Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(Dyna @ 2008 02 04, 17:31)
dekui uz atsakyma.  4u.gif Teks kriksto mamos kitos ieskoti... ax.gif

užtenka ir vieno krikšto tėvo, o ji gali būti liudininkė mirksiukas.gif
Atsakyti
na as tai noriu kad butu giminaiciai,nes draugai gali laikui begant pasikeisti,poros issikirti,tai mes pasirinkom vyro broli ir mano pussesere g.gif
Atsakyti
QUOTE(jolita0711 @ 2008 02 10, 20:16)
na as tai noriu kad butu giminaiciai,nes draugai gali laikui begant pasikeisti,poros issikirti,tai mes pasirinkom vyro broli ir mano pussesere g.gif

tai šaunu, bet jiems teks labai arti vienas prie kito sedeti, kad tarp dantuku nebutų tarpo ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2008 02 11, 17:17)
tai šaunu, bet jiems teks labai arti vienas prie kito sedeti, kad tarp dantuku nebutų tarpo  ax.gif  biggrin.gif

kas čia per nesąmonės blink.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 02 11, 20:48)
kas čia per nesąmonės  blink.gif  doh.gif

čia toks žaidimas vienoms ir tiesiog prietaras kitoms..... anksčiau taip močiutės sakydavo, juokais ar ne nežinau, bet jei kūmai sėdi šalia ir tarp jų tarpo nėra, tai ir tarp dantukų tarpo nebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2008 01 25, 09:50)
o tai negi neturi jaunesniu ? brolių, seserų, pusbrolių. Juk kažkam nutikus tai jie turės išauginti tavo vaikus.

Vaikus galės išauginti bet kuris giminaitis. O krikštatėvių pareigos šiek tiek kitokios. Jų pagrindinė pareiga rūpintis vaiko dvasiniu gyvenimu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2008 02 11, 19:55)
čia toks žaidimas vienoms ir  tiesiog prietaras kitoms..... anksčiau taip močiutės sakydavo, juokais ar ne nežinau, bet jei kūmai sėdi šalia ir tarp jų tarpo nėra, tai ir tarp dantukų tarpo nebus  ax.gif

Na kiekvieno asmeninis reikalas kuo tikėti 4u.gif

O šiaip tai aš su savo krikštasūnio kriktatėviu sėdėjom toliausiai vienas nuo kito lotuliukas.gif Bet vaikutis neturi jokio tarpelio tongue.gif

P.S. Tarpas tarp dantų būna įgimtas mirksiukas.gif Genetika tai nulemia tongue.gif Pas mus beveik visoj giminėj iš mamos pusės, beveik pas visus yra tie tarpukai tongue.gif Aišku šiais laikais tai pataisoma ir senai jo nebeturiu flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Owly @ 2008 02 11, 21:27)
Na kiekvieno asmeninis reikalas kuo tikėti  4u.gif

O šiaip tai aš su savo krikštasūnio kriktatėviu sėdėjom toliausiai vienas nuo kito  lotuliukas.gif  Bet vaikutis neturi jokio tarpelio  tongue.gif

O kaip dėl sutarimo su krikštatėviu? Ar randate bendrą kalbą vaikutį ugdant? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 02 11, 22:21)
Vaikus galės išauginti bet kuris giminaitis. O krikštatėvių pareigos šiek tiek kitokios. Jų pagrindinė pareiga rūpintis vaiko dvasiniu gyvenimu.  smile.gif

kai aš ėjau krikštyti manęs kunigas paklausė ar padėsiu užauginti vaikelį doru žmogumi, kadangi atsakymas mano buvo teigiamas, vadinasi tai kaip ir tampi vaikelio antra mama/tėčiu rolleyes.gif bent aš jaučiuosi antrąją jo mama 4u.gif
aišku krikšto tėvai atsakingi ir už dvasinį gyvenimą, bet tuo labiau , pripažinkim, rūpinasi tėvai.
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 02 11, 21:41)
O kaip dėl sutarimo su krikštatėviu? Ar randate bendrą kalbą vaikutį ugdant?  mirksiukas.gif

Su krikštatėviu mes matėmės du kartus gyvenime biggrin.gif Tai bendravimo kaip ir nėra jokio smile.gif Bet tai netrukdo bendrauti su vaikučiu ax.gif wub.gif
Gaila tik, kad dažnai susitikti neleidžia didelis atstumas, bet yra kaip yra smile.gif

