Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

Tau ir visoms kitoms beieškančioms krikšto tėvų vaikui patariu rinkti tik tokius žmones, kurie jums patinka, nesvarbu kas tai-draugai ar giminaičiai, nes vaikas turės jų charakterio bruožus (kaip nebūtų keista šis senovinis prietaras veikia). Be to atsisakyti būti krikšto tėvais negalima.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 30, 14:11)
kai sudėtinga rasti kitaip - pakanka ir vieno krikštatėvio smile.gif
Nebūtinai - priklauso nuo santykių šeimoje wink.gif Man asmeniškai atrodo, kad jei draugai brangesni už šeimos narius , vadinasi kažkas nevisai taip šeimoje. Nesuprantu kaip galima nemylėsti savo žmogiuko. Žodžiu nereikia taip apibendrinti, nes kiekvienas atvejis ištraukiamas iš konkrečios situacijos ir jei taip yra vieniems ar kitiems dar nebūtinai reiškia, kad taip yra dažniausiai.
Būna, bet mano galva tuo pačiu daugiau rizikuoja draugai ir draugų keliai vis tik dažniau išsivaikšto nei giminių. Nebūtinai aišku, bet mano asmeniniai pamąstymai va tokie. Arba giminės arba tokie draugai dėl kurių esi kiek įmanoma užtikrintas.

Bet žinok būna ir taip, šeimos nariai labai brangūs, ale, kad jie į bažnytukę visai nevaikšto, taigi tenka žvalgytis ir į labai artimus bičiulius, kurie tiki Dievuliu ir Jo priesakų laikosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dasa @ 2007 04 15, 19:36)
Tau ir visoms kitoms beieškančioms krikšto tėvų vaikui patariu rinkti tik tokius žmones, kurie jums patinka, nesvarbu kas tai-draugai ar giminaičiai, nes vaikas turės jų charakterio bruožus (kaip nebūtų keista šis senovinis prietaras veikia).

čia tikrai tiesa, patikrinta
Atsakyti
QUOTE(dasa @ 2007 04 15, 19:36)
Tau ir visoms kitoms beieškančioms krikšto tėvų vaikui patariu rinkti tik tokius žmones, kurie jums patinka, nesvarbu kas tai-draugai ar giminaičiai, nes vaikas turės jų charakterio bruožus (kaip nebūtų keista šis senovinis prietaras veikia). Be to atsisakyti būti krikšto tėvais negalima.

As ir tau pritariu,musu mergaite krikstys draugai,kai gime mergaite iskart nusprendem kad jie bus,be to ir mergaitei labai jie patinka,kam rinkti tokius krikstotevus jeigu vaikas net neina pas juos,kad ir mazas dar kudikis,bet supranti kurie zmones patinka kurie ne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juritele @ 2007 04 17, 14:50)
As ir tau pritariu,musu mergaite krikstys draugai,kai gime mergaite iskart nusprendem kad jie bus,be to ir mergaitei labai jie patinka,kam rinkti tokius krikstotevus jeigu vaikas net neina pas juos,kad ir mazas dar kudikis,bet supranti kurie zmones patinka kurie ne smile.gif


Taip, is tiesu drinks_cheers.gif bet buna ir kt. variantas: susitinki, o vaiko nepasnekina schmoll.gif ir cia artimi giminaiciai vadinasi... doh.gif kaip jus manot, ar isvis tokie verti dalyvauti krikstynu sventeje? klausiu jusu patarimo, nes su vyru sprendziam dilema g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 04 18, 10:28)
Taip, is tiesu drinks_cheers.gif bet buna ir kt. variantas: susitinki, o  vaiko nepasnekina schmoll.gif ir cia artimi giminaiciai vadinasi... doh.gif kaip jus manot, ar isvis tokie verti dalyvauti krikstynu sventeje? klausiu jusu patarimo, nes su vyru sprendziam dilema g.gif

1. ne visi žmonės moka prakalbinti vaikus.
2. ne visi nori supuoti, myluoti ne savo vaiką
3.gal žmogui bloga nuotaika
4.gal jis nemyli vaikų
5. gal jį erzina vaikai
6. ne visi giminaičiai yra draugai kurie myluotų jūsų vaiką
7. ne visi draugai yra geri draugai, mylintys jūsų vaiką
4u.gif
Kiekvienas yra individualybė ir elgiasi taip kaip jam atrodo gerai.
na matai jei tau po to bus vienodai ar jie pyks kad nepakvietėt ar ne, tada siūlau nekviesti į šventę tų kurie jus erzina, kuriems nepatinka ką Jūs darote ar kalbate, nes tada paprasčiausiai susigadinsite nuotaiką.
Kvieskite tuos su kuriais jausitės puikiai, šventė nebus sugadinta. bet iš kitos pusės yra pareiga šeimai (na gal senelius, tėvus, brolius/seses- gal vis dėl to būtų negražu nepakviesti)
čia visi gali postringauti kiek nori, tarp jų ir aš, bet vis tiek spręsti šią problemą turėsite patys, visas apkalbas turėsite atlaikyti patys, visą šventę turėsite rengti tik patys0. taigi visi sprendimai jūsų, mūsų tik nuomonė ax.gif

