Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(Vyturiukė @ 2008 07 02, 14:07)
Man irgi labai panaši situacija - ką tik susituokėm, o krikšto tėvais kviečia būti mano vyrą ir kažką iš kitos pusės. Taip sugadino nuotaiką  verysad.gif Kad dar būtų bent atsiklausę, ar aš nieko prieš. Pasijutau kaip tuščia vieta. Į tas krikštynas neisiu, nes tikrai nebus malonu žiūrėti, kaip mano vyras sustatytas su svetima moterim, o aš turėsiu vaidinti, kad vienai būti labai smagu. mad.gif


Na yra tokiu zmoniu kurie kiauliskai elgiasi, as irgi manau, kad jeigu esat seima tai nera reikalo tik viena kviest but krikstateviu, man tas nesuprantama schmoll.gif , ziuret kaip mano vyras stoves baznycioj su kazkokia svetima boba doh.gif ir visa vakara sedes salia vienas kito tikrai ne musu seimai schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif . Mes tokiu dalyku grieztai atsisakom, kviete mano vyra jo pusesere but kriksto tevu, tai maniskis grieztai atsisake ir nuo to laiko net nebendraujam su ja schmoll.gif
Atsakyti
Zinot mergaites pasakysiu ir as savo nuomone biggrin.gif Mes krikstysim suneli , vyro seseri kvieime i kumas, bet jos vyro tikrai ne schmoll.gif schmoll.gif nes mums jis nemielas, o be to ir savojo nelabai myli, o kur svetima myles. O jai ji atsisakys turime laaaaabai gera varianta biggrin.gif biggrin.gif nbestresuojame
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2008 07 13, 17:07)
Na yra tokiu zmoniu kurie kiauliskai elgiasi, as irgi manau, kad jeigu esat seima tai nera reikalo tik viena kviest but krikstateviu, man tas nesuprantama  schmoll.gif , ziuret kaip mano vyras stoves baznycioj su kazkokia svetima boba doh.gif  ir visa vakara sedes salia vienas kito tikrai ne musu seimai  schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif . Mes tokiu dalyku grieztai atsisakom, kviete mano vyra jo pusesere but kriksto tevu, tai maniskis grieztai atsisake ir nuo to laiko net nebendraujam su ja  schmoll.gif

keistas poziuris....
sedes su kita boba.. atrodo, kad ne vaika krikstyt o kazi ka daryt jie ten abu susirinko doh.gif

o jei seima turi du mielus savo seimai zmones ir nori kad butent jie butu kriksto tevais ... tai kodel reikia atsisakyti sio variantio vien del to kad jie is skirtingu seimu.... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 07 14, 13:21)
O aš nesutinku  schmoll.gif Šeima tai kaip vienas asmuo, kodėl reikia vieną kurį išskirti? Tai tas kitas ir jaučiasi kaip penkta koja  verysad.gif


Butent , i lova gal ir neguls, bet jei kitam zmogui nemalonu del tokios situacijos, kad kviecia tik viena, tai manau tevams nederetu taip elgtis, juk seima yra, man net minciu nekiltu viena is seimos pakviesti, o kito ne, doh.gif dar ypac jei jie gerai sugyvena,grazus santykiai seimoj.Aisku jeigu abu sutinka, kad tik vienas krikstins, tai gal ir galima, bet tik ne tuo atveju jei tai iskaudina kita zmogu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 07 14, 13:21)
O aš nesutinku  schmoll.gif Šeima tai kaip vienas asmuo, kodėl reikia vieną kurį išskirti? Tai tas kitas ir jaučiasi kaip penkta koja  verysad.gif



QUOTE(ikristute @ 2008 07 14, 13:40)
Butent , i lova gal ir neguls, bet jei kitam zmogui nemalonu del tokios situacijos, kad kviecia tik viena, tai manau tevams nederetu taip elgtis, juk seima yra, man net minciu nekiltu viena is seimos pakviesti, o kito ne,  doh.gif dar ypac jei jie gerai sugyvena,grazus santykiai seimoj.Aisku jeigu abu sutinka, kad tik vienas krikstins, tai gal ir galima, bet tik ne tuo atveju jei tai iskaudina kita zmogu schmoll.gif

Visokiu seimu buna. Noriu , kad krikstamote butu mano drauge, bet jos vyras man visai nemielas zmogus. Nesvarbu, kad jie puikiai sutaria, bet jo krikstateviu buti tikrai nekviesiu. Nemanau, kad jis turetu jaustis 5 koja. krikstateviu simboline prasme yra isaukleti savo krikstavaiki doru kataliku, nelaimes, atveju uzauginti vietoj tevu. be to, jei seima issiskirai, neduok dieve, aisku, tai vaikas praranda kaip ir viena krikstatevi( nes retas atvejis, kad jis rupinsis " svetimu" giminaiciu)
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2008 07 14, 19:02)

