Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

O mano Dominykas tures tik kriksto mama, nes kriksto tevo tinkamo mes nerandame, o imti tik ,,del akiu" tikrai nenoriu. Uztat kriksto mama jis tures pacia geriausia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 03 24, 15:55)
O aš šį šeštadieni tapsiu krikšto mama pagaliau, mano dukterėčiai 10metukų, sese ilgai ieškojo krikštatėvio jai, nes dėl manes jau nutart buvo kai ji tik gimė ir aš ja be galo myliu. Tai va kai aš jau susiradau sau antrą pusę ir vasara mūsų vestuvės, sesė mano sužadetinių pasiūlė būti krikštatėvių paaiškėjo kad gali būti tik katalikas cry.gif  o maniškis ne cry.gif . o gaila nes jis irgi myli mergytė. Tai aš sakau kad jis bus nelegalus krikštatevis biggrin.gif Liko dvi dienelės o mergytė dar neturi krikštatevio. sad.gif

Ir va aš jau krikštamotė, krikštynos praėjo puikiai, o krikstatėvių paskutinę minutę pasirinkom mergaitės senelį (mano tėtį). Jis labai rimtas katalikas. O šiaip niekas ir nelausė kai irašinėjam krikštatėvius ar katalikai mes ar ne, bet dėl saves ramiau, nesinori apgaudinėti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 03 29, 15:34)
Ir va aš jau krikštamotė, krikštynos praėjo puikiai, o krikstatėvių paskutinę minutę pasirinkom mergaitės senelį (mano tėtį). Jis labai rimtas katalikas. O šiaip niekas ir nelausė kai irašinėjam krikštatėvius ar katalikai mes  ar ne, bet dėl saves ramiau, nesinori apgaudinėti. biggrin.gif

YRA BEDA YRA IR ISEITIS thumbup.gif thumbup.gif AR NE? mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš, kaip vyro sūnėno krikšto mama, norėčiau patarti - rinkitės krikšto tėvais tik tuos, kuriuos gerbiate, mylite ir pasitikite. Vyro sesuo laukė, kol dabar jau maniškis susiras žmoną, ves, o tada jau krikštynas planavosi. Bet netikau aš vyro šeimai nuo pat pradžių, o krikštynos įvyko privalomai. Ir kas dabar - pyksta ant manęs juodai, pyksta ant brolio, nesusitinkam visai, jaučiu net krikštasūnio su gimtadieniu pasveikint negalėsim nuvažiuoti. Nemalonu ir mums, ir jai, ir krikštasūniui. O to galėjo ir nebūti - reikėjo tik pasirinkti tinkančius ir patinkančius žmones. Jei norėjo būtinai brolio, galėjo ir nelaukti, kol jis sau žmoną susiras - suporuoti su patinkančia drauge ir pakrikštyti. Štai tokios nelinksmos tokelės gali su krikšto tėvais išeiti sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 03 29, 15:34)
Ir va aš jau krikštamotė, krikštynos praėjo puikiai, o krikstatėvių paskutinę minutę pasirinkom mergaitės senelį (mano tėtį). Jis labai rimtas katalikas. O šiaip niekas ir nelausė kai irašinėjam krikštatėvius ar katalikai mes  ar ne, bet dėl saves ramiau, nesinori apgaudinėti. biggrin.gif

nesenai rašiau, kad mano sūnus neturės krikšto tėvo. dabar jau turės - mano tėtį, savo senelį thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif . tai turbut pats geriausias kandidatas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
NA VA KAIP FAINA thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Susidūriau su tokia situacija g.gif Mane nori pakviesti į krikšto mamas, bet tipo, yra kažkoks prietaras, kad netekėjusiai merginai negerai pirmą krikštyti mergaitę, nes galiu atimti laimę ar kažkaip pan., ta prasme, berniuką krikštyti galėčiau, o mergaitės ne g.gif gal kuri daugiau žinot apie tokį prietarą ir galit pasidalinti mintimis? unsure.gif nu taip noriu būti krikštamote, bet gi negaliu per prievartą siūlytis doh.gif
Atsakyti
na kai as (dar netekejusi) ejau krikstyt brolio sunaus..visos bobutes sake..gerai, kad berniukas netekejusiai panai..ir reik krikstyt berniuka pirma mirksiukas.gif
o ka ir kodel..tai neaisku g.gif
Atsakyti
Aš girdėjau tik tokį prietarą, kad jei mergina (netekėjusi) pirmą krikštyja mergaitę, tai ir neištekės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buziaka @ 2005 04 12, 11:06)
Aš girdėjau tik tokį prietarą, kad jei mergina (netekėjusi) pirmą krikštyja mergaitę, tai ir neištekės  smile.gif


a, tai tipo, senmergystė man būtų garantuota biggrin.gif nu velnias, ką daryt g.gif taip noriu ją krikštyt verysad.gif biggrin.gif

vat man įdomu, gal yra tarp jūsų tokių, kurios būdamos netekėjusios, pirma krikštijo mergaitę? g.gif ar pasitvirtino prietaras, ar ne? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutsi: 12 balandžio 2005 - 12:05
Aš krikštyjau biggrin.gif tongue.gif Ir štai jau 5 metai kaip ištekėjusi smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buziaka @ 2005 04 12, 11:06)
Aš girdėjau tik tokį prietarą, kad jei mergina (netekėjusi) pirmą krikštyja mergaitę, tai ir neištekės  smile.gif



nesamone tongue.gif istekejau mirksiukas.gif
Atsakyti