Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

Žinoma kad gali aš krikštinau savo pusbroli o mano sūneli krikštis taip pat pusbrolis
Atsakyti
Zinoma gali. As su pusbroliu krikstijom kito pusbrolio sunu. Tik svarple didele liko... Tarp dantu, per mazai susiglaude sedejom tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2006 05 03, 20:52)
Gal kas žinot ar gali vaiką krikštyti pusbrolis su pusesere,




ŽINOMA, KAD GALI. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2006 05 03, 18:52)
Gal kas žinot ar gali vaiką krikštyti pusbrolis su pusesere,

aha 4u.gif
Atsakyti
gali visi kas nori biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grazina37 @ 2006 05 24, 09:10)
pernai rugsejo menesi norejau savo maziu krikstyti ,tai klebonas atsisake krikstiti nes kriksto tevai nesusituoke ,jis sake kad butinai turi buti sutuoktiniai

Tai gal pagalvojo, kad jie porelė, kuri gyvena "susimetus" ir tiek biggrin.gif

QUOTE(erdni20 @ 2006 07 16, 21:40)
gali visi kas nori biggrin.gif

a nu kad ne tongue.gif ...nekrikštyti negali, kito tikėjimo negali, ikišešiolikiniai ir kt. smile.gif
Pusbrolis su pussesere tikrai gali smile.gif Pati su pusbroliu esam pusseserės mergytės krikštatėviai.
Atsakyti
Oi, gi gali krikšo tėvai būti ir uošviai, ir kas tik nori... mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2006 07 16, 23:41)
Oi, gi gali krikšo tėvai būti ir uošviai, ir kas tik nori... mirksiukas.gif  thumbup.gif

na pvz mano kriksto tevai yra mano tecio tevai...manau tai visai normalu... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dangiuks @ 2006 07 16, 23:41)
Oi, gi gali krikšo tėvai būti ir uošviai, ir kas tik nori... mirksiukas.gif  thumbup.gif

Ir uošviai gali aišku (jei vaikelis jau turi uošvius tongue.gif), bet vistiek ne visi kas nori, o tik tie kuriuos visų pirma pakviečia tongue.gif

QUOTE(etynsur @ 2006 07 16, 23:45)
manau tai visai normalu... smile.gif

Be abejo
Atsakyti
Aišku, kad galima aš su kartu su broliu esame krikštatėviai kito brolio dukrai, o tai darėme prieš 13 metų, tada man pačiai tebuvo 12 metų, o broliui buvo 18 ir niekam nekilo jokių kėblumų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(myma @ 2006 09 21, 10:15)
tada man pačiai tebuvo 12 metų, o broliui buvo 18 ir niekam nekilo jokių kėblumų  ax.gif

Na dėl dvylikos metų turėtų kilt smile.gif Turi būti 16. Bet čia jau ne apie giminystės ryšius. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 10 10, 18:51)
Na dėl dvylikos metų turėtų kilt  smile.gif Turi būti 16. Bet čia jau ne apie giminystės ryšius.  smile.gif

As krikstijau 12, jokiu problemu nebuvo. Bet tai buvo pries 16 m. dabar gal tvarka pasikeite
Atsakyti