Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(kedute @ 2007 08 17, 14:43)
Sveiki, zadam krikstyti dukrele, bet iskilo problemele, busima kriksto mama nesusituokusi baznytine santuoka, ar tai reiskia kad atejus krikstynu valandai kunigas isvarys mus is baznycios ir nekrikstys dukreles?


is tiesu pagrindiniai reikalavaimai yra sie,kad kriksto tevai butu ne jaunesni nei 16metu,susituoke(jei susituoke) baznycioj,prieme sutvirtinimo sakramenta ir tikintis KATALIKAI.bet manau svarbiausia,kad jie butu tikintys,nes as klausiau kunigo ar nieko tokio jei vienas is tevu nera priemes sutvirtinimo skaramento,tai jis pasake,akd nieko,nes svarbiausia kad tai butu dori,tikintys tevai,kurie rodytu gera pavyzdi vaikui,o visa kita smulkmena blush2.gif
Atsakyti
Girdejau,kad krikstijant suneli gali buti tik krikstotevas,o krikstijant dukryte-tik krikstomama.gal kas nors tiksliau zinote?pas mus problema su krikstomama,o bet ko imti nesinori verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(kacumota @ 2007 07 27, 09:10)
Pas mus problema su krikstateviu.Na nera is ko rinktis-nei draugu nei giminiu,kurie butu verti.O bet ka-nesinori.Gal tada geriau dvi krikstamotes lotuliukas.gif Kazi ar praeitu toks variantas? g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

