Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(silvva @ 2005 06 27, 15:34)
Labai atsiprašau, kad isiterpiusu liudnais klausimais, bet...  Kai kuris nors iš krikšto tėvų miršta, ar vaikas taip ir lieka be kriksto tevo ar mamos?

O jei nelaimė natūraliems tėvams nutinka? Kažkas globoti imasi, bet tai ne tas pats. Tai paprastai ir čia nelieka..nebent tėveliai turėtų didelį norą ir surastų kitus žmones, kurie geranoriškai tų pareigų imtųsi... Man atrodo jei vaikutis dar vaikiško amžiaus ir jei tų krikšto tėvelių labai labai norisi, tai gal ir įmanoma į išėjusių vietą naujus "prirašyti" rolleyes.gif (bet tai ne kažkoks "paveldėjimas") krikšto pažadų atnaujinimo metu (pvz.jie atnaujinami prieš kiekvienas Velykas ir ne tik ). Bet apie tai jau su konkrečiu kunigu tektų kalbėti..kažkodėl atrodo, kad su tokiu reiškiniu ir jie savo praktikoje susiduria nedažnai. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karbynė: 27 birželio 2005 - 23:25
Sveikutes smile.gif Papasakosiu situacija, i kuria nesenia patekome doh.gif
Vyro pussesere kviecia mano brangiausia buti krikstateviu. Krikstamote bus vyro brolio zmona - mano broliene, su kuria santykiai nekokie arba ju isvis nera... Tie, kurie kviecia, tai zino, manes atsiprasineja (kam to reikia?) rolleyes.gif
Kaip patartumete elgtis? (prisiklausiau ivairiu nuomoniu is aplinkiniu; nepaisant savo pradines, baigiu pasimesti... sad.gif )
Atsakyti
Manau, krikštatėviais reikia parinkti tokius žmones, kurie tikrai mylės savo krikštavaikį ir dovanos tikrai nebūtinos 4u.gif .
Labai džiaugiuosi, kad dukrytės krikšto tėvelis tapo mano brolis. Jam tik 20, nevedęs, tai su maniške ne tik pasiaučia, bet ir pas panas važiuodamas pasiima, žodžiu labai ją myli wub.gif , mes jį taip pat wub.gif .
Atsakyti
QUOTE(EDITI @ 2005 07 30, 23:12)
Manau, krikštatėviais reikia parinkti tokius žmones, kurie tikrai mylės savo krikštavaikį ir dovanos tikrai nebūtinos 4u.gif .
Labai džiaugiuosi, kad dukrytės krikšto tėvelis tapo mano brolis. Jam tik 20, nevedęs, tai su maniške ne tik pasiaučia, bet ir pas panas važiuodamas pasiima, žodžiu labai ją myli  wub.gif , mes jį taip pat  wub.gif .

O tai tik krikštatėvis? Krikštamotės nėra?
Aš galvoju kad vistik reik imt sesutę į krikštamotes ir apsieit be krikštatėvio. Tik nežinau ar taip bus galima ir kaip atrodys g.gif
Atsakyti
Sveikos,


Ruosiames buti krikstateviais, bet savo vaikelio dar neturim.. Kazkur girdejom, ka d negalima krikstyti kitu vaiku, kol nera savu.. nes veliau galime ju nesusilaukti.. Prietaras cia - aisku kaip diena.. Bet ar teko jums apie tai girdeti?
Atsakyti
Oi kaip nesiseka mums sugalvoti ką kviesti krikšto tėvais... gal žinote, ar gali krikšto tėvais būti brolis ir sesuo??
Atsakyti
QUOTE(Shium @ 2005 08 01, 21:34)
Oi kaip nesiseka mums sugalvoti ką kviesti krikšto tėvais... gal žinote, ar gali krikšto tėvais būti brolis ir sesuo??


