Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

sveikos,noriu paklausti ar gali buti vienas krikstatievis,ar butinai turi but pora?
Atsakyti
QUOTE(Jelena @ 2007 03 19, 15:41)
sveikos,noriu paklausti ar gali buti vienas krikstatievis,ar butinai  turi but pora?

Pagal tikejima krikstyti turi ir kriksto mama ir kriksto tetis. rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos,mano abiejų vaikų yra vienas krikštatėvis. Pirmą kai krikštyjome ,tai jis dar jaunas ir nevedęs buvo( mano brolis+vyro sesė),o jau antrą su savo žmona.Tai visai nieko,bent jau problemų nebuvo bigsmile.gif tik vyresnėlis kalbėjo ,kad jam keista,kad jo ir sesės tas pats krikštatėvis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(berniukai @ 2007 03 15, 20:20)
Zadam krikstyt antra sunu,bet neisivaizduoju ka kviest kriksto tevais.Ar gali but tie patys kurie krikstijo ir pirma vaikeli?

Gali, be abejo.

QUOTE(Jelena @ 2007 03 19, 14:41)
sveikos,noriu paklausti ar gali buti vienas krikstatievis,ar butinai  turi but pora?

Taip gali būti ir vienas, pora yra nebūtinai. Tik dažniau mergaitei rekomenduojama moteris, o berniukui vyras, tačiau būna ir kitaip.

QUOTE(berniukai @ 2007 03 18, 20:08)
Krikstateviai kaip ir sutinka,bet man kazkaip neiprastai atrodo. g.gif

Nieko neįprasto čia nėra smile.gif Kad vaikai turi tuos pačius tėvus nesistebime, tai kodėl turi stebinti jei tie patys krikšto tėvai? Mano abiejų vaikų krikšto mama ta pati smile.gif

http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,1129

http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,1040
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 19 kovo 2007 - 22:02
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 19, 22:44)


Nieko neįprasto čia nėra smile.gif Kad vaikai turi tuos pačius tėvus nesistebime, tai kodėl turi stebinti jei tie patys krikšto tėvai? Mano abiejų vaikų krikšto mama ta pati  smile.gif

http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,1129

http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,1040

Aciu uz atsakymus thumbup.gif .Jau po truputi mano nuomone keiciasi. blush2.gif Tik idomu pasidare kokie ten prietarai siuo klausimu g.gif
Atsakyti
aciu uz atsakyma,
Atsakyti
QUOTE(berniukai @ 2007 03 19, 23:50)
Aciu uz atsakymus thumbup.gif .Jau po truputi mano nuomone keiciasi. blush2.gif Tik idomu pasidare kokie ten prietarai siuo klausimu g.gif

Aš irgi nežinau. Anyway kas ten bebūtų prietarai su krikštu nedera niekaip (nes joks bažnytinis dalykas su prietarais apskritai negali turėt nieko bendro). Gal net ir nėra - tiesiog gavę tokį klausimą nustebo ir bandė suprast iš kur toks klausimas gali kilt tai ir pasvarstė, kad gal kur per kokius prietarus išmąstė...nu primąsto žmonės visaip - kai nieko tikro nežino ateina laikas vaizduotei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 03 19, 22:44)
Tik dažniau mergaitei rekomenduojama moteris, o berniukui vyras


gal galima butu suzinoti, kodel? g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 03 22, 14:46)
gal galima butu suzinoti, kodel?  g.gif

