Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(eita @ 2005 03 11, 17:57)
Tikėjimų tai daug, bet Dievas vienas. Man atrodo, kad krikštatėviai būtų dori žmonės mirksiukas.gif



Nu, aciu, mamytes, uz nuomones 4u.gif . paklausinejau visu, sako kad gali, bet .... bet kartais kunigas demonstruoja savo valia unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(RNT @ 2005 03 15, 13:27)
Nu, aciu, mamytes,  uz nuomones  4u.gif . paklausinejau visu, sako kad gali, bet .... bet kartais kunigas demonstruoja savo valia  unsure.gif

JUK KUNIGU DAUG IR GALIMA RINKTIS JEI VIENAS NENORI TAI KITAS TIKRAI PARYKSTYS biggrin.gif
Atsakyti
Noriu savo istorija papasakoti. Pries beveik kokius 8 metus vyro giminaiciai mus su vyru pakviete tapti krikstotevais. Deja... su vyru issiskyreme gal po 1 ar 2 metu (dabar jau abudu sukureme naujas seimas)... Tada ilga laika turejau tokia dilema, kaip cia dabar man elgtis - as juk ne gimine, bet vistiek krikstomama... g.gif

Taciau po keliu metu visgi nusprendziau pradeti bendrauti su savo krikstodukra ir jos tevais. Aisku, nebuvo labai lengva, nes visa laika galvodavau, kaip jie ten i mane reaguoja. Bet viskas klostosi visai neblogai - susitinkam su krikstodukra per kiekviena jos gimtadieni, po truputi apsipratau prie kitokio bendravimo ir su jos tevais. Aisku, viskas butu maloniau, jei su buvusiu vyru vis dar butumem kartu, bet yra kaip yra, manau, svarbu, kad vaikas turetu abu krikstotevus, nors ir ne ta pacia diena ateinancius pasveikinti ar pabendrauti smile.gif Dabar labai dziaugiuosi, kad turiu savo krikstodukryte, jauciu, kad ir ji dziaugiasi su manimi susitikdama! 4u.gif

Visgi kitiems patarciau, jei imate giminaicius, tai paimti is skirtingu seimu, nes niekada negali zinoti, ar neissiskirs ju keliai.... Na o jei imate draugus, tai tada aisku ir pora tinka.

O va as irgi neisivaizduoju, ka issirinkti. Gimines pas mane mazai... Gal draugus, bet irgi tokiu labai tinkamu vaiko krikstui kazin ar yra.... Reikes dar daug galvoti g.gif
Atsakyti
man tai iskilo klausimas,jei norim pakrikstyti vaikiuka ar gali pvz krikstateviais buti seima, susituokusi kataliku baznycioje, bet vienas is ju - staciatikis??? schmoll.gif
ar butina, kad abu butu katalikai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zanetux: 17 kovo 2005 - 21:17
tai va, as niekada nebusiu krikstamote... cry.gif cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 03 19, 13:26)
tai va, as niekada nebusiu krikstamote...  cry.gif  cry.gif  cry.gif

O KODEL? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(*DAIVA* @ 2005 03 20, 11:57)


