Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(Spragtukas @ 2007 03 30, 09:06)
Nelengva, oi nelengva krikstatevius issirinkt. nezinau, as tai nuo pat dukros gimimo stebejau zmones, kas domisi mano vaikus, kas ne schmoll.gif kas pasnekina, o kas abejingi... nekviesiu bele ko. ziurekit, norejau paklaust, pries kiek laiko jus kvieciat? mano mergytei greit 9 men. bus, tai jei zadam krikstyt metuku, gal jau pats laikas? rolleyes.gif
Papildyta:
O as kaip tik apie draugus galvoju  g.gif taip ir susigiminiuotume, draugyste uztvirtintume thumbup.gif be to, jie turi berniuka, o musu mergyte labai myli ir patys nori mergytes susilaukti. tai manau, kad pats tas... o kviesti tuos pacius.. kazkaip nesinori vienais apsiriboti, be to, pirmojo krikstateviai - mano sesuo su vyru, ir taip jau artimai bendraujam.

o aš turiu neigiamą patirtį iš draugų krikštatėvių. Bendravom puikiai iki kol pakrikštino mūsų dukrą, o po to nusiplovė jie nuo mūsų ir baigta.Ir niekad nebuvome nei susipykę nei pikto žodelyčio pasakę vieni kitiems, ir kiek kviečiau ir kiek patys važiuojam aplankyti būdavo, bet jie į mūsų pusę niekada.
Tai va draugai dažnai išsilaksto kas sau, o giminėse vistiek laikas nuo laiko susibendrauji.
Tik kad mūsų jau keturi vaikai tikrai gavosi problema ir giminių tarpe nerandam kas pakrikštys.
Papildyta:
QUOTE(Lotari @ 2007 03 30, 10:00)
o čia tai uždavinukas, net keturiems. ot u pasiūlyk tiems ką jau radai, nes tie patys krišto tėvai gali krištyti kelis vaikus. juk bele ko nekviesi. bandyktokį variantą, draugių sakei yra, bet vyrų nėra, tada statyk drauges vienas o krišto tėvas bus vienas visiems.
linkiu rasti bent kažkokią išeitį

truputį ne taip supratai. Trys jau vaikai pakrikštinti seniausiai, tik va mažiukui nerandam krikštatėvių. Nu gal dar įvyks koks stebuklas. Neprarandam vis dar vilties. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgulė @ 2007 03 30, 10:42)
Tai va draugai dažnai išsilaksto kas sau, o giminėse vistiek laikas nuo laiko susibendrauji.


Ai, visaip būna su tais giminėm. Gali susipykti taip, kad daugiau gyvenime vienas kito matyti nenorės. Va aš taip savo krikštatėvių akyse nesu mačiusi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laukinukė: 30 kovo 2007 - 09:48
QUOTE(Jurgulė @ 2007 03 30, 10:42)
truputį ne taip supratai. Trys jau vaikai pakrikštinti seniausiai, tik va mažiukui nerandam krikštatėvių. Nu gal dar įvyks koks stebuklas. Neprarandam vis dar vilties. biggrin.gif

ne praraskit vilties, o nebandėte kviesti tuos pačius kurie jau yra pakrištyje jūsų vaikus ?

QUOTE
Ai, visaip būna su tais giminėm. Gali susipykti taip, kad daugiau gyvenime vienas kito matyti nenorės. Va aš taip savo krikštatėvių akyse nesu mačiusi...

būtent

Draugai sutaria geriau nei pzv seserys ar broliai. Taigi kad giminė tai dar nereiškia kad vaikutį mylės ir juo rūpinsis.
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 03 30, 09:00)
linkiu rasti bent kažkokią išeitį

kai sudėtinga rasti kitaip - pakanka ir vieno krikštatėvio smile.gif

QUOTE(Lotari @ 2007 03 30, 10:26)
Draugai sutaria geriau nei pzv seserys ar broliai. Taigi kad giminė tai dar nereiškia kad vaikutį mylės ir juo rūpinsis.

Nebūtinai - priklauso nuo santykių šeimoje wink.gif Man asmeniškai atrodo, kad jei draugai brangesni už šeimos narius , vadinasi kažkas nevisai taip šeimoje. Nesuprantu kaip galima nemylėsti savo žmogiuko. Žodžiu nereikia taip apibendrinti, nes kiekvienas atvejis ištraukiamas iš konkrečios situacijos ir jei taip yra vieniems ar kitiems dar nebūtinai reiškia, kad taip yra dažniausiai.

QUOTE(laukinukė @ 2007 03 30, 09:48)
Ai, visaip būna su tais giminėm. Gali susipykti taip, kad daugiau gyvenime vienas kito matyti nenorės.

