Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

As tai patarciau kriksto tevais nesirinkt draugu. Gyvenimo keliai issiskiria. Mano tevai man krikstatevius buvo parinke geriausius draugus. Net nezinau, kur jie dabar gyvena. Net i vestuves nepakvietem (dar klausimas, ar kviesti, jei net dorai nepamenu, kaip atrodo). Geriau, kas is giminiaciu - broliai, pusbroliai.
Atsakyti
QUOTE(Alexandra.R. @ 2005 01 17, 14:19)
As tai patarciau kriksto tevais nesirinkt draugu. Gyvenimo keliai issiskiria. Mano tevai man krikstatevius buvo parinke geriausius draugus. Net nezinau, kur jie dabar gyvena. Net i vestuves nepakvietem (dar klausimas, ar kviesti, jei net dorai nepamenu, kaip atrodo). Geriau, kas is giminiaciu - broliai, pusbroliai.


[FONT=Courier][COLOR=blue]Visiskai nepritariu, kad butinai turi buti giminees. Lygiai tokie pat sansai yra nebendrauti su giminemis kaip ir su geriausiais draugais. Cia viskas priklauso nuo paciu zmoniu kuriuos pasirenki ir ju poziuri i tas "uzimamas pareigas". Jei su giminem susitinkate maximum per laidotuves, ar kokius kitokius privalomus sisitikimus, tai mazai tiketina, kad pakvietus juos buti jusu vaiko kriksto tevais, jus staiga imsite bendrauti. Nesvarbu, kad jie yra jusu vaiko kriksto tevai, bet i svecius tai vistiek, ilga laika dar kol vaikas uzauks, teks eiti pas jus....
Ir jei tie gimines bus teoriniai kriksto tevai, sudalyvave tik krikstynu baliuje, tai ju irgi nesinores kviesti i savo vestuves, nors jie bus ir gimines.
Atsakyti
Aš irgi pasirinkau draugus.
Mano krikšto tėvai yra teta su dėde. Na ir kas? man nieko iš to nei geriau , nei blogiau. Matau per 5 metus vieną kartą.
Aš asmeniškai, noriu ir tikiu, kad tie draugai liks visad artimi. Nes jau laiko patikrinti. Ne, tai ne, niekas neapsaugotas nuo išsiskyrimo schmoll.gif
Atsakyti
Tai, kad krikstatviais bus gimines, visiskai negarantuoja to, kad jie bus vaikui geri krikstateviai. Lygiai tas patas ir su draugais. Esme yra TAM TINKAMI zmones, o kas jie - teveliai patys turetu nujausti, bet, zinoma, taip buna ne visada...Juk negali zinot kas bus po metu ar po desimties...Visgi giminyste cia ne prie ko... unsure.gif
Atsakyti
Mamos, o kaip jums atrodo jei mano antros dukrytes kriksto mama bus ta pati kaip ir pirmosios? Mano sesuo? Esme ta kad su vyro gimine mes isviso nebendraujam, o mano visos pusesres dar per jaunos ir gyvenam mes toli nuo ju visu?
Jau mums tai cia irgi problema begaline. Vyras turi broli,30metu jam, bet kad jis nevedes ir kazi ar kada tai ivyks, negi kviesi su drauge, kuri po menesio jau bus ne drauge....
O laiko patikrinti draugai visi gyvena LT, is ju butu ka isirinkti, bet taip iseina kad kriksto tevai mano mergaites niekada neaplankys sad.gif, nu nevaziuos zmones del to i Londona, o mes jau irgi nesiruosiam grizti gyventi, tik retkarciais atostogoms.
O cia Londone kazkaip nerandu tokiu draugu kurie i krikstatevius tiktu, zmones su kuriais bendraujam nei vieni nera tiek artimi...
Atsakyti
Na tai ir liuks, Kunigunda. Jei tik sesuo sutinka, tai viskas o.k. biggrin.gif
Atsakyti
Manau, kad krikstateviais turetu tapti zmones, su kuriais nenutruktu rysys visa vaiko gyvenima. Pvz, mano krikstomama yra tetes sesuo-viskas puiku, visada mane pasveikindavo ir dabar pasveikina, bendraujame. Krikstotetis-mamos pusbrolis-bendravome gal iki kokiu 5-6 metu. Dabar jis gyvena su seima mano mieste, yra pakankamai pasiturintis verslininkas. Kas svarbiausia jis manes nebepazista! Kazkada gal pries kokius 3-4 metus gatveje sutikome ji su mama, tada jis nustebo, kad tai as tokia uzaugusi (nors man buvo 21-22). Pazadejo gimimo dienos proga ateiti......deja..........Praeita savaite su vyru maciau ji turguje. Praejo lyg pro tuscia vieta. Po to vyrui parodziau, kad sis vyras yra mano krikstotevas, o jis nustebo:tai ko tu nekalbi su juo. Zodziu, gal dar dabar jis net nezino, kad esu istekejusi ir laukiuosi vaikucio. Ar tai krikstotevas? Bet man dabar jau dzin. Skaudu budavo paauglei, kai neatvaziuodavo per gimimo dienas. Manau, kad krikstotevais reikia parinkti artimus giminaicius: brolius, seseris.
Atsakyti
QUOTE(dark @ 2005 02 02, 10:54)
Manau, kad krikstotevais reikia parinkti artimus giminaicius: brolius, seseris.

