Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(Darla @ 2007 05 16, 16:27)
O ar galima besilaukiančiai moteriai krikštyti? g.gif

Jau pasiskaičiau blink.gif


Niu ir ka nutarei? nuomones priestaringos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Darla @ 2007 05 16, 17:27)
O ar galima besilaukiančiai moteriai krikštyti? g.gif

iš kunigo pusės tai dieviškai, kai nėsčioji krikštyja
bet iš kitos pusės, nuo senolių prietarų, tai nėsčia moteris visą laimę pasims is krikšto vaikučio.
Spęsti bet kokiu atveju tik Jums, bet aš pati nesiūlau tokio dalyko, geriau palaukit kol pagimdys.
Atsakyti
jei vienas iš krikšto tėvų yra ne katalikas, o krikštysite katalikų bažnyčioje, rekomenduočiau nueiti ir pasišnekėti pas kunigą. Žinau atveju, kai leido krikštyti sentikiui - nes jis irgi yra priėmęs krikštoo sakramentą. Tačiau gali kunigas ir nesutikti - man atrodo kad nerekomenduojama (bet čia kaip ir su santuoka su kitatikiu - vienur nieko nesako, neliepia persikrikštyti, kitur - suteikia tik palaiminimą) g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 05 16, 22:49)
Niu ir ka nutarei? nuomones priestaringos g.gif


Dabar net neįsivaizduoju, ką daryti g.gif Kai sutikome krikštyti, dar nežinojau, kad laukiuosi. g.gif
Atsakyti
Sveikos mamymes. Norejau paklausti,na gal kam buvo jau tokia situacija. Ar galima kriksto teveli i dokumentus irasyti veliau. mano situacija tokia,kad turiu dukrytei kriksto mama,taciau ji dar netekejusi,tai mastau ar nebutu galima jos busima vyra kaip nors veliau uzregistruoti kaip krikstatevi? g.gif Jei zinote tai prasau pakonsultuokite mane.
Atsakyti
kokias jus cia nesamones kalbat, kad negali nescia krikstyti arba pirmos mergytes, baznycia tokiu dalyku niekuomet neskelbe. jokios laimes is vaikmo neatima krikstamote, juk cia kriksto apeigos, o ne seip koks zaidimas. krikstas, tai vaiko atidavimas baznyciai, o ne jo laimes reikalu sprendimas. o del senmergiu tai isviso kazkokia bizabrazija, senmergem lieka tos, kurios nori tokios buti, o ne tos kurios krikstyna mergaites. jeigu budu taip, tai turbut lietuvoje, kas antra moteris butu senmerge, o vyras senbernis. cia situs prietarus isgalvojo tik tie zmones, kurie nenorejo buti krastateviais.
svarbu kad kristatievei butu dori, kulturingi ir mylintys vaikus, manau cia yra didziausia esme, nes kaip baznycia sako, visa rupesti, jeigu mamai ar teciui kas atsitinka, turi pasiimti krikstotevai. tad siulyciau issirinkti ne tuos tevus kurie tiki prietarais, bet tuos kurie yra verti sitam didziuliui darbui ir atsakomybei.
sekmes pasirinkime
Atsakyti
o as imu geriausia drauge,netekejusia,mano leliuas-mergyte,ji nei karto nieko nekrikstijo,bet kai buvome paaugles,taip va ir prisizadejome,kad krikstysime viena kitos vaikucius.ji,kai buvau nescia svajojo buti mano dukrytes krikstamote,o nne bijojo likti senmerge.plius yra labai labai grazi ir tikrai tokia neliks,nes ji super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 22, 14:15)
kokias jus cia nesamones kalbat, kad negali nescia krikstyti arba pirmos mergytes, baznycia tokiu dalyku niekuomet neskelbe. jokios laimes is vaikmo neatima krikstamote, juk cia kriksto apeigos, o ne seip koks zaidimas. krikstas, tai vaiko atidavimas baznyciai, o ne jo laimes reikalu sprendimas. o del senmergiu tai isviso kazkokia bizabrazija, senmergem lieka tos, kurios nori tokios buti, o ne tos kurios krikstyna mergaites. jeigu budu taip, tai turbut lietuvoje, kas antra moteris butu senmerge, o vyras senbernis. cia situs prietarus isgalvojo tik tie zmones, kurie nenorejo buti krastateviais.
svarbu kad kristatievei butu dori, kulturingi ir mylintys vaikus, manau cia yra didziausia esme, nes kaip baznycia sako, visa rupesti, jeigu mamai ar teciui kas atsitinka, turi pasiimti krikstotevai. tad siulyciau issirinkti ne tuos tevus kurie tiki prietarais, bet tuos kurie yra verti sitam didziuliui darbui ir atsakomybei.
sekmes pasirinkime