Būna, bet mano galva tuo pačiu daugiau rizikuoja draugai ir draugų keliai vis tik dažniau išsivaikšto nei giminių. Nebūtinai aišku, bet mano asmeniniai pamąstymai va tokie. Arba giminės arba tokie draugai dėl kurių esi kiek įmanoma užtikrintas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 30 kovo 2007 - 13:11
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 30, 13:11)
kai sudėtinga rasti kitaip - pakanka ir vieno krikštatėvio smile.gif
Nebūtinai - priklauso nuo santykių šeimoje wink.gif Man asmeniškai atrodo, kad jei draugai brangesni už šeimos narius , vadinasi kažkas nevisai taip šeimoje. Nesuprantu kaip galima nemylėsti savo žmogiuko. Žodžiu nereikia taip apibendrinti, nes kiekvienas atvejis ištraukiamas iš konkrečios situacijos ir jei taip yra vieniems ar kitiems dar nebūtinai reiškia, kad taip yra dažniausiai.
Būna, bet mano galva tuo pačiu daugiau rizikuoja draugai ir draugų keliai vis tik dažniau išsivaikšto nei giminių. Nebūtinai aišku, bet mano asmeniniai pamąstymai va tokie. Arba giminės arba tokie draugai dėl kurių esi kiek įmanoma užtikrintas.


Jei rimtai, nesi 100 proc. uztikrintas nei del draugu, nei del giminiu schmoll.gif pvz. musu tarpe yra tokiu artimu giminaiciu, kurie nepasidomi mazyle. tai kam tokius kviest? aisku, kad tokiu nekviesiu, neprimesiu dar vienos pareigos per prievarta schmoll.gif nors gal jie ir nesutiktu buti pupos krikstateviais - cia kas, ka ir kaip supranta ax.gif o del to, kad nevisai taip seimoje, tai tu zodziu as asmeniskai sau nepriimu, nes pas mus viskas taaaaaiiipp thumbup.gif man asmeniskai normalu kviest draugus buti krikstateviais, cia gal giminiaciu kai kuriu apsileidimas taip elgtis... nors nekaltinu nieko schmoll.gif
Atsakyti
o mes susitareme taip.. kadangi ir as ir vyras turim po brloli, bet neturim seseru, tai per vestuves mano brolis buvo pirmas pabrolys, o jo antras, bet sutarem, kad krikstateviu bus jo brolis, o krikstamote senai buvo aisku, nuo vaikystes turiu drauge su kuria mes neiskiriamos, tad ji ir bus, o visai nesenai, tai yra prie menesi ji ir mano vyro brolis pradejo drauguti bigsmile.gif
Atsakyti
Mes taip pat ruošiamės krikštynoms, šeštadienį eisim į bažnyčią tartis, bet krikštatėviai dar nesusituokę, manau, kad čia nebus bėda, nes kitaip doh.gif neįsivaizduoju ką teks daryti verysad.gif
Atsakyti
gali gali biggrin.gif
Atsakyti
Nesupratau klausimo....man atrodo ir sesuo gali.....
Atsakyti
QUOTE(Jūratė V. @ 2006 05 11, 15:15)
O kunigas nereikalavo, kad krikšto tėvai būtų priėmę santuokos sakramentą? nes mums sakė kad būtinai turi būti.


o tai tada iseina, jog kriksto tevais gali buti tik sutuoktiniai, ar kaip? oj kiek zinau seimu kur kriksto mama yra is tevelio ar mamytes puses, o kriksto tetis is kitos puses. juk ne visada kriksto tevai turi buti sutuoktiniai. tai jeigu i krikstatevius noreciau kviest savo sese ir vyro broli, tai atseit negalima ar kaip? juk nebutu prieme santuokos sakramento:P
Atsakyti
QUOTE(ngirl @ 2007 04 12, 00:22)
o tai tada iseina, jog kriksto tevais gali buti tik sutuoktiniai, ar kaip? oj kiek zinau seimu kur kriksto mama yra is tevelio ar mamytes puses, o kriksto tetis is kitos puses. juk ne visada kriksto tevai turi buti sutuoktiniai. tai jeigu i krikstatevius noreciau kviest savo sese ir vyro broli, tai atseit negalima ar kaip? juk nebutu prieme santuokos sakramento:P

As tai suprantu, kad turi buti prieme santuokos sakramenta, jei su kazkuo gyvena. O jei ne, tai ne. Bent jau kiek patys nesenei buvom niekur neklause.
Atsakyti
Valio, mes jau radom krikštatėvius. Ačiū jums už gerus palinkėjimus. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti