Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(Lotari @ 2007 04 18, 15:09)
jau buvo  ax.gif


cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 04 18, 16:09)
jau buvo  ax.gif

o mums dar tik bus ..... jau dabar galva ūžia, kaip kada kur kame.
Tiek jau gerai kad yr krikštatėviai ir daugmaž į laiką bandom orietuotis......
Na bet kaip nors.........
Atsakyti
QUOTE(Jurgulė @ 2007 04 22, 18:45)
o mums dar tik bus  ..... jau dabar galva ūžia, kaip kada kur kame.
Tiek jau gerai kad yr krikštatėviai ir daugmaž į laiką bandom orietuotis......
Na bet kaip nors.........

drinks_cheers.gif mes panasios stadijoj. artimiausiu metu susitiksim su krikstateviais ir konkreciau tarsimes del visos sventes. kada jus krikstijat? rolleyes.gif
Atsakyti
*Į krikšto tėvus reikia kviesti tuos, su kuriais palaikai ryšius.
*svarbu, kad abu krikšto tėvai būtų krikštyti, ir vienas iš jų turi turėti visus sakramentus (krikštas, komunija, sutvirtinimas);
*mano klecką krikštijo dar nesusituokę draugai;ir draugei mano dukrytė - pirma krikštaduktė;

lietuviai kažkaip jau per daug prietarų prisigalvoję...
bet iš kitos pusės, jei žmogus nenori, jei nepasiruošęs krikščioniškai auklėti, padėti auklėti vaiką, tai čia irgis ne biznis.Įsivaizduokit, stovi kūma su krikštadukte prieš altorių , susiraukus, nepatenkinta...

Sėkmės pasirenkant gerus krikštatėvius drinks_cheers.gif


Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2007 04 23, 12:20)
lietuviai kažkaip jau per daug prietarų prisigalvoję...

bet kai kurie veiksmingi ir tikri
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 04 23, 17:29)
bet kai kurie veiksmingi ir tikri


Čia priklauso nuo kiekvieno, tikėjimo tais prietarais, laipsnio.
Atsakyti
QUOTE(Kenguryte @ 2007 04 25, 10:10)
Čia priklauso nuo kiekvieno, tikėjimo tais prietarais, laipsnio.

na pvz vaikai tikrai būna charakteriu panašesni į krikšto tėvus, bent jau mūsų šeimoje tas patikrinta 100 proc.
aišku prietarais reikia tikėti su galva, o ne aklai, bet ir jų nepaisyti nevalia, nes ne iš piršto jie juk laušti
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 04 25, 13:09)
na pvz  vaikai tikrai būna charakteriu panašesni į krikšto tėvus, bent jau mūsų šeimoje tas patikrinta 100 proc.
aišku prietarais reikia tikėti su galva, o ne aklai, bet ir jų nepaisyti nevalia, nes ne iš piršto jie juk laušti


Pritariu drinks_cheers.gif as tai paisau daugumos tu prietaru, kuriuos zinau. del kriksto tevu - kad kriksto dukra panasi i krikstamote, o kriksto sunus i kirkstatevi, tai tikrai thumbup.gif ir daugiau yra ten visokiu, i kuriuos negaliu neatsizvelgt mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums su krikstateviais jokiu galvos skausmu nebuvo KAdangi as turiu tik viena seseri o vyras turi dvi seseris ir viena dar broli tai jau pries gimstant mergytei buvome nusprende kad ji bus su vyru krikstateviais tik jiems nesakem Mano sesuo gimus dukrytei visa laika isbuvo ligonineje ir dabar eina is proto del jos TAi kai pasakem kad bus krikstotevai is viso is laimes pabludo wink.gif
TAi pasirodo gerai buvome nusprende smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vytike @ 2007 05 03, 11:40)
Mums su krikstateviais jokiu galvos skausmu nebuvo KAdangi as turiu tik viena seseri o vyras turi dvi seseris ir viena dar broli tai jau pries gimstant mergytei buvome nusprende kad ji bus su vyru krikstateviais tik jiems nesakem Mano sesuo gimus dukrytei visa laika isbuvo ligonineje ir dabar eina is proto del jos TAi kai pasakem kad bus krikstotevai is viso is laimes pabludo wink.gif
TAi pasirodo gerai buvome nusprende smile.gif

matai jautei jog tinkami krišto tėvai bus
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 04 25, 14:09)
aišku prietarais reikia tikėti su galva, o ne aklai, bet ir jų nepaisyti nevalia, nes ne iš piršto jie juk laušti


as irgi linkusi esu taip galvot. visgi tie prietarai ateje is musu promociuciu laiku. reikia, aisku, ne aklai tiket, bet kazkiek tiesos tikrai yra. kai kuriose situacijose esu pati isitikinusi. tai ir nespjaunu i prietarus dabar
Atsakyti
O mes krikstoteveli jau turime,jis bus mano brolis.Mes jau esam jam ir sake,jis labai nori,nes labai myli savo sunena.
Taciau del krikstomamos neaisku sad.gif as kazkaip galvoju,kad reikia kad butu is abieju pusiu,tai is vyro puses yra jo brolio dukra.Ji mums tiktu tik neaisku ar ji sutiks,ir ji gan jauna,tai nezinau ar sutiks jos tevai.Kazkaip net bijau klausti o jau laikas butu,nes vasara jau planuoju krikstyti...
Atsakyti