Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

mes pries menesi krikstyjom savo leliuka, tai noriu pasakyti, kad kriksto mama buvo mano drauge, o kriksto tevelis vyro draugas. ir kviesti giminius buti tevais net minciu nebuvo. del ko kylo didelis skandalas is mano puses. visi supuole man aiskinti, jog taip negrazu ir tureciau pakviesti nors broli. ilgai teko aiskinti, kad as i tai ziuriu atsakingai, noriu, kad teveliai butu subrende ir savarankiski zmones, jaustu kazkokia atsakomybe uz mano vaika. o brolis net ne dirbo tuo metu, be to ruosesi isvaziuot i anglija. grieztai pasakiau, jog mano zodis paskutinis ir nera cia ko diskutuoti. bet veliau, per krikstynas, isgirdau, kaip mama pasake, kad gal ir gerai, kad ne broli pasirinkau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(slaptazodis @ 2008 06 16, 11:22)
Si savaitgali ir man teko susidurti su panasiais reikalavmais - norejau, kad mano dukra butu pakrikstyta vieno miestelio baznycioje, tai kunigas pareikalavo, kad krikstateviai butu susituoke baznycioje, o mano sesuo su vyru iregistarve tik civiline santuoka  blush2.gif 


mano vyro sesuo taip pat krikstynas kele, i krikstatevius mano vyra ir kazka is kitos seimos kviete... nezinau, nes net nebuvau, mokytis reikejo rolleyes.gif dar klause, ar neuzpyksiu - kadangi manes krikstamote nekviete del tos pacios priezasties - nesu susituokusi baznycioje cool.gif o as kazkaip to nesureiksminau...
beje, mano vyras yra jau 3 skirtingu vaiku krikstatevis, cia pasirodo pas juos taip iprasta blink.gif
Atsakyti
sesuo sutiko pakrikstyt mano kleckaite ax.gif
Atsakyti
esu staciatike ...ta prasme mano tautybe neaiski...nes tevas lenkas o mama ruse...
turiu dukryte ...tevo ner....noriu pasiklaust...as nezinau kaip krikstyt savo mazyle....ar kriksto tevai gali buti skirtingo tikejimo....mama sako musu tikejime turi but tik vieno tikejimo...ka as zinau juk tautybe mano neaiski ...nezinau kaip vaika krikstyt....ka gal patarsit a? doh.gif blush2.gif verysad.gif unsure.gif
Atsakyti
mamytes,ar kuri nors esate girdejusi toki prietara,jog negerai eit i krikstatevius tas paciais metais antra karta?.. unsure.gif as siandien radau toki prietara ir labai nustebau,parode visai negirdetas...reiksme ta pati,kaip kvieciant i kumas nescia moteri... unsure.gif na ka as zinau,nemalonu kazkaip pasidare.mes planuojame mazyles krikstynas,o kriksto tevelis visai neseniai dalyvavo kito vaikucio krikstynose(buvo irgi krikstateviu).dabar esu labai sutrikusi.nei atsaukt,nei ka...
kokia jusu nuomone?.
Atsakyti
QUOTE(mamyciuke20 @ 2008 06 28, 12:26)
esu staciatike ...ta prasme mano tautybe neaiski...nes tevas lenkas o mama ruse...
turiu dukryte ...tevo ner....noriu pasiklaust...as nezinau kaip krikstyt savo mazyle....ar kriksto tevai gali buti skirtingo tikejimo....mama sako musu tikejime turi but tik vieno tikejimo...ka as zinau juk tautybe mano neaiski ...nezinau kaip vaika krikstyt....ka gal patarsit a? doh.gif  blush2.gif  verysad.gif  unsure.gif

Kokio pati tikėjimo laikaisi, pagal tas tradicijas ir krikštyk. Juk ir tau pačiai bus lengviau vaikutį auklėti, kai ir krikštatėviai, ir tu būsit vieno tikėjimo. Ir pati pagilinsi savo tikėjimą. Juk bus sunku auklėti vaiką, kai nežinosi kito tikėjimo nei apeigų, nei jų prasmės. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2008 06 13, 12:24)
Niu va , galiu savo istorija papasakot.... Priesh menesi mes susituokem....  thumbup.gif , bet...
Pas mus yra taip, kad labai daug i musu gyvenima lindo jo sesuo, zinoma ash (kadangi esu tikrai ne tylene) padariau gala tiems lindimams ir ne tik graziais budais,.... Bet Jo sesute ishtekejo pereita rudeni, budama jau  nestuke.gif , susilauke kova leliuko... Viskas kaip ir gerai, ir sutariam, ir ash kuo galiu tuo padedu.... dabar nusprende jau leliuka pakrikshtyti, mano vyro paprashe buti krikshto tevu,o krikshto mama(tiksliai dar nezinau) turbut drauges blink.gif  Pasakykit kaip ash dabar turiu reaguoti,ar tai yra noormalu??? Ash tokiu baeriu nesuprantu, buchiau supratus jeigu krikshto mama butu buvus kokia nors gimine, bet dabar... Jauchiosi taip, lyg man yra duodama suprasti(ar pas ja noras) kad jus kartu negyvensit... Patarkit kaip man reaguot???? kazip jus elgtumetes mano vietoj!?



