Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

sia vasara ir as planuoju pakrikstint savo sunu wub.gif
vaikelio tetis mires, tad labai norejau is pagarbos jam ir jo seserei, juolab kad tai tvarkinga moteris pati turinti grazia seima, o as is savo puses neturiu artimu pusseseriu ar pusbroliu, tai va tikejausi ji taps kr.mama o jos vyras kr. teciu, jau kaip ir apkalbeta tai buvo, bet va zadetieji kriksto teveliai vis neatrado laiko pasveikint vaikiuko gimtadienio proga verysad.gif ir apskritai pastaruoju metu bendravimas atsalo. labai isizeidziau, supykau ir pakvieciau si garbinga statusa priimt savo artimiausius draugus... gimines kartais buna toliau uz draugus ir nieko nepakeisi verysad.gif ... nieks ju neprievartauja lankyt mus kasdien ir dovanu nereikalauja, bet bent pusvalandziui uzsukt apkabint berniuka ir jam bent kad ir uz 2lt masinyte padovanot butu graziau negu tyla ir ramybe... dar ypac pikta, kad suzinojau jog tikrai nera nei mirtinai uzsieme, nei visiskai be pinigu...
Atsakyti
QUOTE(blackie @ 2007 05 28, 04:52)
sia vasara ir as planuoju pakrikstint savo sunu  wub.gif 
vaikelio tetis mires, tad labai norejau is pagarbos jam ir jo seserei, juolab kad tai tvarkinga moteris pati turinti grazia seima, o as is savo puses neturiu artimu pusseseriu ar pusbroliu, tai va tikejausi ji taps kr.mama o jos vyras kr. teciu, jau kaip ir apkalbeta tai buvo, bet va zadetieji kriksto teveliai vis neatrado laiko pasveikint vaikiuko gimtadienio proga verysad.gif  ir apskritai pastaruoju metu bendravimas atsalo. labai isizeidziau, supykau ir pakvieciau si garbinga statusa priimt savo artimiausius draugus...  gimines kartais buna toliau uz draugus ir nieko nepakeisi verysad.gif ...  nieks ju neprievartauja lankyt mus kasdien ir dovanu nereikalauja, bet bent pusvalandziui uzsukt apkabint berniuka ir jam bent kad ir uz 2lt masinyte padovanot butu graziau negu tyla ir ramybe... dar ypac  pikta, kad suzinojau jog tikrai nera nei mirtinai uzsieme, nei visiskai be pinigu...

Tokie kriksto tevai kuriems jau dabar vaikas nerupi nemanau kad ir po krikstynu kas pasikeis. Pvz mano kriksto mama yra tecio sesuo o paskutini kart maciau gal pries g.gif oi net neatsimenu jau kiek cia metu butu, nors gyvena tam paciam rajone, 3min kelio. O krikstotetis net ne gimine svetimas zmogus gyvena Kanadoj ir ji dazniau matau, bendrauju rolleyes.gif Ta vadinama "krikstomama" net nezino turbut kad pati jau seima turiu doh.gif Todel tikrai nekviesciau giminiu tapti krikstotevais vien del to kad jie gimines. Saunuole kad persigalvojai drinks_cheers.gif
Atsakyti
net ramiau ant sirdies kad palaiko is salies drinks_cheers.gif smile.gif , nes nesmagiai jauciuosi nors dar jiems to nepasakiau kad jie nebebus kr.tevai, bet is tiesu tai lai apsi...ka kad ir ka jie begalvos, ziuriu kad butu paciam vaikeliui geriau wub.gif
Atsakyti
Labas rytas,
Na va,Nikole jau Dievo vaikelis Vakar pakrikstijome..Parinkome angela sarga,daveme grazu,krikscioniska varda moters,kuri 11a. pirmoji tapo sventoji altruiste-Emanuele.
Suknyte tokia nerealia pasiuvome!Zodziu,svente buvo grazi,nes buvo grazi dukryte ir daugybe smulkmenu bei ideju smile.gif
Namie viska dareme siuolaikiskai,paskui vaziavome i rumsiskes,kur pries 2-3 amzius buvo priimta,kad krikstui bobute isleidzia vaikeli.Taigi buvo senosios lietuvisko kaimo dradicijos.Tada vaziavome i Jurbarka,i Raudones pili.Kur pasitiko liokajai,inesinejo teatralizuotai putpeles,lasisas,elniena,eriuka kepe lauke ir pasitiko svecius su midumi.Paskui sokome istorinius,14-15a. sokius.Dar veliau zaideme riteriu turnyra su tikra amunicija.As irgi truputi pasireiskiau,nors buvo skirta vyrams biggrin.gif veliau buvo riteriu kovos damos sirdziai laimeti(Nikute su jais fotkinosi) Ir galiausiai-fakyru pasirodymas.Tai va:super super super! ir kriksto mama,nepabijojus jokiu prietaru vis pasigaudama mane sake didelis aciu,kad pasitikejote wub.gif
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 22, 15:15)
kokias jus cia nesamones kalbat, kad negali nescia krikstyti arba pirmos mergytes, baznycia tokiu dalyku niekuomet neskelbe. jokios laimes is vaikmo neatima krikstamote, juk cia kriksto apeigos, o ne seip koks zaidimas. krikstas, tai vaiko atidavimas baznyciai, o ne jo laimes reikalu sprendimas. o del senmergiu tai isviso kazkokia bizabrazija, senmergem lieka tos, kurios nori tokios buti, o ne tos kurios krikstyna mergaites. jeigu budu taip, tai turbut lietuvoje, kas antra moteris butu senmerge, o vyras senbernis. cia situs prietarus isgalvojo tik tie zmones, kurie nenorejo buti krastateviais.