Atsakyti
Aciu, Lotari thumbup.gif supratau, kad i svente nekviesiu schmoll.gif nors tai artimi zmones... jie myli vaikus, jie moka juos prakalbinti, ju neerzina vaikai... ir dar galeciau testi... problema yra ta, kad jie pavydi mums ir todel ignoruoja musu vaika. zmogaus psichologija as dar ismanau, kad sitai galeciau teigti.
Lauksiu ir kitu nuomoniu.
Papildyta:
P. S. Kaip as galiu i vaiko svente kviesti tuos, kurie ignoruoja musu vaika?..
Atsakyti
koks ten ačiū, juk niekuom nepadėjau

QUOTE(Spragtukas @ 2007 04 18, 11:33)
svente kviesti tuos, kurie ignoruoja musu vaika?..

žinau ką reiškia kai giminaičiai pavydi, tai tokių dalykėlių sužiani kad ausys linksta.
nu tada viskas aišku, ko čia gadinti šventę sau o tuo labiau vaikui
geros šventės
o krištynų laikraštuką darote ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lotari: 18 balandžio 2007 - 11:06
QUOTE(dasa @ 2007 04 15, 17:36)
Be to atsisakyti būti krikšto tėvais negalima.

Manau, kad čia yra senas prietaras mirksiukas.gif Reik žiūrėt realiai į viską... Ar tu turėdama N krikšto vaikų galėsi visiems jiems padėti g.gif Aš turėsiu antrą krikštasūnį, bet manau, kad ateity dar reiks vienam/-ai būti... Ir viskas. Man juokingai skamba- galima - negalima... Tai yra didelė atsakomybė.
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 01 28, 11:12)
Sveikos  4u.gif

norejau suzinoti, ka kvieciat buti Jusu vaikucio kriksto mamomis ir teciais? nes mano tokia situacija, kad nezinau ir nelabai turiu ka kviest i kriskto mamas  verysad.gif

dukrytes kriksto teciu bus mano pusbrolis. o vat su mama nzn ka ir daryt  doh.gif  verysad.gif as neturiu nei broliu, nei seseru. puseseriu kviest nenoriu  blush2.gif nes nebendrauju su jomis. na, bendravimas toks - per giminiu vestuves ir laidotuves ir viskas. o drauges ... na, yra toks prietaras, kad kol nepakristijo berniuko, mergaites krikstyt negalima. nzn kiek cia tiesos, bet... kviesciau geriausia drauge, bet ji pati zino sita prietara ir zinau, kad jokiu budu nesutiks (kazkada jau buvo kalbeta su ja apie tai) nes nera krikstyjusi berniuko dar.

kitu draugiu kazkaip nelimpa sirdis i kriksto mamas prasyt  blush2.gif 

gal man butu ir paprasciau,  jei netureciau savo tokios nuostabios kriksto mamos  wub.gif o kai as pati tokia nuostabia turiu, tai ir dukrytei norisi ne paprastos drauges, kuri po keliu metu gal net jos gimtadienio neprisimintu  verysad.gif

oj, daug as cia prirasiau, bet tiesiog pasidalinkit, gal kam irgi yra taip buve, kad neturejo is ko rinktis  verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 04 18, 11:05)
koks ten ačiū, juk niekuom nepadėjau
žinau ką reiškia kai giminaičiai pavydi, tai tokių dalykėlių sužiani kad ausys linksta.
nu tada viskas aišku, ko čia gadinti šventę sau o tuo labiau vaikui
geros šventės
o krištynų laikraštuką darote ?


Nu kodel nepadejai, parasei teiginiu, kuriu deka galutinai susivokiau situacijoje drinks_cheers.gif tai as irgi manau, kad neverta gadint sventes, zinai, sugalvosim scenariju, visi sveciai "palaikys", "dalyvaus" kaip sakoma, o tie sedes kaip pabuciuoti ir jauskis del to kaltas doh.gif geriau nereikia schmoll.gif jau esu panasioje situacijoje pabuvus, aciu, nenoriu mirksiukas.gif
Del laikrastuko mastom, bet kol kas idejos kabo ore. iki krikstynu dar 2.5 men., manau, spesim pasiruost 4u.gif o jusu svente kada?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spragtukas: 18 balandžio 2007 - 13:43
QUOTE(Spragtukas @ 2007 04 18, 14:43)
o jusu svente kada?

jau buvo ax.gif
Atsakyti