Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

Na skaitau as cia ta situacija ir juokas ima lotuliukas.gif . Suprantu, kad busimoji nuotaka jauciasi iskaudinta del to, kad jos busimasis su kazkokia moteryte vaika krikstys. Bet tikrai nera tam pagrindo... Jums gal priesvestuvinis stresas? g.gif
Nusispjaukit i visas ketures puses ir tegul sprendima priima jusu vyras ir vaiko tevai. Cia galima tik papletkint sia situacija, o daryti isvadas nera prasmes. schmoll.gif


As turiu rimtesne beda... tongue.gif , noriu krikstyti vaika, bet neturiu kriksto tevu. Arba kito tikejimo, arba jau turi po kelis vaikus (ir zmonems nesinori krauti dar vieno, o ir jie patys jau nebenori), arba gyvena uzsieny ir grizta tik per Kaledas.
Ka daryt? blush2.gif
Mano pacios kriksto tevai labai saunus zmones, manes iki siol nepamirsta. Noreciau ir savo vaikui tokiu.Kur gauti? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristaRUT @ 2007 03 15, 13:15)
Na skaitau as cia ta situacija ir juokas ima lotuliukas.gif . Suprantu, kad busimoji nuotaka jauciasi iskaudinta del to, kad jos busimasis su kazkokia moteryte vaika krikstys. Bet tikrai nera tam pagrindo... Jums gal priesvestuvinis stresas? g.gif
Nusispjaukit i visas ketures puses ir tegul sprendima priima jusu vyras ir vaiko tevai. Cia galima tik papletkint sia situacija, o daryti isvadas nera prasmes. schmoll.gif
As turiu rimtesne beda... tongue.gif , noriu krikstyti vaika, bet neturiu kriksto tevu. Arba kito tikejimo, arba jau turi po kelis vaikus (ir zmonems nesinori krauti dar vieno, o ir jie patys jau nebenori), arba gyvena uzsieny ir grizta tik per Kaledas.
Ka daryt? blush2.gif
Mano pacios kriksto tevai labai saunus zmones, manes iki siol nepamirsta. Noreciau ir savo vaikui tokiu.Kur gauti? ax.gif  biggrin.gif



na jau nusispjoviau...nes nusprendziau kad kaip bus taip bus gerai,ir reiskias taip turi buti...pakalbejau su sau artimais zmonemis ir jie nuramino...gal tikrai priesvestuvinis stresas? blink.gif lotuliukas.gif
o tau pasiulyciau,kad tavo pacios kriksto tevai pakrikstytu tavo vaikiuka,beje labai mielas nuotraukyteje beibis thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
Zadam krikstyt antra sunu,bet neisivaizduoju ka kviest kriksto tevais.Ar gali but tie patys kurie krikstijo ir pirma vaikeli?
Atsakyti
gali, bet aš nežinau schmoll.gif , gal nelabai verta, va mūsų pažįstamų abudu vaikus pakrikštijo tie patys, o dabar išsiskyrė doh.gif , tai nelabai faina... schmoll.gif ir dar abiejų vaikų.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 03 15, 20:55)
na jau nusispjoviau...nes nusprendziau kad kaip bus taip bus gerai,ir reiskias taip turi buti...pakalbejau su sau artimais zmonemis ir jie nuramino...gal tikrai priesvestuvinis stresas? blink.gif  lotuliukas.gif
o tau pasiulyciau,kad tavo pacios kriksto tevai pakrikstytu tavo vaikiuka,beje labai mielas nuotraukyteje beibis thumbup.gif  4u.gif




Aciu aciu, jis toks ir yra pats paciausias blush2.gif blush2.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Deja mano kriksto tevai ir turi po kelis vaikus, ir jau ju amzius ne be tas verysad.gif , zinau, akd jie jau nebesutiktu. Neklausiau tiesiogiai, bet ratais ratais.... ir padariau tokias isvadas.
Nieko, dar palauksim, gal kokia nauja mintis uzgims beskaitant foruma smile.gif
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 03 14, 17:02)
is kur pas tave supratimo atsiras,aisku,jeigu tu is mano zodziu supranti tik tai kad as noriu buti krikstamote,as pasakiau kad as nenoriu kad mano vyras butu kriksto tevais su kazkuo kitu..as sita dalyka sureiksminu todel kad pas visas normalias seimas visi stngiasi kad kriksto tevai butu seima,o uzsienyje jeigu yra keli zmones ar kelios poros kuriu jie nori yra galimybe tureti kelis kriksto tevus.taip kad daugiau istorijos siais dalykais pasiskaitinek,pries taip drasiai ir akiplesiskai reiksdama savo nuomone,o paklausiau tik patarimo,o kritikos man visai nereikejo.Beto jei tau bu gerai jei tavo gyvenime taip atsitiktu tai labai puiku,man tai nepriimtina mano MB tai pat.Ir jiems patiems Tevams turiu omeny nepriimtina bet cia valdo principo reikalai,taip kad jei nesistengi isigilinti i kazkieno problema tai geriau nezarstyk savo kritiskos nuomones,nes skausmingoj situacijoje esantys zmones gali pasijausti dar blogiau.