O kodel gi ne? aisku, kad gali biggrin.gif
Kazkaip keista girdeti, kad su kriksto tevais nesiseka. musu antrasis kudikis dar tik planuose, o jau zinau, kas krikstateviai bus rolleyes.gif Ir ko tikrai nekviesiu i krikstatevius schmoll.gif - taip pat zinau.
Aisku, gyvenime dar daug kas gali pasikeisti, bet minciu kuriam laikui i prieki turiu biggrin.gif

Sekmes renkantis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(krembriule @ 2005 08 01, 13:32)
Sveikos,
Ruosiames buti krikstateviais, bet savo vaikelio dar neturim.. Kazkur girdejom, ka d negalima krikstyti kitu vaiku, kol nera savu.. nes veliau galime ju nesusilaukti.. Prietaras cia - aisku kaip diena.. Bet ar teko jums apie tai girdeti?

Jei po teisybei,tai nesu girdejusi tokio prietaro g.gif Si savaitgali kaip tik pakrikstijom savo dukryte, kurios kriksto mama buvo mano netekejusi sesuo. PAti budama netekejusi krikstinau puskes mergyte ir nieko- vaiku turiu be problemu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(krembriule @ 2005 08 01, 13:32)
Sveikos,
Ruosiames buti krikstateviais, bet savo vaikelio dar neturim.. Kazkur girdejom, ka d negalima krikstyti kitu vaiku, kol nera savu.. nes veliau galime ju nesusilaukti.. Prietaras cia - aisku kaip diena.. Bet ar teko jums apie tai girdeti?

Mes krikštyjom draugės dukrytę savo vaikiuko neturėdami, o dabar turim cielus 3 todėl manau kad nereikia tikėti prietarais mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif ax.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2005 08 01, 22:47)
O kodel gi ne? aisku, kad gali  biggrin.gif
Kazkaip keista girdeti, kad su kriksto tevais nesiseka. musu antrasis kudikis dar tik planuose, o jau zinau, kas krikstateviai bus  rolleyes.gif Ir ko tikrai nekviesiu i krikstatevius  schmoll.gif - taip pat zinau.
Aisku, gyvenime dar daug kas gali pasikeisti, bet minciu kuriam laikui i prieki turiu  biggrin.gif

Sekmes renkantis  thumbup.gif


Ačiū už patarimą.
A su krikšto tėvais tai matai kaip: vieni jau 3 krikštavaikius turi ir daugiau nebenori schmoll.gif , kiti be šliubo ir žmona be krikšto pati, trečių aš nenoriu tai taip ir išeina...
Atsakyti
QUOTE(Shium @ 2005 08 06, 16:28)
Ačiū už patarimą.
A su krikšto tėvais tai matai kaip: vieni jau 3 krikštavaikius turi ir daugiau nebenori  schmoll.gif , kiti be šliubo ir žmona be krikšto pati, trečių aš nenoriu tai taip ir išeina...


Nu jo, aiski situacija. as kol kas tik viena kriksto dukra turiu, maniskis irgi greit tures. bet pazistu viena "cioce", kuri turi 3 kriksto vaikus (jau pakviesta but 4-ojo krikstamote) ir dar issiziojus tongue.gif laukia, kad kas pakviestu. mat garbes reikalas rekorda "sumust", itariu... rolleyes.gif
Tai va, pas mumi pagal dabartine situacija yra "atsisijojusi" grupele, is kuriu ne vieno nekviesciau i krikstatevius... schmoll.gif artimi giminaiciai, bet nieko daugiau unsure.gif
Atsakyti
Aš žinau, kad yra netgi atvirkščia nuomonė - nevedusio vaikino pirmoji krikštaduktė būtinai turi būti mergaitė - tada jį visos panos mylės biggrin.gif Lygiai taip pat
netekėjusi mergina pirmąjį turėtų krikštyti berniuką... o jei mergaitę, tada ir liks senmerge blink.gif biggrin.gif
Atsakyti