Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

va, gal dar kam tiks - atsakymas i forumo tema mirksiukas.gif
Atsakyti
http://kaunas.lcn.lt/10/rodyti,624
va..pamirsau adresa imest cry.gif
Atsakyti
Gal žinot, ar galima, kad krikštatėvių katalikų bažnyčioje būtų sentėkis (staroveras)
Atsakyti
Del sentikiu kriksto tevu gali tuo pat adresiuku, kur anksciau nurodziau pasiklaust. gausi tikra atsakyma is kauno arkivyskupo ax.gif
Atsakyti
Taip, ačiū gavau nuo atsakymąą, kad negali sentėkis būti krikštatevių pas katalikus.
Atsakyti
Mes taip pat dar nepakrikstijom savo dukrytes,tiesiog mes patys taip norejom,kad ji butu didesne,nes tai jos svente.Zadam krikstyti per gimtadieni.
O del krikstateviu,mano santykiai su broliu(del jo zmonos)nekokie tai is pradziu tikrai nezadejau jo imti i krikstatevius,bet mano dukrytei jis laaaaaabai patinka,jie puikiai sutare thumbup.gif .Tai as manau kad jai ji butu didele ir galetu pati pasirinkti,manau kad ji ji ir pasirinktu.Todel as taip ir padarysiu.O kriksto mama bus vyro sesuo.As noriu ,kad tevai butu ne seima,o is atskiru pusiu(vienas is mano,kitas is vyro)
Mano krikstateviai buvo mamos pusesere su vyru,taigi jie issiskyre,likau be krikstatevio,o ir krikstamotes negaliu taip pavadinti,nes nejauciu jokio artumo.Taigi,kitakarta geri draugai yra geresni uz gimines ax.gif
Atsakyti
atsakykit, mamytes, ar baznycios nuostatos leidzia parinkti kriksto tevus provoslavus, jei mes katalikai ir krikstyt norim kataliku baznycioj?
Atsakyti
QUOTE(RNT @ 2005 03 04, 19:33)
atsakykit, mamytes, ar baznycios nuostatos leidzia parinkti kriksto tevus provoslavus, jei mes katalikai ir krikstyt norim kataliku baznycioj?

man atrodo kad turetu but galima jei krikstateviai pasizades katalikiskai auklet smile.gif
Atsakyti
mano mergytes kriskot mama mano sesuo, o kriksto tetis- pusbrolis.O va su berniuko krikstynom didziule problema kriksto teti turim, o va kriksto mamos cry.gif ir nezinau ka daryti suneliui balandi 2 metukai, o dar nekrikstytas cry.gif
Atsakyti
QUOTE(tenelga @ 2005 03 10, 12:49)
mano mergytes kriskot mama mano sesuo, o kriksto tetis- pusbrolis.O va su berniuko krikstynom didziule problema kriksto teti turim, o va kriksto mamos cry.gif ir nezinau ka daryti suneliui balandi 2 metukai, o dar nekrikstytas cry.gif

O TAI TAVO SESUO NESUTINKA? g.gif
Atsakyti
QUOTE(RNT @ 2005 03 04, 18:33)
atsakykit, mamytes, ar baznycios nuostatos leidzia parinkti kriksto tevus provoslavus, jei mes katalikai ir krikstyt norim kataliku baznycioj?


Tikėjimų tai daug, bet Dievas vienas. Man atrodo, kad krikštatėviai būtų dori žmonės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(RNT @ 2005 03 04, 19:33)
atsakykit, mamytes, ar baznycios nuostatos leidzia parinkti kriksto tevus provoslavus, jei mes katalikai ir krikstyt norim kataliku baznycioj?


jeigu vaikas butu krikstyjamas provoslaviskai, tuomet jo krikstas butu pripazintas galiojanciu ir kataliku baznycioje. dabar kas del krikstateviu, tiesa psakius net nepamenu tu subtilybiu blush2.gif , bet turetu leisti biggrin.gif
Atsakyti