niu musu su vyru kartu niekas negales paimti i krikstatevius... nes mane mama pakrikstijo cerkveje (pravoslavu) sad.gif O kataliku baznycioje krikstijant 2.gif abu krikstateviai t.b. katalikai.
Esme ta, kad as rusiskai moku tik viena maldele, nes visa gyvenima mokiausi lietuviu m-kloj, lankiau lietuviska darzeli, visi seimoj kalba lietuviskai...
tai tas krikstas pagal staciatikiu taisykles kaip ir nesirisa...
Atsakyti
Parašysiu ir aš savo istoriją 4u.gif Labai ilgai ieškojau krikštatėvių savo mergaitei. Būčiau gal ir iki šiol nekrikštyjusi, nes nemačiau tinkamų žmonių, o tiksliau krikšto mamos, bet, kaip visada, senelių spaudimas nugalėjo sad.gif
Su krikšto tėvu jokių problemų nebuvo, jų pasirinkimas buvo didelis smile.gif ir visi geri žmonės, o štai krikšto mama g.gif praktiškai nebuvo nei vieno varinato, viena nestuke.gif , kita nenorėjo schmoll.gif ir pan. Teko pasirinkti savo geriausią draugę (bent jau tuo metu taip atrodė). Nors ji nelabai ir mėgo mūsų mergaitę (sakydavo, kad tiesiog bijo mažų vaikų g.gif ).
Kokia situacija dabar ?? Krikšto mama tapo nėščia ir atsisakė bendrauti su vaiku, nes 2.gif gali ją kažkuo užkrėsti g.gif doh.gif , O tėvelis, nors retai, bet vis tik ją aplanko (geras žmogutis smile.gif )
Sakiau, kad nepasielgsiu su savo vaiku taip, kaip atsitiko su manim - savo krikšto tėvus mačiau tik per savo krikštynas smile.gif Bet matyt situacija bus panaši.
Dabar aš tikrai neskubėčiau krikštyti ir ieškočiau iš tiesų gerų ir tinkamų žmonių, nesvarbu ar tai giminaičiai, ar draugai 4u.gif
Sėkmės smile.gif
Atsakyti
O aš šį šeštadieni tapsiu krikšto mama pagaliau, mano dukterėčiai 10metukų, sese ilgai ieškojo krikštatėvio jai, nes dėl manes jau nutart buvo kai ji tik gimė ir aš ja be galo myliu. Tai va kai aš jau susiradau sau antrą pusę ir vasara mūsų vestuvės, sesė mano sužadetinių pasiūlė būti krikštatėvių paaiškėjo kad gali būti tik katalikas cry.gif o maniškis ne cry.gif . o gaila nes jis irgi myli mergytė. Tai aš sakau kad jis bus nelegalus krikštatevis biggrin.gif Liko dvi dienelės o mergytė dar neturi krikštatevio. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Samta0204 @ 2005 03 24, 14:55)
O aš šį šeštadieni tapsiu krikšto mama pagaliau, mano dukterėčiai 10metukų, sese ilgai ieškojo krikštatėvio jai, nes dėl manes jau nutart buvo kai ji tik gimė ir aš ja be galo myliu. Tai va kai aš jau susiradau sau antrą pusę ir vasara mūsų vestuvės, sesė mano sužadetinių pasiūlė būti krikštatėvių paaiškėjo kad gali būti tik katalikas cry.gif  o maniškis ne cry.gif . o gaila nes jis irgi myli mergytė. Tai aš sakau kad jis bus nelegalus krikštatevis biggrin.gif Liko dvi dienelės o mergytė dar neturi krikštatevio. sad.gif


Nematau problemos, tavo sužadėtiniu būti krikštatėviu, tiesiog tektų šį faktą bažnyčioje nutylėti ax.gif
Pas mūsų draugus taip irgi buvo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Buziaka @ 2005 03 24, 15:00)
Nematau problemos, tavo sužadėtiniu būti krikštatėviu, tiesiog tektų šį faktą bažnyčioje nutylėti  ax.gif
Pas mūsų draugus taip irgi buvo  mirksiukas.gif



Bet taip negalima!
Aš irgi ne katalikė, tiksliau taip pakrištyta (nes tevas visai nenorėjo krikštyti, tai močiutė tai padarė savaip be jo žinios) ir, deja, negalėsiu būti krikšto mama verysad.gif Nors ir nesu giliai tikinti, bet manau, kad nelegaliai krikštyti yra šventvagystė g.gif
Atsakyti
QUOTE(Zanetux @ 2005 03 24, 18:58)
Bet taip negalima!
Aš irgi ne katalikė, tiksliau taip pakrištyta (nes tevas visai nenorėjo krikštyti, tai močiutė tai padarė savaip be jo žinios) ir, deja, negalėsiu būti krikšto mama verysad.gif Nors ir nesu giliai tikinti, bet manau, kad nelegaliai krikštyti yra šventvagystė g.gif

NA MAN IRGI TAIP ATRODO KAD NUTYLEKIT BAZNYCIOJE SIA MAZA SMULKMENELE biggrin.gif
Atsakyti