Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(xmigliux @ 2008 06 08, 21:01)
noreciau kad mano dukros krikstateviais butu seneliai, geresnio varianto net nesugalvoju, zinau kad jie bedoj vaiko tikrai nepaliks.

Galbūt jie ir taip nepaliks. Nebūtina jiems krauti papildomų pareigų. O krikštatėviai šiaip ar taip dažnnai būna jaunesni. Ir nuo vaiko tėvų priklauso, kokius krikštatėvius pasirinkti, kaip jų pareigas jiems priminti.
Atsakyti
QUOTE(xmigliux @ 2008 06 08, 10:01)
logiskai pamascius bent jau puse vaiku kurie gyvena prieglaudose tikrai yra pakrikstiti ir turi kriksto tevus, tada iskyla klausymas kur dingo tie krikstateviai, aaaaauuuuu gal atsiliepsit???!!!

noriu kiek paprieštarauti - nemažai vaikų namuose gyvenančių vaikų yra iš asocialių šeimų, dalis jų būna pakrikštijami jau augdami valdiškose įstaigose - krikštatėviais kviečiami bendruomenės nariai, kurie po to tuos vaikus globoja (ne tampa globėjais, bet lanko juos, pasiima retkarčiais ir pan.), kartais krištatėvais tampa oficialūs globėjai ir įtėviai.
Atsakyti
galiu is savo patirties pasakyti, kad vaikui krikstatevius (ar bent viena is ju), reiktu rinktis is mamos puses. nes kaip daznai, jei vyras su zmona issiskiria, vyro seima nepalaiko santykiu su buvusia zmona, o tada ir vaika pamirsta. mano tetis jau senai mires, o kriksto tevai yra tecio sesuo su vyru. spekit ar jie mane prisimena? tikrai ne. nors tevai ir nebuvo issiskyre
Atsakyti
Suprantu, kad tema ne visai apie tai, bet mna įdomu pasidarė - o jūs patys dažnai prisimenate ir parodote dėmesį savo ar savo vaikų krikšto tėvams? pasveikinat su šventėmis? parašot laiškelį (el. laiškelį) su viena kita nuotraukyte ir pora sakinių - kaip gyvenat, kas naujo?
Atsakyti
QUOTE(draugė_lija @ 2008 06 10, 17:53)
Suprantu, kad tema ne visai apie tai, bet mna įdomu pasidarė - o jūs patys dažnai prisimenate ir parodote dėmesį savo ar savo vaikų krikšto tėvams? pasveikinat su šventėmis? parašot laiškelį (el. laiškelį) su viena kita nuotraukyte ir pora sakinių - kaip gyvenat, kas naujo?



as pati kiek skambindavau, kiek ateidavau pas juos, tiek mane ir prisimindavo. o kai nusprendziau apie save " nebepriminti", jie patys manes ir neprisimena. skaudu.......
Atsakyti
turiu kriksto dukra, sesers mergaite,daznai susitinkam,bendraujam. siaip man visiskai nepriimtinas tos mergaites auklejimas, zinoma aukleja tevai ju teise aukleti taip kaip jiems norisi, to niekas neuzdraus, tiesiog vaikas negerbia vyresniu zmoniu, tokio vulgaraus elgesio nepateisinu, daug pasakot tai nerasysiu,. galiu viena pvz. nauju metu proga as, kaip kriksto mama, gavau sarasa dovanu ka nupirkt, nu buvo ziauru, auksine grandinele, dviratis...... nu zodziu nepasismulkino. esme tame kad zmones nesupranta krikstateviu pareigos, jei jie nori kalno dovanu tegu pasiesko milijonieriu, gal pridovanos, krikstateviai yra imami dvasiniam globojimui ir ugdymui, dovaneles yra tik demesio parodymas, o ne pareiga. mergaite dar tik vaikas ir ji to nesupranta, elgiasi taip kaip jai diktuoja tevai, o juk tikrai grazi ir sauni mergaite, man ji svarbi, bet elgiuos su ja taip kaip sako mano sirdis o ne dovanu sarasiukai. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 06 11, 12:27)
as pati kiek skambindavau, kiek ateidavau pas juos, tiek mane ir prisimindavo. o kai nusprendziau apie save " nebepriminti", jie patys manes ir neprisimena. skaudu.......

skaudu,kada taves niekas neivertina unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mabi @ 2008 06 11, 11:27)
as pati kiek skambindavau, kiek ateidavau pas juos, tiek mane ir prisimindavo. o kai nusprendziau apie save " nebepriminti", jie patys manes ir neprisimena. skaudu.......