Kaip ir Lotari, taip ir mums kunigas sakė, kad privalome padėti tėvams užauginti vaiką doru žmogumi ir dar pridėjo, kad atsitikus nelaimei tėveliams, mūsų pareiga būtų jį užauginti. Baisu galvoti apie blogus dalykus, bet savo krikštasūnio nelaimėje tikrai nepalikčiau ir auginčiau jį kaip savo vaiką, nesvarbu, kad nėra jokių dokumentų įpareigojančių to, bet aš jaučiu moralinę pareigą. Dėl šios priežasties tikrai nesiruošiu prikštyti daug vaikų schmoll.gif

Tikiuosi, kad nereikės atsisakyti kada nors, nors vieną kartą beveik teko unsure.gif Kažin ar galima atsisakyti pasiūlymo būti krikštomama? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2008 02 11, 22:02)
kai aš ėjau krikštyti manęs kunigas paklausė ar padėsiu užauginti vaikelį doru žmogumi, kadangi atsakymas mano buvo teigiamas, vadinasi tai kaip ir tampi vaikelio antra mama/tėčiu  rolleyes.gif  bent aš jaučiuosi antrąją jo mama  4u.gif
aišku krikšto tėvai atsakingi ir už dvasinį gyvenimą, bet tuo labiau , pripažinkim, rūpinasi tėvai.

„Užauginti doru žmogumi“ ir tiesiog „užauginti“ šiek tiek skiriasi. ax.gif Tėvai rūpinasi visapusišku gyvenimu. O krikštatėviai daugiausia dėmesio turėtų skirti dvasiniam ugdymui. Tik dažniausiai kasdienybėje matome kitaip. mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(Owly @ 2008 02 11, 22:58)
ir mums kunigas sakė, kad privalome padėti tėvams užauginti vaiką doru žmogumi ir dar pridėjo, kad atsitikus nelaimei tėveliams, mūsų pareiga būtų jį užauginti. Baisu galvoti apie blogus dalykus, bet savo krikštasūnio nelaimėje tikrai nepalikčiau ir auginčiau jį kaip savo vaiką, nesvarbu, kad nėra jokių dokumentų įpareigojančių to, bet aš jaučiu moralinę pareigą. Dėl šios priežasties tikrai nesiruošiu prikštyti daug vaikų  schmoll.gif

Tikiuosi, kad nereikės atsisakyti kada nors, nors vieną kartą beveik teko  unsure.gif  Kažin ar galima atsisakyti pasiūlymo būti krikštomama?  g.gif

Atrodo, ir aš esu girdėjusi, kad reikia ištikus nelaimei pavaduoti tėvus, bet manau, kad tai gal prideda pati Bažnyčia nuo savęs, nes artimos giminytės ryšiai dėl tolimų krikštatėvių tikrai nesumažėja. smile.gif Kadangi mano krikštasūnis yra vienas iš artimiausių pagal giminystę, tai man ta kunigo frazė kaip ir neužkliuvo. ax.gif Juk ir taip būčiau ėmusis prireikus. wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Owly @ 2008 02 11, 22:58)
Kažin ar galima atsisakyti pasiūlymo būti krikštomama?  g.gif

Geriau nereikėtų to daryti. ax.gif Nebent jautiesi, kad šiuo metu esi dvasiškai nestipri ir vaiko ugdyti nepajėgtum. schmoll.gif Bet vertinant pagal tai, kad vaikui tai ateity sužinojus gali būti trauma, kad jo kažkas „atsisakė“, ir nedideles (realiai) pareigas (juk niekas už jų atlikimą taip akivaizdžiai nebaudžia, daugiau gal pats save), galima pabūti su vaiku bent jau tą svarbią akimirką. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simense @ 2008 02 11, 23:28)
Kadangi mano krikštasūnis yra vienas iš artimiausių pagal giminystę, tai man ta kunigo frazė kaip ir neužkliuvo.  ax.gif  Juk ir taip būčiau ėmusis prireikus.  wub.gif

Man irgi wub.gif Sūnėnas wub.gif


QUOTE(Simense @ 2008 02 11, 23:28)
Bet vertinant pagal tai, kad vaikui tai ateity sužinojus gali būti trauma, kad jo kažkas „atsisakė“

Na, jo žiauriai skambėtų unsure.gif Gerai, kad kol kas tokio klausimo nebuvo, bet žinau, kad dar vieną krikštavaikį tai turėsiu, o toliau bus matyt cool.gif Stengsiuos nesipainiot po kojom, kad nesiulytų per daug lotuliukas.gif
Man tai asmeniškai pačiai prieš save yra didelis įsipareigojimas mirksiukas.gif
Atsakyti