ir is kur tiek nepasitenkinimo ir pykcio rolleyes.gif
kas kuo nori, tas tuo tiki... tai kiekvieno teise
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 24, 15:41)
na as tai jau tikrai nesiparinu, paprasciausiai idomei atrodo " labai noriu kad buti kriksto mama, bet ji nenori, nes bijo kad liks senmerge"

pati pakrikstynau sesers dvi mergytes, na ir vyra turiu ir suneli, tad senmerge tikrai nelikau, o gal dar busiu  g.gif

na lyg aiškiai buvo parašyta, kad kalbėjau apie prietarą dėl nėštumo
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 05 29, 09:16)
na lyg aiškiai buvo parašyta, kad kalbėjau apie prietarą dėl nėštumo


o kodel tu galvoji kad as cia apie tave kalbu?
cia buvo pasakyta apskritai, o ne dedikuota tau. pas mane pykcio nei nepasitenkinimo nera, be to sitas zidis dar sioje situacijoje netinka.
kaip ir kiekviena cia atejusi issisako savo nuomon es taip ir as. tad...
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 05 05, 12:55)
na nesvarbu jauna ar ne, ne tas svarbiausia, nuvažiuokit su vaiku į svečius pasižiūrėk kaip bendrauja su vaiku, ir tada spręsk. Gal ji tikrai nesidomi vaikais, o gal priešingai labai patinka ir tada juk suprasi ar verta kviesti ją krikšto mama ar ne.

mano antros dukros krikštatėviai buvo nors prie žaizdos dėk, ir vaikiukus mylintys, ir labai bendraujantys. o va pakrikštinom ir po kokių dvejų metų ėmė jie su mumis nebebendrauti, visa bendrystė rišosi tik iš mūsų pastangų, vis aplankom, paskambinam o jie NE. tai galiausiai taip ir nutrūko ryšiai, nei pykomės nei ką pikto vieni kitiems buvom pasakę. verysad.gif taip kad galima gyvenime apsigauti tiek su draugais, tiek su giminėm. Kalbu iš patierties, keturi vaikai.

QUOTE(JURĖ @ 2007 05 16, 11:32)
Sveiki.
Gal kas padetu atsakyti i klausimus iskilusius del krikstotevu?
Labiausiai norim  kviesti jais buti mano broli su zmona. Taciau jo zmona-ruse, tai staciatikiu ar starovieru tikejimo. Kaszin ar jie abu gali buti kriksto tevais ar galima tik viena broli pakviesti buti krikstotevu?

Aciu is anksto uz komentarus. smile.gif

jei krikštinate katalikų tikėjime, tai krikštatėviai turi būti katalikai

QUOTE(Darla @ 2007 05 16, 17:27)
O ar galima besilaukiančiai moteriai krikštyti? g.gif

Jau pasiskaičiau blink.gif

GALIMA.

QUOTE(svita @ 2007 05 22, 14:33)
Sveikos mamymes. Norejau paklausti,na gal kam buvo jau tokia situacija. Ar galima kriksto teveli i dokumentus irasyti veliau. mano situacija tokia,kad turiu dukrytei kriksto mama,taciau ji dar netekejusi,tai mastau ar nebutu galima jos busima vyra kaip nors veliau uzregistruoti kaip krikstatevi? g.gif  Jei zinote tai prasau pakonsultuokite mane.