siaip tai remista labai teisi del tokios savo nuomones. zmones apskritai neatsakingai ziuri i kriksto reikalus. eina i baznycia, duoda priesaikas ir net nesusimasto ka pagal baznycia reiskia buti kriksto tevais. taip sakant zaidzia zaidimus... butent del to, kad tai didele atsakomybe, as pati esu tik viena vaika pakrikstyjus ir tik labai man artimo zmogaus. visais laikais buvo priimta taip, kad vaika krikstytu seima, juk viena pagrindiniu kriksto tevu atsakomybiu ir yra ta, kad jeigu vaikas netektu savo tevu, atsakomybe uz jo auklejima,globojima ir tt. atitektu jo kriksto tevams. todel taip svarbu ir yra tai kad ji krikstytu seima.
Atsakyti
QUOTE(gabi.sh @ 2007 03 16, 13:42)
siaip tai remista labai teisi del tokios savo nuomones. zmones apskritai neatsakingai ziuri i kriksto reikalus. eina i baznycia, duoda priesaikas ir net nesusimasto ka pagal baznycia reiskia buti kriksto tevais. taip sakant zaidzia zaidimus... butent del to, kad tai didele atsakomybe, as pati esu tik viena vaika pakrikstyjus ir tik labai man artimo zmogaus. visais laikais buvo priimta taip, kad vaika krikstytu seima, juk viena pagrindiniu kriksto tevu atsakomybiu ir yra ta, kad jeigu vaikas netektu savo tevu, atsakomybe uz jo auklejima,globojima ir tt. atitektu jo kriksto tevams. todel taip svarbu ir yra tai kad ji krikstytu seima.


aciu uz supratima mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vzilma @ 2007 03 16, 09:44)
gali, bet aš nežinau  schmoll.gif , gal nelabai verta, va mūsų pažįstamų abudu vaikus pakrikštijo tie patys, o dabar išsiskyrė  doh.gif , tai nelabai faina... schmoll.gif  ir dar abiejų vaikų.... verysad.gif

Tai as irgi galvoju,kad vaiku atzvilgiu nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(berniukai @ 2007 03 16, 20:51)
Tai as irgi galvoju,kad vaiku atzvilgiu nelabai schmoll.gif

Kodel nalabai? Atvaziuos pas jus pirmojo krikstateviai, atves jam dovanu, o antrajam gal ir ne. Paskui kada atvaziuos aplankyti antrojo, tai antrasis gaus dovanu, pirmasis ne. Abu vaikai gales gincytis, kurio krikstateviai geresni, dazniau atvaziuoja, labiau domis, geresnes dovanas perka ir t.t.
Paklauskit ka apie tai mano pirmojo krikstateviai.
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2007 03 17, 16:56)
Kodel nalabai? Atvaziuos pas jus pirmojo krikstateviai, atves jam dovanu, o antrajam gal ir ne. Paskui kada atvaziuos aplankyti antrojo, tai antrasis gaus dovanu, pirmasis ne. Abu vaikai gales gincytis, kurio krikstateviai geresni, dazniau atvaziuoja, labiau domis, geresnes dovanas perka ir t.t.
Paklauskit ka apie tai mano pirmojo krikstateviai.



aha, cia tai gerai pastebeta- tikrai buna, kad vaikai daznai lygina krikstatevius kurie geresni. ir nors niekada nebuvau salininke to, kad abieju vaiku krikstateviai butu tie patys, dabar galvoju-o kodel ne? aisku, jei tik krikstateviai sutinka.
Atsakyti
siaip tai labai suprantu remisita... is kitos puses, juk busimasis kriksto tetis irgi galetu nesutikti juo buti? biggrin.gif na, juk galima pakreipti situacija smile.gif

o vaikucio tevai labai neatsakingai ziuri, kiek teko girdeti, pora sudaryta ne is vedusiu zmoniu, pakrikstijus vaikeli, retai kada susitinka, ir tuo paciu, krikstateviu pareigos lieka tik popieriuje...veliau net gimtadienio neprisimena
Atsakyti
Krikstateviai kaip ir sutinka,bet man kazkaip neiprastai atrodo. g.gif Draugu kviest nesinori.Mano pacios krikstatevis yra tecio draugas,tai as nejauciu,kad ji turiu verysad.gif
Atsakyti