Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

Galima. Aš esu savo pusseserės dvynukių krikšto mama.
Atsakyti
Musu dukrytes kriksto tevai buvo mano brolis ir mano nuo vaikystes esanti drauge.
Atsakyti
as esu pakrikstyjusi savo seses du berniukus ,bet jie nedvynukai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viktorijaaaaa: 26 liepos 2007 - 19:01
O man idomu... Ar gali būti vienas brolis dviejų vaikų krikštatėviu? g.gif Pagal krikščionių katalių tikėjimą. blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aš ingute: 26 liepos 2007 - 23:40
QUOTE(blackie @ 2007 05 27, 23:45)
net ramiau ant sirdies kad palaiko is salies drinks_cheers.gif  smile.gif , nes nesmagiai jauciuosi nors dar jiems to nepasakiau kad jie nebebus kr.tevai, bet is tiesu tai lai apsi...ka  kad ir ka jie begalvos, ziuriu kad butu paciam vaikeliui geriau wub.gif



Man irgi atrodo, kad shauniai pasielgei prashydama draugu tapti krikshto tevais.
Mes patys ilgai sprendeme dukreles krikshto tevu klausima. Man labiausiai norejosi, kad dukryte krikshtytu nuoshirdus ir vaika mylintys zhmones. Todel pasirinkome mano drauge ir vyro broli. Nors turiu seseri, o vyro brolis vedes, elgiames ne pagal tradicijas, o kaip shirdis sako. Juk protingiau kviesti tiesiog gerashirdishkus zhmones, o ne giminaichius, kurie, shvelniai tariant nuchiuozhe i lankas...
Atsakyti
Pas mus problema su krikstateviu.Na nera is ko rinktis-nei draugu nei giminiu,kurie butu verti.O bet ka-nesinori.Gal tada geriau dvi krikstamotes lotuliukas.gif Kazi ar praeitu toks variantas? g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kacumota: 27 liepos 2007 - 07:10
Mes į krikštatėvius pakvietėm mano brolį ir jo draugę. Visi aiškino, kad negerai taip - išsiskirs liks vaikutis be krikšto mamos. Bet juk mano manymu, net susituokę žmonęs, tapę krikštatėviais bet kada gali išsiskirti, niekas nuo to neapsaugotas.
Manau, mūsų sprendimas teisingas, jie abu nuostabūs žmonės, myli ir rūpinasi mūsų sūneliu. Na tiesiog geresnių krikštatėvių negaliu įsivaizduoti wub.gif Nors vyro šeima didelė, jis pats nenorėjo nei seserų nei brolio kviesti į krikštatėvius ax.gif
Atsakyti
Mes po truputi irgi mastom apie savo pirmo vaikucio krikstynas.Krikst tevus turim, baznycia irgi. Ar kas esat krikstije vaikuti be jokiu sveciu,giminiu, tik su kriksto tevais?Nenoriu as to baliaus, nes rugseji busiu jau labai labai nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Puuga @ 2007 07 30, 11:26)
Mes po truputi irgi mastom apie savo pirmo vaikucio krikstynas.Krikst tevus turim, baznycia irgi. Ar kas esat krikstije vaikuti be jokiu sveciu,giminiu, tik su kriksto tevais?Nenoriu as to baliaus, nes rugseji busiu jau labai labai  nestuke.gif

o tu nenori abu vaikelius pakrikstint?atsigausi po gimdymo ir surengsi svente(neturiu omeny baliu dideli) tiesiog butu viena svente mirksiukas.gif cia tik pasiulymas blush2.gif
Atsakyti
Mes irgi mastome apie krikstynas,taciau beda su kriksto tevu..Kriksto mama bus mano sese,o vat ka imti i kriksto tevus? g.gif Kazkaip su giminemis nelabai bendraujam,o draugai nelabai nori,sako:atsakomybes nenori.. Va taip ir sprendziam dilema... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2007 07 27, 08:10)
Pas mus problema su krikstateviu.Na nera is ko rinktis-nei draugu nei giminiu,kurie butu verti.O bet ka-nesinori.Gal tada geriau dvi krikstamotes lotuliukas.gif Kazi ar praeitu toks variantas? g.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Pas mus tas pats lotuliukas.gif
Atsakyti
o pas mus idomei gavosi vyro kriksto dukra dabar yra mano dukrytes kriksto mama biggrin.gif dar kaip buvau nescia ji pasake kad nori buti sio vaikialio kriksto mama,o kriksto tete mano pusbroli isrinkom nes labai geras zmogus ir myli vaikus thumbup.gif wub.gif
Atsakyti