Ne taip tikrai negalima.
Įsivaizduok, kad jaunoji teka ir duoda priesaiką, o vyras po kelių savaičių tik duos priesaiką, nes jis dėl kokių tai priežaščių tai negali padaryti.
Atsakyti
Mano dukrytės krikštatėviai,tai mano pusbrolis ir mano draugė,o sūnų krikštysim liepos mėn.,tai irgi mano kitas pusbrolis ir kita draugė.Aš čia nieko blogo nematau,nes su šitom dviejom draugėm labai geri ir šilti santykiai nuo vaikystės wub.gif
Jokio skirtumo,kad ne giminė,nes pati matau ir jaučiu,kad šitie žmogučiai mūsų šeimynai yra mieli bigsmile.gif wub.gif
Blackie,aš manau,kad teisingai galvoji 4u.gif
Atsakyti
Tiesa sakant, krikštatėvių neįsivaizuoju draugų. Draugas buvo vakar, yra šiandien, bet rytoj jau gali nesisveikinti schmoll.gif .
Manau, kad krikštatėviais turėtų būti artimi, mylimi, šilti ir patikimi žmonės. Gaila, kad nemažai žmonių renkasi krikšto tėvus tik turtingus draugus. Juk ne tai svarbiausia, kokių brangių dovanų gali nupirkti, ar pinigėlių duoti. Manau, svarbiausia meilė ir dėmesys vaikui.
Jau 5 metai esu krikšto mama brolio sūnui, jis man tikrai yra labai svarbus. Niekuomet neužmirštu su juo pasikalbėti, pažaisti ir dovanas užsisakyti ax.gif . Gimtadienio proga užsisakė kompiuterio- padovanojau su malonumu. Bet ar aš galėčiau mylėti draugų vaiką g.gif . blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jowwwita @ 2007 06 17, 19:47)
Tiesa sakant, krikštatėvių neįsivaizuoju draugų.  Draugas buvo vakar, yra šiandien, bet rytoj jau gali nesisveikinti schmoll.gif .
Manau, kad krikštatėviais turėtų būti artimi, mylimi, šilti ir patikimi žmonės. Gaila, kad nemažai žmonių renkasi krikšto tėvus tik  turtingus draugus. Juk ne tai svarbiausia, kokių brangių dovanų gali nupirkti, ar pinigėlių duoti. Manau, svarbiausia meilė ir dėmesys vaikui.
Jau  5 metai esu krikšto mama brolio sūnui, jis man tikrai yra labai svarbus. Niekuomet neužmirštu su juo pasikalbėti, pažaisti ir dovanas užsisakyti ax.gif . Gimtadienio proga užsisakė kompiuterio- padovanojau su malonumu. Bet ar aš galėčiau mylėti draugų vaiką  g.gifblush2.gif


Jowwita, pati rasai, kad tai turi buti artimi, mylimi, šilti ir patikimi žmonės. tai nereiskia, kad gimine.
Man kaip ir kitoms cia pasisaknacioms ne kaip su kriksto mama, nors ir gimine. Maciau paskutini karta pries g.gif 14-15 metu. Svarbiausi gyvena tame paciame rajone, net neatpazinciau sutikus. o kriksto tetis ai zmogelis geras, medaus perduoda per mano teti thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
papasakosiu savo situacija. Dar būdama niešča vaikelio mama kviete mus su vyru i krikštatevius. Gimus vaikeliu persigalvojo pakviete turtinga drauga ir mane( mes esame gimines jie yra musu mergytes krikstateviai) , bet to turtuolio zmona nesutikio, kad vyras eitu nes matesi pati labai norejo nors yra isvis be tikejimo. Tai ji sugalvojo pasikrikstyti, kad galetu būti kuma. O as palikau ant ledo blink.gif Bet jei krikšto tėvai nera bažnyčioje įtvirtine savo santuokos tai skaitau, kad jie ir ne krikšto tėvai, nes bažnyčia to neleidžia. Bus tik juokingas spektaklis krikštas dėl kito krišto. O ne nuoširdus. O vaiko tėvėliai matyt vaikosi pinigu, nors pagalbomis iki šiol dalinosi su mumis, ir su vaikeliu manes prašydavo pabūti o ne dabartinės kumos. Juokinga situacija o kas baisiuasia, tai kad nemokėjo man gražiai pasakyti. Pasakė tik tiek, kad reikės ana pakrikštyti. Davė man viska suprast. Taip, kad mamos prieš rinkdamos neskubėkit kviesti. Nes po to gali visi santykiai sugriūti. Kaip jums atrodo? Gal buvo panasiu situacija. Juokingiausia, kad žmonės vis dar vertina turtus o ne tikra............
Atsakyti