pas mano drauge buvo panasiai.tik kad pas ja krikstatevis paskutine minute atsisake savo pareigu.taip kad jie jau budami baznycioje paprase pati kuniga pabuti mergytes krikstateviu ir tas mielai sutiko.manau,kad tai geresnis variantas,nei imti bele ka
Atsakyti
Kzain ar gali buti kriksto mama sentikiu tikejimo, nors visi esame katalikais g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal man ka patartumete g.gif
Abu su vyru turime po vieną brolį. Mano brolis su žmona- pirmo vaikelio krikštatėviai, o dukrytės krikštatėviais buvome numatę vyro brolį su žmona. Krikštysime vasarą ir dabar sužinojome, kad jie skiriasi. Kad ir draugiškai, bet... skiriasi unsure.gif Mes dar nesame jų pakvietę šioms pareigoms. Ar mylimai, išsvajotai dukrytei turiu imti krikštatėviais išsiskyrusius?... Kaip jūs pasielgtumėte? Labai artimų draugų neturime, kažką reiktų galvoti doh.gif
Atsakyti
Vyro seserį su vyru wink.gif (gerai skamba) smile.gif O šiaip, svarbu, kad ties žmonės nebūtų kažkur labai toli ir matomi tik kartą per metus
Atsakyti
O mum isvis dilema problema unsure.gif su vyru turim po seseri. kai dar niescia buvau vyro sesuo pasake, nors as jos net neklausiau: jei gims mergaite tai galesiu buti krikstamote, o jei berniukas tai - jau ne. nes matote ji jau turi viena krikstasuni doh.gif na au po tokiu zodziu tai tikrai net nesvarsciau jos kandidaturos. gime mergyte, mes gyvenam su ja kartu, mazylei jau tuo 3men, o ant ranku tetule vos karta buvo paemus, kai pati paprasiau palaikyt trumpai. pasirodo ai mazi vaikai isvis nepatinka ir ji ju bijo blink.gif mano sesuo tiesiog svaigsta vien nuo buvimo tetule,dziaugiasi ir zaidzia su lelyte,is ranku nepaleidzia, kai tik susitinkam,o buti krikstamote jai isvis thumbup.gif bet va problema dar problema del krikstatevio verysad.gif na nera net is ko rinktis.norim kad butu is skirtingu giminiu. turim varianta 14m vyro pusbroli. vakar buvo atvaziaves su mama, tai kaip tik pasiuliau jam ir mamos atsiklausiau,bet likau be atsakymo, nes kita tetule uzgincijo, kad per jaunas ir nukreipe kalba...tai dabar labai liudna,ar tas pusbrolis nenori, ar jo mama, net nzn ka galvot unsure.gif sende snekejo to pusbrolio mama su vyro mama ir klause jos ar mes turim atsargini varianta, tipo jei neturim tai apsims, o jei turim, tai tada tegu anas buna krikstoteciu doh.gif nebezinau ar verta dar ieskot to krikstatevio, jei toks keistas poziuris ju gimenej i tokias svarbias pareigas....
Atsakyti
havva, uzjauciu nemolonu kaip viskas taip gaunasi.
Mano vyro sesuo anksciau irgi sake, kol nestuke.gif buvau "fuj kaip nenoreciau tokio pilvo" ir pan. vaikai atseit jai nepatinka, o kai gime mazoji tai ir dovanu pripirko ir visada jai kanors atveza, nors ant ranku neeme, bijo ax.gif tik vat beda kad musu krikstatevis jaunesnis uz krikstamote bet gal cia nieko tokio blush2.gif
Atsakyti
Mes krikstateviais kvietem mano broli ir is vyro puses jo dukteriecia. Jauciu, kad jie labai myli mano suneli ir juo rupinasi. Visada pamena apie ji. Aciu jiems labai! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Mes krikstateviais kvietem mano seseri ir vyro broli ir esam labai patenkinti savo pasirinkimu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(havva @ 2007 11 11, 22:29)
O mum isvis dilema problema unsure.gif su vyru turim po seseri. kai dar niescia buvau vyro sesuo pasake, nors as jos net neklausiau: jei gims mergaite tai galesiu buti krikstamote, o jei berniukas tai - jau ne. nes matote ji jau turi viena krikstasuni  doh.gif  na au po tokiu zodziu tai tikrai net nesvarsciau jos kandidaturos. gime mergyte, mes gyvenam su ja kartu, mazylei jau tuo 3men, o ant ranku tetule vos karta buvo paemus, kai pati paprasiau palaikyt trumpai. pasirodo ai mazi vaikai isvis nepatinka ir ji ju bijo blink.gif mano sesuo tiesiog svaigsta vien nuo buvimo tetule,dziaugiasi ir zaidzia su lelyte,is ranku nepaleidzia, kai tik susitinkam,o buti krikstamote jai isvis thumbup.gif bet va problema dar problema del krikstatevio verysad.gif na nera net is ko rinktis.norim kad butu is skirtingu giminiu. turim varianta 14m vyro pusbroli. vakar buvo atvaziaves su mama, tai kaip tik pasiuliau jam ir mamos atsiklausiau,bet likau be atsakymo, nes kita tetule uzgincijo, kad per jaunas ir nukreipe kalba...tai dabar labai liudna,ar tas pusbrolis nenori, ar jo mama, net nzn ka galvot unsure.gif sende snekejo to pusbrolio mama su vyro mama ir klause jos ar mes turim atsargini varianta, tipo jei neturim tai apsims, o jei turim, tai tada tegu anas buna krikstoteciu doh.gif nebezinau ar verta dar ieskot to krikstatevio, jei toks keistas poziuris ju gimenej i tokias svarbias pareigas....


manau kad keturiolikos metu krikstatevis dar tikrai per jaunas....
pati krikstijau savo pusbroliuka 14 tai tada dar net labai nesupratau kokios krikstamotes pareigos ir is vis ka as turiu daryt...
po keliu metu krikstijant antra mergyte jau atsakingai ziurejau i savo pareigas...
nors dabar abu vaikucius myliu beproto...
Atsakyti
QUOTE(milabra @ 2003 12 15, 11:29)
Be krikštatėvių tikrai manau, kad katalikų bažnyčia neleis krikštyti.

gal jau kas ir atsake, visko neskaiciau, bet vistiek parasysiu, kad ir po tiek metu smile.gif ...Kataliku Baznycioje puikiausiai teikiamas krikstas ir be krikstateviu, jie kriksto sakrementui yra nebutini, o jei pagal tradicija juos renkames, tai jie nebutinai turi buti vyras ir zmona, bet butinai turi buti krikscionys, t.y. pakrikstyti!
Atsakyti
Mums dėl to problemų nebuvo - aš turiu brolį, vyras - seserį bigsmile.gif
bet vat ką reikės daryti, kai bus antras vaikelis doh.gif
Atsakyti