Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(pijus @ 2007 02 01, 18:49)
idomu ar sese vyresne galetu  broliuka pakrikstyt? g.gif  (sesei 19 metu). juk logiskai mastant tai sese kaip ir antra mama - visad salia ir t.t. bet kaip su tais prietarais g.gif

A su prietarais žygiuok kiton temon. Geriau žinias apie krikštą pagilinkit ir klausimų apie prietarus nebekils tongue.gif, o tai šviečiatės ne nuo tos pusės ir atvirkštine linkme.
Sesė būti krikštamote gali (gali būti kiekvienas krikštytas /išskyrus tėvus/, sulaukęs 16 metų ir priėmęs pirmos komunijos bei sutvirtinimo sakramentus asmuo. )

na gal tiks ir tai
http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,681
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 01 29, 08:56)
na mano geriausia drauge va to ir bijo,kad neliktu senmerge unsure.gif as su ja pazystamos nuo lopselio laiku iki dabar, susitinkam bent karta i savaite....krykstateviu bus mano brolis


mano kriksto mama mane krikstyjo 17kos. ir 22 jau istekejo su pilvu hihihi.gif
na tik gal nebuvo gyvenimas labai laimingas bet dabar manau viskas thumbup.gif
turiu puikia kriksto mama.
Atsakyti
QUOTE(Karbynė @ 2007 02 01, 20:01)
A su prietarais žygiuok kiton temon. Geriau žinias apie krikštą pagilinkit ir klausimų apie prietarus nebekils tongue.gif, o tai šviečiatės ne nuo tos pusės ir atvirkštine linkme.
Sesė būti krikštamote gali (gali būti kiekvienas krikštytas /išskyrus tėvus/, sulaukęs 16 metų ir priėmęs pirmos komunijos bei sutvirtinimo sakramentus asmuo. )

na gal tiks ir tai
http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,681


clap_1.gif aciu! aiskiau but negali. ir reiks but atidesnei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2007 01 29, 00:32)
Kai mes rinkomės krikšto tėvus tai daug svarsčiau ko prašyti, su kuriais bendraujam tik per metines šventes nenorėjau ir nors turiu daug giminių, bet išsirinkau tik vieną pusbrolį su žmona ir galvojau jeigu ne jie tai tada prašysiu draugę. Geriau kviesti draugę su kuria bendrauji negu giminę, su kuria susitinki tik per šventes.
O dėl prietaro tai kažkada girdėjau, kad netekėjusiai merginai reikia krikštyti pirmą berniuką jei nenori likti senmerge. Bet jei jinai tikra draugė tai negi nesutiks?

cia tik prietaras pati 16metu pakrikstijau mergaite. dabar esu istekejus ir turiu vaikeli
Atsakyti
as tikriausiai nesirinkciau prietarais tikincio zmogaus - per silpnas jo tikejimas Dievu.
Atsakyti
jo, man lygiai tokia pat problema verysad.gif abu su vyru vienturciai....tai isvys neeeera ko prasyt...
kai susituokem, tai ir tu draugu kazkaip neliko...tiksliau dazno bendravimo-atitolom...
o vaikas krikstynu nesulaukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2007 02 15, 13:30)
jo, man lygiai tokia pat problema  verysad.gif abu su vyru vienturciai....tai isvys neeeera ko prasyt...

Savo tėvų galit prašyt smile.gif
Atsakyti
nu bet tevai ir taip turi pareigas - SENELIAI!!!
kazkaip netinka... g.gif
vat dilema...... unsure.gif
Atsakyti
leliux, ar pakrikštijai dukrelę?
man pirma mintis, perskaičius tavo pačią pirmą žinutę, buvo tokia, kad savo krikštamotę kviestum smile.gif
žinoma, galima ir be krištamotės, tik su krikštatviu, bet kažkaip mergaitei geriau turėti krikštamotę ax.gif
Atsakyti
na as irgi krykstijau pirma mergyte, bet tema ne apie tai as tai rinkausi krikstateviais savo vestuviu pirma pora, mano pusbrolis ir vyro pusesere, ir labai noreciau kad kada nors butu ju abieju vestuves kartu blush2.gif
ir antra krikstys mano brolis su pusesere
Atsakyti
QUOTE(brytva @ 2007 02 17, 13:51)
nu bet tevai ir taip turi pareigas - SENELIAI!!!
kazkaip netinka... g.gif

Bet leidžiama esant reikalui. O ir nuosavi krikštatėviai jais gali būti. Visada būna išeitis, jei tik jos ieškai smile.gif
Atsakyti
nu kai nuosaviems krikstateviams ne 30 ir net ne 40... arba kai nebendrauji...
norisi, kad vaikas juos turetu ilgesni laika....nei pakrikstyji ir .....nu negrazu taip kalbet, bet taip buna...
Atsakyti