Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

Aišku, gali. Tik aišku krikšto tėvai turi būti patys krikštyti, tikintieji ir t.t
Atsakyti

mes su vyru kristijom jo puseseres dukrite, ir esu patenkinta, dar viena vaika ruosemes krikstiti berniuka ir bus viskas daugiau ne, nes mano poziuris kad daug vaiku, kaip seniau kristidavo tie patis kumai, tai tikrai nesamone, juk visu vaiku neaplankisi per gimtadieni ,ir pamirsta paveikinti,kai tiek dauk turi smile.gif 4u.gif
Atsakyti
irnesakyk.gif krikštijau pati nebūdama pakrikštyta (niekam ten neįdomu buvo)
Atsakyti
QUOTE(#Mia# @ 2006 10 10, 21:09)
Bet tai buvo pries 16 m. dabar gal tvarka pasikeite

Gal nepasikeitė, o tik imta jos atidžiau žiūrėt...

QUOTE(Žuvė @ 2006 10 10, 21:27)
irnesakyk.gif krikštijau pati nebūdama pakrikštyta (niekam ten neįdomu buvo)

Na tada jokia tu nekrikštamotė, o tik krikšto liudytoja...negali būt krikštatėviu nekrikščionis (ar pvz. kataliko - sentikis, liuteronas ir pan.). Na nebūna taip ir tiek smile.gif Kad niekam buvo neįdomu esmės nekeičia. Negalima.
Bet tai jau kita tema. Ši apie pusseseres ir pusbrolius poroje. Taip žinoma galima, jei nėra kažkokių kitų priežasčių dėl kurių jie būt krištatėviais negalėtų.
Atsakyti
o kodėl ne? Bažnyčioj mums pasakė, kad svarbiausia, kad krykštatėviai būtų "bežmovane" (ką tai reiškia iki šiol nežinau) bet, mūsų išrinkti krykštatėviai nebuvo "bežmovane", ir kas? niekas šito netikrino schmoll.gif

be to, krykšto mama mano dukrelės -> mano pusseserė wub.gif
Atsakyti
o kodel pusbrolis su pussesere negaletu buti kristateviais? Pusbrolio vaika krikstijos mudu su jo broliu ir viskas : super
Atsakyti
QUOTE(Svetolanka @ 2006 11 03, 23:22)
o kodėl ne? Bažnyčioj mums pasakė, kad svarbiausia, kad krykštatėviai būtų "bežmovane" (ką tai reiškia iki šiol nežinau) bet, mūsų išrinkti krykštatėviai nebuvo "bežmovane", ir kas? niekas šito netikrino schmoll.gif

iš kur žinai, kad nebuvo, jei nežinai ką tai reiškia ir niekas netikrino? lotuliukas.gif
Atsakyti
Kai mes rinkomės krikšto tėvus tai daug svarsčiau ko prašyti, su kuriais bendraujam tik per metines šventes nenorėjau ir nors turiu daug giminių, bet išsirinkau tik vieną pusbrolį su žmona ir galvojau jeigu ne jie tai tada prašysiu draugę. Geriau kviesti draugę su kuria bendrauji negu giminę, su kuria susitinki tik per šventes.
O dėl prietaro tai kažkada girdėjau, kad netekėjusiai merginai reikia krikštyti pirmą berniuką jei nenori likti senmerge. Bet jei jinai tikra draugė tai negi nesutiks?
Atsakyti
QUOTE(ausand @ 2007 01 29, 00:32)

O dėl prietaro tai kažkada girdėjau, kad netekėjusiai merginai reikia krikštyti pirmą berniuką jei nenori likti senmerge. Bet jei jinai tikra draugė tai negi nesutiks?

na mano geriausia drauge va to ir bijo,kad neliktu senmerge unsure.gif as su ja pazystamos nuo lopselio laiku iki dabar, susitinkam bent karta i savaite....krykstateviu bus mano brolis
Atsakyti
QUOTE(neringyte @ 2007 01 29, 09:56)
na mano geriausia drauge va to ir bijo,kad neliktu senmerge unsure.gif


tai vat tas ir yra, kad drauge bijo... gal nera labai jau ji prietaringa, bet kazkaip prisibijo ax.gif kaip sakant, atsarga gedos nedaro rolleyes.gif
be to, ir as pati nenoriu uzkraut tokios atsakomybes zmogui, jei jis paskui jaus diskomforta...

aisku, sutinku, kad geriau drauge nei kokia giminaite kuria matau 1 kart i metas jei ne reciau doh.gif

ka daryt?! verysad.gif
Atsakyti
Labas,
Jei visai beda gali mane kviest ax.gif
As buvau kriksto mama mergaitei, dar tada kai man buvo mazdaug 16... Nesiskundziu, seima turiu biggrin.gif
Gal nuramink drauge - tu juk ja vertini... As tai sakyciau, kad man but didele garbe, jei ji sutiktu... ir bendrai... ikalbeciau blush2.gif Na jei ji niekaip... tai ka nors visvien sugalvosi smile.gif
huggs and kisses 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(de Nada @ 2007 01 29, 23:16)
Labas,
Jei visai beda gali mane kviest  ax.gif
As buvau kriksto mama mergaitei, dar tada kai man buvo mazdaug 16... Nesiskundziu, seima turiu  biggrin.gif
Gal nuramink drauge - tu juk ja vertini... As tai sakyciau, kad man but didele garbe, jei ji sutiktu... ir bendrai... ikalbeciau  blush2.gif Na jei ji niekaip... tai ka nors visvien sugalvosi smile.gif
huggs and kisses  4u.gif


dekui 4u.gif

nu vat man vis ikyriau pradeda suktis 2 mintys bigsmile.gif

1. ikalbet drauge. na, ne tai, kad ikalbet, bet kad ji pati sutiktu rolleyes.gif

2. nu cia siaip tokia mintis blush2.gif o ar galetu but mano dukrytes kriksto mama mano pacios kriksto mama? na, tas pats zmogus? g.gif
ar labai jau cia kvailai butu, ka manot? g.gif

nes ji tai toookia nuostabi moteris wub.gif ir mus abi labai myli wub.gif jai butu didziule garbe ir laime, manau rolleyes.gif
Atsakyti