Man irgi labai panaši situacija - ką tik susituokėm, o krikšto tėvais kviečia būti mano vyrą ir kažką iš kitos pusės. Taip sugadino nuotaiką verysad.gif Kad dar būtų bent atsiklausę, ar aš nieko prieš. Pasijutau kaip tuščia vieta. Į tas krikštynas neisiu, nes tikrai nebus malonu žiūrėti, kaip mano vyras sustatytas su svetima moterim, o aš turėsiu vaidinti, kad vienai būti labai smagu. mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 07 02, 15:07)
Man irgi labai panaši situacija - ką tik susituokėm, o krikšto tėvais kviečia būti mano vyrą ir kažką iš kitos pusės. Taip sugadino nuotaiką  verysad.gif Kad dar būtų bent atsiklausę, ar aš nieko prieš. Pasijutau kaip tuščia vieta. Į tas krikštynas neisiu, nes tikrai nebus malonu žiūrėti, kaip mano vyras sustatytas su svetima moterim, o aš turėsiu vaidinti, kad vienai būti labai smagu. mad.gif

Šiaip tai nėra privalu kviesti antrąją pusę mirksiukas.gif
Gal jie krikštamotę renkasi irgi iš giminių mirksiukas.gif
Nepyk, bet tu jiems galbūt irgi svetima esi, tai kodėl turėtų kviesti? wink.gif 4u.gif
Aš irgi rinkčiausi tik iš giminių arba galbūt savo draugių/ draugų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Owly: 02 liepos 2008 - 14:34
QUOTE(Owly @ 2008 07 02, 16:33)
Šiaip tai nėra privalu kviesti antrąją pusę  mirksiukas.gif
Gal jie krikštamotę renkasi irgi iš giminių  mirksiukas.gif
Nepyk, bet tu jiems galbūt irgi svetima esi, tai kodėl turėtų kviesti? wink.gif  4u.gif
Aš irgi rinkčiausi tik iš giminių arba galbūt savo draugių/ draugų ax.gif


Jei kviestų iš giminių, nebūtų taip pikta, bet vienas iš vienos šeimos, kitas - iš kitos, ir jokie giminystės ryšiai nesieja. Man čia šeimų draskymas, juolab kad svetima tikrai nesu, ir bendraujam, ir visokias šventes kartu švenčiam. Nelaukiau iš jų tokios staigmenos iškart po vestuvių.
Atsakyti
QUOTE(Vyturiukė @ 2008 07 02, 15:56)
Jei kviestų iš giminių, nebūtų taip pikta, bet vienas iš vienos šeimos, kitas - iš kitos, ir jokie giminystės ryšiai nesieja. Man čia šeimų draskymas, juolab kad svetima tikrai nesu, ir bendraujam, ir visokias šventes kartu švenčiam. Nelaukiau iš jų tokios staigmenos iškart po vestuvių.

Tai gal draugai geriausi mirksiukas.gif
Joks čia ne šeimų draskymas doh.gif Kaip buvo aukščiau kažkieno pasakyta į lovą juk neguldo, o krikštatėviais būti kviečia artimiausius žmones 4u.gif
Jei tau su vyru tai nepriimtina, tai tavo vyras galėjo atsisakyt ir tiek unsure.gif
Atsakyti
Abiejų berniukų krikšto tėtis - mano brolis, kito neįsivaizduoju - gerietis jis wub.gif! Vyresnėlio krikšto mama - vyro sesuo, mažojo - būsima brolio žmona wub.gif
Atsakyti
Nematau nieko blogo, kai į krikštatėvius kviečiamas vienas iš šeimos. Pvz. mano vyras jau turi 5 krikšto vaikus, o aš tik 1 smile.gif Na o mano vaikų krikšto tėvai irgi yra iš skirtingų šeimų ax.gif Ir nieko, su jų antrom pusėm irgi puikiai bendraujam mirksiukas.gif
Atsakyti