Nesuprantu, ko cia parintis lotuliukas.gif na taigi, nori tiki prietarais, nori ne. cia kiekvieno pasirinkimas, ir niekas neturi teises smerkti tikincio prietarais, kaip ir netikincio jais. zinoma, krikstateviais kvieciami buti tie, kurie verti jais buti ir ne kitaip schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(lithuanian-girl @ 2007 05 22, 15:15)
kokias jus cia nesamones kalbat, kad negali nescia krikstyti arba pirmos mergytes, baznycia tokiu dalyku niekuomet neskelbe.
cia situs prietarus isgalvojo tik tie zmones, kurie nenorejo buti krastateviais.
sekmes pasirinkime

nespjauk į šulinį nes po to teks iš jo gerti.
Nori tikėk nori netikėk, bet kažkiek tiesos prietaruose yra (kelių bendrabarbių patikrinta, krikštijo nėsčia-vaikas mirė verysad.gif ).
mes tik juk pasakome savo nuomonę, o spręsti vis tiek teks pačiai.
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 05 24, 14:53)
Nesuprantu, ko cia parintis lotuliukas.gif na taigi, nori tiki prietarais, nori ne. cia kiekvieno pasirinkimas, ir niekas neturi teises smerkti tikincio prietarais, kaip ir netikincio jais. zinoma, krikstateviais kvieciami buti tie, kurie verti jais buti ir ne kitaip schmoll.gif


na as tai jau tikrai nesiparinu, paprasciausiai idomei atrodo " labai noriu kad buti kriksto mama, bet ji nenori, nes bijo kad liks senmerge"
QUOTE(Lotari @ 2007 05 24, 15:03)
nespjauk į šulinį nes po to teks iš jo gerti.
Nori tikėk nori netikėk, bet kažkiek tiesos prietaruose yra (kelių bendrabarbių patikrinta, krikštijo nėsčia-vaikas mirė verysad.gif ).
mes tik juk pasakome savo nuomonę, o spręsti vis tiek teks pačiai.

pati pakrikstynau sesers dvi mergytes, na ir vyra turiu ir suneli, tad senmerge tikrai nelikau, o gal dar busiu g.gif
Atsakyti
Mano maziausiojo krikstateviai bus mano drauge su vyru wub.gif kodel..todel kad..kada planavau si mazyli ,ji laike kumscius kad tik pavyktu ir tt..visada dziugesi musu kiekvienu nestumo menesiu ir lauke sio maziuko..tai zinoma kada pakvietem juos jie sutiko is karto nes tai kaip ir ju kudikis biggrin.gif biggrin.gif Ziuri i si reikala labai rimtai nes tokie jau zmones yra wub.gif wub.gif tikiu kad viskas klosis gerai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

prietarai...tai ir liks prietarai vieniems jie suveikia kitiems ne ,nuo zmoniu isitikinimo buna mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Jurginta*: 24 gegužės 2007 - 17:29
QUOTE(svita @ 2007 05 22, 14:33)
Sveikos mamymes. Norejau paklausti,na gal kam buvo jau tokia situacija. Ar galima kriksto teveli i dokumentus irasyti veliau. mano situacija tokia,kad turiu dukrytei kriksto mama,taciau ji dar netekejusi,tai mastau ar nebutu galima jos busima vyra kaip nors veliau uzregistruoti kaip krikstatevi? g.gif  Jei zinote tai prasau pakonsultuokite mane.

uzrasyt reik kada krikstija 4u.gif o koks skirtumas, gi gali buti krikstateviai nesusituoke mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebukle: 26 gegužės 2007 - 10:22