Na gal manoma (spelioju biggrin.gif), kad moteris merginai ar vyras berniukui labiau pavyzdžiu galėtų būt nei atvirkščiai. Bet šiaip...pati kažkada esu patapus krikštamote (viena) berniukui, o kartu krikštytai mergaitei krikštatėviu tapo vaikinas (irgi vienas). Čia šiaip - manau, kad nėra tokio reikalavimo - tiesiog kai kur taip rekomenduojama (bet tai rekomendacija, o ne privaloma bažnytinės teisės nuostata), o kai kur ir tos rekomendacijos nėra...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 22 kovo 2007 - 18:15
4u.gif noriu paklausti, ar dažnas yra atvejis kai vaikiuką krikština tik vienas iš krikšatėvių. kai nebūna antrosios pusės?
Papildyta:
QUOTE(kristaRUT @ 2007 03 15, 12:15)
Na skaitau as cia ta situacija ir juokas ima lotuliukas.gif . Suprantu, kad busimoji nuotaka jauciasi iskaudinta del to, kad jos busimasis su kazkokia moteryte vaika krikstys. Bet tikrai nera tam pagrindo... Jums gal priesvestuvinis stresas? g.gif
Nusispjaukit i visas ketures puses ir tegul sprendima priima jusu vyras ir vaiko tevai. Cia galima tik papletkint sia situacija, o daryti isvadas nera prasmes. schmoll.gif
As turiu rimtesne beda... tongue.gif , noriu krikstyti vaika, bet neturiu kriksto tevu. Arba kito tikejimo, arba jau turi po kelis vaikus (ir zmonems nesinori krauti dar vieno, o ir jie patys jau nebenori), arba gyvena uzsieny ir grizta tik per Kaledas.
Ka daryt? blush2.gif
Mano pacios kriksto tevai labai saunus zmones, manes iki siol nepamirsta. Noreciau ir savo vaikui tokiu.Kur gauti? ax.gif  biggrin.gif

O mums dar rimčiau. turim keturis vaikiukus. O va ketvirtam jau niekaip nerandam krikštatėvių. Dveji atsisakė, kiti mūsų vaikų krikštatėviai pakartotinai nesutinka krikštinti, turiu tik krūvelę netekėjusių draugeliu ale jos sau jokių vyriškų porų neturi.
sakiau duosiu skelbimus kur ant stulpo klijuosim, gal kas atsišauks. blink.gif
Atsakyti
Nelengva, oi nelengva krikstatevius issirinkt. nezinau, as tai nuo pat dukros gimimo stebejau zmones, kas domisi mano vaikus, kas ne schmoll.gif kas pasnekina, o kas abejingi... nekviesiu bele ko. ziurekit, norejau paklaust, pries kiek laiko jus kvieciat? mano mergytei greit 9 men. bus, tai jei zadam krikstyt metuku, gal jau pats laikas? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(berniukai @ 2007 03 18, 20:08)
Krikstateviai kaip ir sutinka,bet man kazkaip neiprastai atrodo. g.gif Draugu kviest nesinori.Mano pacios krikstatevis yra  tecio draugas,tai as nejauciu,kad ji turiu verysad.gif


O as kaip tik apie draugus galvoju g.gif taip ir susigiminiuotume, draugyste uztvirtintume thumbup.gif be to, jie turi berniuka, o musu mergyte labai myli ir patys nori mergytes susilaukti. tai manau, kad pats tas... o kviesti tuos pacius.. kazkaip nesinori vienais apsiriboti, be to, pirmojo krikstateviai - mano sesuo su vyru, ir taip jau artimai bendraujam.
Atsakyti
QUOTE(Jurgulė @ 2007 03 30, 00:26)
4u.gif noriu paklausti, ar dažnas yra atvejis kai vaikiuką krikština tik vienas iš krikšatėvių. kai nebūna antrosios pusės?
Papildyta:

O mums dar rimčiau. turim keturis vaikiukus. O va ketvirtam jau niekaip nerandam krikštatėvių. Dveji atsisakė, kiti mūsų vaikų krikštatėviai pakartotinai nesutinka krikštinti,  turiu tik krūvelę netekėjusių draugeliu ale jos sau jokių vyriškų porų neturi.
sakiau duosiu skelbimus kur ant stulpo klijuosim, gal kas atsišauks. blink.gif

o čia tai uždavinukas, net keturiems. ot u pasiūlyk tiems ką jau radai, nes tie patys krišto tėvai gali krištyti kelis vaikus. juk bele ko nekviesi. bandyktokį variantą, draugių sakei yra, bet vyrų nėra, tada statyk drauges vienas o krišto tėvas bus vienas visiems.
linkiu rasti bent kažkokią išeitį
Atsakyti