Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

Baikit jus cia tas nesamones su tais prietarais. Jau net pikta darosi. Siaip, jei norit zinoti, tai katalikai jokiu prietaru nepripazista ir negali jais tiket (kunigo paklauskit). O jei bobutes taip pliurpia, tai reiketu ju paklausti, ar jos tai zino ir is viso ar katalikes pacios, kad tokias nesamones skleidzia.
Atsakyti
DĖL PRIETARO TAI TIKRA NESAMONĖ schmoll.gif IR TIKRAI KRYKŠTYK TUTSI. 4u.gif
Atsakyti
Mano trecios dukreles krikstateviai likus menesiui iki krikstynu atsisake jais buti, o atrodo buvo pasirinkti skupulingai...Man tai norisi, kad vaikas tuos zmones daznai matytu, kad jie ji prisimintu, kad butu grazus ir prasmingas bendravimas sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 04 12, 21:43)
O jei bobutes taip pliurpia, tai reiketu ju paklausti, ar jos tai zino ir is viso ar katalikes pacios, kad tokias nesamones skleidzia.

Aha..ir tom bobutėm pasakyti, kad tikėti prietarais yra nuodėmė. Gal suveiktų...o gal ir ne. biggrin.gif Bet teisybė užtat. cool.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Planuojam vasarą krikštyt dukrytę.
Bet neturim krikštatėvių. Tokių artimų draugų nėra, sesuo dar netekėjus, vyro sesių schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif Aš norėčiau kad būtų mano sesuo. Bet ji tik viena ir nėra krikšto tėvo. Niekaip nežinau ką daryt. Gal jūs galit ką patart. Yra puskė mano su pusbroliu, labai gerai sutariam, bet nenoriu nuskriaust savo sesutės g.gif
Atsakyti
o kodėl negali kviesti sesės ir pusbrolio?
Atsakyti
QUOTE(Aistele @ 2005 06 12, 19:25)
o kodėl negali kviesti sesės ir pusbrolio?

Tada puskė ant ledo g.gif nes jie brolis ir sesuo smile.gif
Atsakyti
na, aš pati esu krikšto mama. buvo tiap, kad pusbrolis pasikvietė būti jo sūnaus krikšto mama, o krikšto tėtis buvo žmonos brolis. taip kad nematau čia nieko blogo. man rodos svarbiau sesę pakviesti, o pusseserė palauks kito vaikelio:) ar ne?
Atsakyti
Nu gal tu ir teisi blush2.gif 4u.gif

Bet kad jie jauni labai, o aš noriu krikštynų su papročiais, su visom įdomybėm. Klausimas ar sugebės PADĖT man surengti šventę g.gif Arba teks viską man perimti ir jiems tik nurodymus duoti g.gif
Atsakyti
na, priklauso nuo to, kaip įsivaizduoji tradicines krikštynas:) šiaip jei pagal tradicijas, tai reikėtų rinktis vyrą su žmona - šeimą, kad jei Jums su vyru (neduok Dieve) kas nors atsitiktų, jie globotų Jūsų vaikučius. visada sesė bus pirma, kuri globos, ar ne? o jei ji neturi vyro ir yra jauna - nieko nepadarysi:) be to, juk ir jie gali turėti įdomių minčiųsmile.gif o ką tradiciško planuoji?
Atsakyti
QUOTE(Aistele @ 2005 06 12, 20:15)
na, priklauso nuo to, kaip įsivaizduoji tradicines krikštynas:) šiaip jei pagal tradicijas, tai reikėtų rinktis vyrą su žmona - šeimą, kad jei Jums su vyru (neduok Dieve) kas nors atsitiktų, jie globotų Jūsų vaikučius. visada sesė bus pirma, kuri globos, ar ne? o jei ji neturi vyro ir yra jauna - nieko nepadarysi:) be to, juk ir jie gali turėti įdomių minčiųsmile.gif o ką tradiciško planuoji?

Paskaitinėjau šią temelę ir radau visokių įdomybių - laikraštukai, lopšinių dainavimas ir t.t. tradiciško - pakėlimas virš stalo, muilo, kruopų dovanojimas ir t.t.
Atsakyti
na, manau kad sugebės sunglasses2.gif sunglasses2.gif
Atsakyti