Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(nataliux @ 2007 05 04, 14:48)
O mes krikstoteveli jau turime,jis bus mano brolis.Mes jau esam jam ir sake,jis labai nori,nes labai myli savo sunena.
Taciau del krikstomamos neaisku sad.gif as kazkaip galvoju,kad reikia kad butu is abieju pusiu,tai is vyro puses yra jo brolio dukra.Ji mums tiktu tik neaisku ar ji sutiks,ir ji gan jauna,tai nezinau ar sutiks jos tevai.Kazkaip net bijau klausti o jau laikas butu,nes vasara jau planuoju krikstyti...

na nesvarbu jauna ar ne, ne tas svarbiausia, nuvažiuokit su vaiku į svečius pasižiūrėk kaip bendrauja su vaiku, ir tada spręsk. Gal ji tikrai nesidomi vaikais, o gal priešingai labai patinka ir tada juk suprasi ar verta kviesti ją krikšto mama ar ne.
Atsakyti
Laba diena,

vasara planuojame krikstyti savo suneli ir girdejau kad dabar mada nauja kai dvi poros krikstatevie buna. Ar esate apie tai girdejusios ir kaip jus reaguotumete? wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Nice @ 2007 05 07, 11:44)
Laba diena,

vasara planuojame krikstyti savo suneli ir girdejau kad dabar mada nauja kai dvi poros krikstatevie buna. Ar esate apie tai girdejusios ir kaip jus reaguotumete? wub.gif


Vau g.gif is kur tokios naujoves? nu man tai keista, uzteks man ir vienu krikstateviu smile.gif nebent turi dvi poras, kurios Tau lygiavertes ir nenoretum isskirt nei vienu, nei kitu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 08 gegužės 2007 - 08:42
QUOTE(Nice @ 2007 05 07, 12:44)
Laba diena,

vasara planuojame krikstyti savo suneli ir girdejau kad dabar mada nauja kai dvi poros krikstatevie buna. Ar esate apie tai girdejusios ir kaip jus reaguotumete? wub.gif

girdėjau ir kažkada buvau prieš, bet dabar manau kad tai visai nieko.
Atsakyti
QUOTE(Nice @ 2007 05 07, 12:44)
Laba diena,

vasara planuojame krikstyti savo suneli ir girdejau kad dabar mada nauja kai dvi poros krikstatevie buna. Ar esate apie tai girdejusios ir kaip jus reaguotumete? wub.gif


cia tik mano nuomone - kazkokia nesamone doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(ausand @ 2007 01 29, 00:32)

O dėl prietaro tai kažkada girdėjau, kad netekėjusiai merginai reikia krikštyti pirmą berniuką jei nenori likti senmerge. Bet jei jinai tikra draugė tai negi nesutiks?


as krikstijau mergaite pirma ax.gif .esam susituoke jau 7metus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki.
Gal kas padetu atsakyti i klausimus iskilusius del krikstotevu?
Labiausiai norim kviesti jais buti mano broli su zmona. Taciau jo zmona-ruse, tai staciatikiu ar starovieru tikejimo. Kaszin ar jie abu gali buti kriksto tevais ar galima tik viena broli pakviesti buti krikstotevu?

Aciu is anksto uz komentarus. smile.gif
Atsakyti
Sveiki. Mes norim kviest krikstateviais mano broli su zmona. Taciau ji-ruese (tai staciatieke ar staroviere). Kaszin ar leis jiems but krikstotevais ir kaip cia issisukt sitoj situacijoj, nes labai norim burtent jie kad krikstytu. Gal kas zino ar buvo panasioj situacijoj? Kokioj baznycioj krikstyti ar cia ir nuo kunigo poziurio gali priklausyti ar jis leis. Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(JURĖ @ 2007 05 16, 12:47)
Sveiki. Mes norim kviest krikstateviais mano broli su zmona. Taciau ji-ruese (tai staciatieke ar staroviere). Kaszin ar leis jiems but krikstotevais ir kaip cia issisukt sitoj situacijoj, nes labai norim burtent jie kad krikstytu. Gal kas zino ar buvo panasioj situacijoj? Kokioj baznycioj krikstyti ar cia ir nuo kunigo poziurio gali priklausyti ar jis leis. Aciu smile.gif

turėtų leisti, nes stčiatikis taip pat skaitosi katalikas, na jei neklįstu g.gif
o Jūs nueikit ir kunigo paklauskit
Atsakyti
gal čia rasi kokios informacijos krikšto tėvai
Atsakyti
QUOTE(mammka @ 2007 05 10, 20:55)
cia tik mano nuomone - kazkokia nesamone  doh.gif  doh.gif
Papildyta:
as krikstijau mergaite pirma  ax.gif .esam susituoke jau 7metus biggrin.gif biggrin.gif


O mes 9 metai santuokoj gyvenam. turiu viena vienintele kriksto dukra, kuria krikstijau netekejusi. aisku, galejau atsisakyt, bet tai juk mano sesers mergyte, be to, as ja laaaabai myliu wub.gif
Atsakyti
O ar galima besilaukiančiai moteriai krikštyti? g.gif

Jau pasiskaičiau blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Darla: 16 gegužės 2007 - 16:42
mes su vyru norejom,kad krikstateviais butu vienas is mano gimines,o kitas is vyro.tai krikshto mama bus mano pussesere,o krikshto tetis-vyro brolis.krikshto mama ishtekejusi,tai pradzioj jos uzklausiau,ar vyras ishleis biggrin.gif sutiko,tai viskas ok,turim krikshto tevelius suneliui thumbup.gif
beje,atsisakyti,kai kviecia buti krikshto tevais,negalima schmoll.gif rolleyes.gif
Atsakyti