Nieko baisaus, kad neprisimena. 4u.gif Juk jūs esate vaiko globėja, saugotoja. Svarbu jūsų dėmesys jam. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 06 12, 21:31)
Nieko baisaus, kad neprisimena.  4u.gif Juk jūs esate vaiko globėja, saugotoja. Svarbu jūsų dėmesys jam.  wub.gif




Niu va , galiu savo istorija papasakot.... Priesh menesi mes susituokem.... thumbup.gif , bet...
Pas mus yra taip, kad labai daug i musu gyvenima lindo jo sesuo, zinoma ash (kadangi esu tikrai ne tylene) padariau gala tiems lindimams ir ne tik graziais budais,.... Bet Jo sesute ishtekejo pereita rudeni, budama jau nestuke.gif , susilauke kova leliuko... Viskas kaip ir gerai, ir sutariam, ir ash kuo galiu tuo padedu.... dabar nusprende jau leliuka pakrikshtyti, mano vyro paprashe buti krikshto tevu,o krikshto mama(tiksliai dar nezinau) turbut drauges blink.gif Pasakykit kaip ash dabar turiu reaguoti,ar tai yra noormalu??? Ash tokiu baeriu nesuprantu, buchiau supratus jeigu krikshto mama butu buvus kokia nors gimine, bet dabar... Jauchiosi taip, lyg man yra duodama suprasti(ar pas ja noras) kad jus kartu negyvensit... Patarkit kaip man reaguot???? kazip jus elgtumetes mano vietoj!?
Atsakyti
QUOTE(Agnieshkan @ 2008 06 13, 10:24)
Niu va , galiu savo istorija papasakot.... Priesh menesi mes susituokem....  thumbup.gif , bet...
Pas mus yra taip, kad labai daug i musu gyvenima lindo jo sesuo, zinoma ash (kadangi esu tikrai ne tylene) padariau gala tiems lindimams ir ne tik graziais budais,.... Bet Jo sesute ishtekejo pereita rudeni, budama jau  nestuke.gif , susilauke kova leliuko... Viskas kaip ir gerai, ir sutariam, ir ash kuo galiu tuo padedu.... dabar nusprende jau leliuka pakrikshtyti, mano vyro paprashe buti krikshto tevu,o krikshto mama(tiksliai dar nezinau) turbut drauges blink.gif  Pasakykit kaip ash dabar turiu reaguoti,ar tai yra noormalu??? Ash tokiu baeriu nesuprantu, buchiau supratus jeigu krikshto mama butu buvus kokia nors gimine, bet dabar... Jauchiosi taip, lyg man yra duodama suprasti(ar pas ja noras) kad jus kartu negyvensit... Patarkit kaip man reaguot???? kazip jus elgtumetes mano vietoj!?

O tu negalvok iš karto taip blogai unsure.gif Gal TB sesuo neįsivaizduoja geresnės krikšto mamos savo vaikeliui už draugę g.gif
Atsakyti
O as tai pakliuvau i labai nemalonia situacija. Pasikvietem pazystama kuniga pakrikstyti vaika, o jis neleido mano sesei buti kriksto mama, nes ji neturi sutvirtinimo sakramento. Su kuo kalbuosi, visi sako, kad tokio reikalavimo krikstateviams nera girdeje. Gal kas nors esate su tuo susidure?
Atsakyti
QUOTE(Viktte @ 2008 06 15, 22:48)
O as tai pakliuvau i labai nemalonia situacija. Pasikvietem pazystama kuniga pakrikstyti vaika, o jis neleido mano sesei buti kriksto mama, nes ji neturi sutvirtinimo sakramento. Su kuo kalbuosi, visi sako, kad tokio reikalavimo krikstateviams nera girdeje. Gal kas nors esate su tuo susidure?


Savaitgalį gavau pakvietimą būti krikšto mama ax.gif Man sutikus ja tapti, mergytės mama iškart paklausė ar turiu sutvirtinimo sakramentą, nes kitaip gali būti keblumų.
Atsakyti