Reikia juos turėt pirmiausia. o jei neturi? vair negaliu pakrikštyt dukros dėl pačios kvailiausios priežaasties- nerandu krikštatėvio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saltrune @ 2005 02 03, 14:51)
Reikia juos turėt pirmiausia. o jei neturi? vair negaliu pakrikštyt dukros dėl pačios kvailiausios priežaasties- nerandu krikštatėvio schmoll.gif


Pas mane lygiai tokia pati situacija.Jau manau reikes pas vienuolius prašyt,įdomu ar jie gali būti krikštatėviais.
Kaip tik šiandien eisime i vienuolyna reikes pasiteirauti. doh.gif
Atsakyti
Musu vaiko krikstoteveliai yra musu liudininkai wub.gif nu musu patys geriausi draugai wub.gif as jais labai dziaugiuosi, ir vaikas labai juos myli ir jie musu vaikuti 4u.gif nesutinku su mintim, kad vaiko krikstotevai turi butinai buti gimines blush2.gif mes turejom ka ir be liudininku imt i krikstotevus, nu is broliu ir pan, bet jei musu santykiai artimesni su liudininkais, mes su jais dazniau susitinkam ir vaikas su jais dazniau matosi, tai kodel reik imt kazka is giminiu g.gif buvo aisku ir nepatenkintu zmoniu (uosviai), bet vaiko tevai esam mes ir mes sprendziam thumbup.gif o vaika galima mylet ir nesant jo krikstotevais, tai jei kas isizeis, taip ir pasakykit tongue.gif
Atsakyti
Geriausia tai su kuo artimiausiai sueini, ka vaikas dazniausiai mato, kad priprasti galetu. As savo krikstasuniui buvau visiskai ne gimine, mano draugas buvo jo dede. Bet mes labai gerai draugavome su krikstasunio tevais. Jau 1,5 metu as esu kriksto mama ir dabar jau ju gimines nare, nes mes susituokeme su jo dede! thumbup.gif
Zinoma jie galejo issirinkti kitus zmones buti krikstateviais, bet as buvau labai atkakli, labai norejau, nes labai myliu savo Mantuka wub.gif
Atsakyti
Na kai krikstinom sunu, tai net nekilo abejoniu ,kad kriksto tevai bus mano sesuo su vyru.Na kazkaip net nebuvo jokiu diskusiju apie tai, juolab kad mes ir puikiai sutariam.O vat su mazaja siek tiek(nors irgi labai mazai) teko pasukt galva.Nes norinciu buvo daug tik man nelabai tinkanciu.As neziuriu i tai kad tai butu patys artimiausi gimines.As kazkodel uzsiciklinau, kad kristo vaikas gali tureti panasumu i kriksto mama ar teti.Nu ir cia del vyro seses gavosi poster_ban.gif STOP.Na tiesiog kai gime mazoji as supratau, kad jau sita asaba mano vaiko kriksto mama nebus, kaip ir visa kita gimine.Taigis turim mes tokius draugus ir susikristijom vaikus kryzmai. thumbup.gif ir liuks.Ir labai patenkinti ir mano mergyte ja labai myli ir duok dieve, kad butu panasi i savo kriksto mama.
P.S. Dar sako, kad kriksto vaikai perima dali gyvenimo kriksto tevu.(na cia is mistikos elementu), bet man labai tinka si mintis friends.gif
Atsakyti