Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

mano vaikiuko krikstateviais irgi bus mano sese ir vyro brolis..manau,kad taip teisingiausia,tiksliau protingiausia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nevesta @ 2008 02 12, 11:02)
mano vaikiuko krikstateviais irgi bus mano sese ir vyro brolis..manau,kad taip teisingiausia,tiksliau protingiausia biggrin.gif

aišku protingiausia, juk artimiausi žmonės, nes draugai išeinantys ir pareinantys, bet būna išimčių ax.gif
Atsakyti
kazkaip tos dalikas naturaliai turi buti - jie bus kriksto tevais ir viskas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(JustinaV @ 2008 02 16, 23:49)
kazkaip tos dalikas naturaliai turi buti - jie bus kriksto tevais ir viskas  biggrin.gif

na ne pas visus tai vyksta naturaliai ax.gif
Atsakyti
atsiprasau, kad trukdau...
o kodel reikia "krikstyt" vaikus?
Atsakyti
QUOTE(blandinukas @ 2008 02 18, 00:22)
atsiprasau, kad trukdau...
o kodel reikia "krikstyt" vaikus?

kadangi vaikas gimsta nuodemėje tai reikia jį pakrikštyti kad nuodemės būtų atleistos ax.gif na toks paprastesnis paiškinimas
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2008 02 18, 00:25)
kadangi vaikas gimsta nuodemėje tai reikia jį pakrikštyti kad nuodemės būtų atleistos  ax.gif na toks paprastesnis paiškinimas


bent supranti ka cia prisapaliojai?
Atsakyti
QUOTE(blandinukas @ 2008 02 18, 01:25)


vaiko gimimas -nuodeme?
Atsakyti
QUOTE(blandinukas @ 2008 02 18, 09:53)
vaiko gimimas -nuodeme?

kur perskaitėt kad vaikas nuodemė ? blink.gif ne vaikas yra nuodemė

Krikštas - pirmas iš septynių sakramentų, kurį priima kiekvienas krikščionis tam, kad atsikratytų gimtosios nuodėmės.

iš šventojo rašto:
"Kiekvienas žmogus gimsta turėdamas nuodėmingą prigimtį, ir kiekvienas mirs kurią nors dieną, nes mirtis įėjo per nuodėmę. (Dar kartą perskaitykite Romiečiams 5,12.)"

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 18 vasario 2008 - 10:43
QUOTE(Lotari @ 2008 02 18, 11:26)
kur perskaitėt kad vaikas nuodemė ?  blink.gif  ne vaikas yra nuodemė

Krikštas - pirmas iš septynių sakramentų, kurį priima kiekvienas krikščionis tam, kad atsikratytų gimtosios nuodėmės.

iš šventojo rašto:
"Kiekvienas žmogus gimsta turėdamas nuodėmingą prigimtį, ir kiekvienas mirs kurią nors dieną, nes mirtis įėjo per nuodėmę. (Dar kartą perskaitykite Romiečiams 5,12.)"


neskaitinek daugiau tokiu nesamoniu.Ypac pries valgi.
Atsakyti
QUOTE(blandinukas @ 2008 02 18, 12:20)
neskaitinek daugiau tokiu nesamoniu.Ypac pries valgi.


matyt nesilankėte nė karto bažnyčioje, neesate krikštytas, ir išvis nežinote kas tai yra knyga "šventasis raštas" ax.gif kagi visko būna


Jums siūlau perskityti etiketo knygą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2008 02 18, 13:27)
matyt  nesilankėte nė karto bažnyčioje, neesate krikštytas, ir išvis nežinote kas tai yra knyga "šventasis raštas"  ax.gif  kagi visko būna
Jums siūlau perskityti etiketo knygą  mirksiukas.gif


baznycioj nesilankau nuo to laiko, kai kunigas bande kelis kartus mane paglostyt
Atsakyti