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif As palaikau, nes pati tokioj situacijoj, vyro sesuo superine, o jis tikrai ne. Kodel vaikas turi tureti nemiela krikstatevi. kai kurios merginos maiso sotuos dalykus. jie tugu pasitars , nenori tegu neina, bet man jo nereikia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Donaldziukas @ 2008 07 14, 18:53)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  As palaikau, nes pati tokioj situacijoj, vyro sesuo superine, o jis tikrai ne. Kodel vaikas turi tureti nemiela krikstatevi. kai kurios merginos maiso sotuos dalykus. jie tugu pasitars , nenori tegu neina, bet man jo nereikia tongue.gif


Nieko mes nemaisom, as tik lieku prie savo nuomones, kad jeigu vienam skaudu del to bus ir nepatogiai jausis, tai nereikia taip daryti,nes juokinga kai vaiko tevai vaikosi savo ambiciju, bet jeigu antrai pusei nieko tokio kai kitas eis krikstinti, tai kodel gi ne, taciau tai turi neskaudint kito zmogaus
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2008 07 14, 23:55)
Nieko mes nemaisom, as tik lieku prie savo nuomones, kad jeigu vienam skaudu del to bus ir nepatogiai jausis, tai nereikia taip daryti,nes juokinga kai vaiko tevai vaikosi savo ambiciju, bet jeigu antrai pusei nieko tokio kai kitas eis krikstinti, tai kodel gi ne, taciau tai turi neskaudint kito zmogaus

tegu nesielgia kaip kiaule ir buna normalus tada bus visai kita kalba tongue.gif
Papildyta:
Ir suprasciau, kad ju santykiai butu geri. O dabar kaip suo su kate doh.gif ]
Atsakyti
Pačiai labai aktualu ką kviesti krikštatėviais, pasiskaičiau truputi diskusijas.
Beje nustebau nesenai radusi komentarą(oficialiame puslapyje tikintiesiems), kad gali buti ir vienas krikštatėvis, nebūtinai pora.
Ir viena reali istorija: Savo sūneli krikštijo mano draugė(prieš 5 metus). Krikšto mama tapo vaikučio tevo pusseserė, o krikšto tėčiu tos puskės draugas užsienietis. Man ta situacija atrodė be proto absurdiška. Maniau išlėks tas užsienietis i savo krašta ir tiek vaikas tematys jį...nebent krikštynų nuotraukose biggrin.gif Kai paklausiau kodėl draugė taip kvailai pasielgė, atsakė, kad prancūzai labai rimtai žiūri į šią prisiimtą atsakomybę, atseit kokie santykiai beišliktų tarp jo ir draugės, krikštavaikio niekada nepamirš. Man juokingai atrodė, bet laimei aš klydau. Vaikutis turi puikius krikštatėvius, o praktiškai dar įgyjo ir dar vienus senelius prancūzus, nepamirštančius jo nei per šventes nei paprasta dieną.
Moralas toks, kad gal svarbiau ne poruoti krikštatėvius kas su kuo bus ar nebus poroje, o rimčiau pagalvoti koks jų požiūris į prisiimtą rolę, gal reikia pasidairyti tarp draugų ir giminaičių žmogaus, kuris gal pats norėtų juo tapti, o ne priimtų pasiūlymą tik todėl, kad anot prietaro atsisakyti negalima.
Atsakyti
as savo dukrai paemiau broli savo ir sese,kunigelis net pasveikino kad tokie jauni o jau kriksto tevai,o del poravimo tai tikrai neverta,nes ir stiprios seimos buna ir isyra.
Atsakyti
QUOTE(lannasuper @ 2008 08 04, 18:23)
stiprios seimos buna ir isyra.

niekas nuo to nera apsaugotas mirksiukas.gif
Atsakyti
Kai as pries 25 m . krikstijau savo sunu i krikstatevius pakvieciau viename kieme su manimi auguse drauge ( patikekite tikrai neturejau ka daugiau kviesti ,labai maza vyro gimine ,o maniske musulmomu tikejimo ) ,jie sutiko nes negalima atsisakyti ( drauge su savo vyru).Per visus 25 m .tik du kartus pasveikino su gimtadieniu , kai buvo metukai ir kai jau ejo i kokia trecia klase ,ir tai ne patys atejo ,oas gan intensyviai kvieciau . Vienu zodziu sunus liko be krikstateviu verysad.gif .Jie jo nemate 15 m. Ydomu ar atpazintu vieni kitus g.gif PATARIMAS VISIEMS TEVELIAMS: gerai apsvarstykite ka kviesti ikrikstatevius ,kad nereiktu sukti galvos ka atsakyti vaikui ,kada klausia kodel i mano giktadieni niekada neateina antrieji teveliai? doh.gif
Atsakyti