Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

O mūsų krikštatėviai yra gana solidūs žmonės,virš 60.Tačiau tai labai geri,taurūs žmonės,todėl ir išsirinkom.Giminėj su pusseserėm,pusbroliais mažai bendraujam,tai kas iš to,kad pakrikštys ir kokia 10 metų paskui jų nematysi.O dabar mes labai patenkinti,nors daugelis šypteli,kaip pasakom.Manu,krikšto esmė ne amžiuje...
Atsakyti
Tikrai ne. Juk krikštatėviais gali būti ir seneliai smile.gif
Atsakyti
Mes savo dukrytės dar nepakrikštyjom nors jai jau ryt metukas sueis, laukiam kol mano vyro sesė komunijos pries jai 12metų, o krikšto tėvas bus mano brolis, aš noriu, kad būtų ir iš mano pusės ir iš vyro
Atsakyti

Na legaliai krikšto tėvais dabar gali būti asmenys sulaukę 16 metų, priėmę Pirmąją Komuniją ir Sutvirtinimo sakramentus. Atskirais atvejais daromos išimtys (na jei jau pvz. nelabai daug trūksta iki 16 metų ar žmogus pvz.kaip tik ruošiasi Sutvirtinimui), bet dėl tokio skirtumo tarp reikalaujamo amžiaus (16 metų) ir esamo (na kad ir 12 metų) paprastai išimtys nedaromos smile.gif
Atsakyti
Na pas mus tai irgi problemos su krikstateviu.. doh.gif Del kriksto mamos jau senai viskas buvo aisku, issirinkom vyro pussesere, as su ja labai gerai sutariu thumbup.gif , bet svarbiausia kad labai myli musu mazulka thumbup.gif ..O vat kriksto tevo nerandam.. blink.gif Nei vyras, nei as neturim broliu ar seseru, mastau apie savo pusbroli, ale kad labai nenoreciau kad mano dukra butu i ji panasi (tokia pati lepse lotuliukas.gif ), o tos pusseseres vyras, na irgi nera tas zmogus, kuri noretumem matyti krikstatevio vietoje..Vat yra vienas vyro labai geras draugas (jie nuo vaikystes draugauja), jis myli vaikucius, kaip zmogus jis yra thumbup.gif , tai galvojam gal ji prasyt.. g.gif Net nezinau ka daryti... blink.gif
Pas mane pacia kriksto tevai yra pasirinkti is gimines, ir stai siandien tokia situacija, kriksto teva maciau per 18 gimtadieni, per savo vestuves, ir 2k pasilabinom lapkricio 1d kapinese, doh.gif o vat kriksto mamytes isvis ne karto nesu maciusi!!!! STAI TAU IR GIMINE! gun_bandana.gif
Atsakyti
Gal kas žinot ar gali vaiką krikštyti pusbrolis su pusesere,
Atsakyti
Tikrai gali wub.gif
Atsakyti
Taip,tikrai gali rolleyes.gif
Atsakyti
oi tikrai gali.
as krikstijau kartu su broliu, tai manau kad tai tas pats. mirksiukas.gif
Atsakyti
Be abejo gali.Aš krikštijau su pusbroliu pusseserės berniuką smile.gif
Atsakyti
Žinoma, kad gali. Aš žinau atvejį kai sesuo seserį pakrikštijo. Tai seseriai buvo 21 m. o mažei 1 m.
Atsakyti
Žinoma kad gali. Dar geriau kai giminaitis krikštotėvas/mama. Nes su draugais gali ir susipykti,o su gimine vis tiek artimesnį kontaktą palaikysi ax.gif ax.gif
Atsakyti