Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

Esu girdejusi prietara, kad nescia moteris negali buti kriksto mama.Nes kitaip krikstijamo vaiko gyvenimas bus nelaimingas. Bet tai tik prietarai. Geriau nesukti sau galvos.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal patarsit kaip daryt smile.gif As noriu,kad dukros krikstateviais butu mano brolis ir jo zmona,o vyras nori,kad kriksto mama jo sesuo butu,tipo su mano broliu.Bet as nenoriu,nes man ji nepatinka,be to dabar gyvena uzsienyje ir velniai zino kada gris atostogu.Del to ziauriai pykstames.Vaikui jau metukai,o dar nekrikstyta.
Atsakyti
QUOTE(lynka @ 2005 08 15, 15:40)
Del to ziauriai pykstames.

Na kas iš krikšto mamos kuri negalės matyt savo krikštavaikio, bet taip pasakius ko gero nieko nepakeisi...
Čia ne tiek krikšto, kiek tarpusavio sutarimo tuo reikalu klausimas.
Man asmeniškai irgi labiau patinka, kai krikštatėviai vyras su žmona (bet žinoma , tai nėra privaloma) ....na anksčiau krikšto tėvams tekdavo pareiga(ta pareiga teoriškai išlikus ir dabar, bet retai taip bebuna) , jei kas nutinka blink.gif tėvams ir jų nebelieka, užaugint savo krikšto vaikus. Tai šitoje vietoje šeima lyg ir turi pranašumą.
Nors...niekas kitas be jūsų pačių to (na sutarti tuo klausimu) padaryti negali. O gal įmanomas ir kiek kitoks variantas? Suprantamas ir vyro noras, kad būtų "kas nors" iš jo pusės. Gal tą seserį įmanoma "pakeisti" kokia kita tau ne tokia nemalonia moterimi iš jo pusės? Taip pat gali krikštyti seneliai...žodžiu reikia ieškoti variantų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 27 rugpjūčio 2005 - 08:49
Jetus, panos, ale kaip aš susiparinau. Žiūrėjom vaikų krikštynas per DVD, ogi žiūriu kūminas KAIRE ranka vaikus apžegnojo doh.gif . Visą dieną vaikštau kaip nesava, taip susinervinau doh.gif . Nu kaip niekas nepastebėjao??? Nei mes patys, nei kunigas??? Ką daryti? Jau galvoju...gal galima perkrykštyti blush2.gif
Atsakyti
Filmuotoje medžiagoje, kaip ir foto, neatvirščiai vaizdas?
Atsakyti
QUOTE(Kopa @ 2005 08 28, 19:18)
Filmuotoje medžiagoje, kaip ir foto, neatvirščiai vaizdas?

ne smile.gif , padarėme kokias tik įmanoma analizes, tyrimus cool.gif - tikrai kaire ranka žegnoja doh.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 08 28, 20:21)
ne smile.gif , padarėme kokias tik įmanoma analizes, tyrimus cool.gif - tikrai kaire ranka žegnoja doh.gif  cry.gif

Tai gal tas žmogus - tiesiog kairiarankis, šiuo atveju irgi naudojasi kaire kaip dešine? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tik tak @ 2005 08 30, 17:27)
Tai gal tas žmogus - tiesiog kairiarankis, šiuo atveju irgi naudojasi kaire kaip dešine? g.gif

jis de6iniarankis. Planuoju pakalb4ti su kunigu del sio atvejo sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Elina @ 2005 08 28, 19:02)
Ką daryti? Jau galvoju...gal galima perkrykštyti blush2.gif

Elina, nesiparink biggrin.gif nuo to peržegnojimo tikrai nieko nenutiko biggrin.gif Vaikas pakrikštijamas tada kai kunigas užpila vandens ir ištaria žožius "...aš tave krikštiju..." biggrin.gif Taigi krikšto galiojimui palaiminimas (na peržegnojimas smile.gif ) ta ar kita ranka nieko nepadaro, nors tradiciškai laiminama dešine ranka. Nu suspainiojo kūminas, bet širdy vistiek tam vaikučiui blogo juk nelinkėjo, o judesys ranka tėra išorinis gestas. Jei nori, kad būt ramiau - palaimink pati dešine ranka ir baigtas kriukis (o tą daryt ir taip tėvams rekomenduoja biggrin.gif ) 4u.gif
Atsakyti
MANO GIMINEJE-KELI PUSBROLIAI BE ANTRUJU PUSIU,1.6AMZIAUS IR DAR NEKRIKSTYTAS MUSU TRECIAS KUDIKELIS,NES KRIKSTO MAMOS NERA.AR GALI IS KITOS VYRO SANTUOKOS VYRIAUSIA DUKRA BUTI SAVO BROLIO KRIKSTO MOTINELE.O MOCIUTE AR GALI BUTI KRIKSTO MAMA.AR TRIMS VAIKAMS GALI BUTI TIE PATYS KRIKSTO TEVAI.
Atsakyti
Dėl sesers tai nelabai g.gif o kiek jai metų? Krikštamotė gali būti ta pati visiems vaikams, o senelė - jei nėra kito pasirinkimo g.gif svarbiausia, kad vaikutis gautu krykšto sakramentą smile.gif wub.gif
Atsakyti
musu gimineje-tik pusbroliai be antruju pusiu.pagrandukui1,6m,bet dar nekrikstytas.ar gali jo krikstamote buti sese is pirmos vyro santuokos,o mociute ar gali buti krikstamote
Atsakyti