Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštatėviai. Ką išrinkti?

QUOTE(midux @ 2005 01 03, 21:34)
sad.gif o man tai yra taip: vyro sese mano vyra pakviete buti kikstateviu, o kriksto mama ten bus pussesere.... nu nieko sau nesuprantu, kam siitaip daryti. tuo labiau i kai ta puske turi seima ir mes. pvz. as dar nesupratau kaip man jaustis blink.gif  blink.gif  krikstynos si savaitgali, bet as gi ten busiu pasalinis zmogus, tiesiog net nezinau, bet man labai liudna sad.gif  sad.gif  sad.gif  manot cia geras pasielgimas? as visai nesiverziu buti ne ten kriksto mama ne ka, bet man bus ppaprasciausiai nesmagu. aisku, tevai turi rinktis kriksto tevus..... nu bet man sioj situavcijoj labai liudna sad.gif


Žinai, mes irgi taip buvom pasielgę,į tėvelius pakvietėme draugą ( be žmonos), o į mamytes pusseserę.Draugo žmona ne juokais įsižeidė, bet mes jai paaiškinom visus motyvus tokio elgesio ir dabar viskas labai ok.Ji labai myli savo vyro krikštadukrą, nors skamba gal ir keistai:) wink_3.gif
Atsakyti
o man tai yra taip: vyro sese mano vyra pakviete buti kikstateviu, o kriksto mama ten bus pussesere.... nu nieko sau nesuprantu, kam siitaip daryti. tuo labiau i kai ta puske turi seima ir mes. pvz. as dar nesupratau kaip man jaustis krikstynos si savaitgali, bet as gi ten busiu pasalinis zmogus, tiesiog net nezinau, bet man labai liudna manot cia geras pasielgimas? as visai nesiverziu buti ne ten kriksto mama ne ka, bet man bus ppaprasciausiai nesmagu. aisku, tevai turi rinktis kriksto tevus..... nu bet man sioj situavcijoj labai liudna
*********
Mes kriksto problema issprendeme irgi tik sia vasara, kai Gabijai jau buvo beveik 2.5m...... Ir irgi pakvietem geriausia darga be zmonos. Bet tikrai turejom tam svarbiu priezasciu, nes turejom visa kruva potencialiu kriksto mamu, kurios ir myli, ir rupinas, ir nei vieno potencialaus kriksto tecio, nes abu su vyru turime tik seseris: maniskes dar netekejusios, o jo jau issiskyrusios. Ttai kriksto tecio paieskos 2 metus mums buvo galvos skausmas. Nes mes kaip ir daugelis cia siame forume kelem ivairiausius reikalavimus kriksto tevams, galvojom kad turi buti ypatingi, kad bendrautu, rupintusi ir pan. Kazkodel ieskojom gimines, nes atseit su draugais gali ir nebebendrauti... Labai dziaugiuosi, kad viena diena atejo geneali mintis pakviesti krikstinti musu seimos geriausia drauga. Ir jei po teisybei man dabar visiskai nesvarbu , ar jis bus demesingas kriksto dukrai ar ne, nes ne tai yra svarbiausia. Svarbiausia yra, kad atlikom krikscioniska pareiga. O man tas toks reikalavimu kelimas kriksto tevams tai labiau panaseja i nora gauti kuo didesnes dovanas schmoll.gif
O SVARBIAUSIA nereikia tapatinti kriksto tevu su kazkuo panasaus kaip eiti i poras per vestuves. Nes ten Kriksto tevai tik baznycioj turi pora pusvalandi praleist kartu, o veliau jie jokiu bendru pareigu neturi. Jiems sokti ir buciuotis tikrai nereikia blush-anim-cl.gif . Na nebent jie sedeti turi kartu, bet tai tikrai nera butina. arba galima pasodinti juos sale vienas kito, o sale ju ju zmona ir vyra. Arba galima kriksto teti suzmona sodinti is vienos tevu ir vaiko puse, o kr. mama su jos vyru is kitos. Na zodziu supraskite tuos, kuriems reikia jusu vyro ar zmonos, nes "sukomplektuoti" kriksto tevus tikrai nera taip parasta smile.gif .
Atsakyti
O gali buti sesers dukra kuriai 13 metu? Nu nieko kito tikrai neturim... beje, kriksto tevas 21 m. Nu patarkit ka nors?
Atsakyti
Mylimukai: Tevai elgiasi teisingai ir net labai. Niekada neimciau i kriksto tevus vyro ir zmonos. Nes nezinai kaip gyvenime bus. O gal jus kada nors issiskirsite ir netures vaikas kriksto mamos? Mano nuomone, kriksto tevai tik gimines arba laiko patikrinti draugai.
Atsakyti
Mes dukros krikstateviais turbut kviesim mano broli ir mano dar mokyklos laiku drauge. Uztat turesim problemele-kaip paaiskinti anytai, kodel nekvieciam vyro sesers doh.gif . Ji gyvena kitam mieste, nebendraujam visiskai, tik per sventes, jei pas jo tevus susitinkam, ir tiek sad.gif . Bet, kai reiks pranesti, skandalas bus, ir nemazas smile.gif , mat jau pirmaji vaika krikstijo mano pussesere su vyru...
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 01 06, 15:38)
O gali buti sesers dukra kuriai 13 metu? Nu nieko kito tikrai neturim... beje, kriksto tevas 21 m. Nu patarkit ka nors?

Gali smile.gif As tapau kriksto mama budama 12-os rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 01 06, 15:38)
O gali buti sesers dukra kuriai 13 metu? Nu nieko kito tikrai neturim... beje, kriksto tevas 21 m. Nu patarkit ka nors?


[COLOR=purple]Bet dar reiktu labiau pasiaiskinti ar nebutini kazkokie tai sakramentasi kriksto tevams?! Nes dar priklausomai kokia baznycia pasirinksite, kitose dabar jau labai nesamoningi reikalavimai buna.......
Pvz. mes krikstinom Kauno Katedroj, tai is pradziu atssisake priimti, nes atseit butina praeiti kursus tokius kaip Jaunavedziams pries vestuves..... Tevams ir Kriksto Tevams....
Atsakyti
Nu ot idomiai. Mes prie to pacio ir sliuba noriime imti. Tai turbut irgi be kursu neissisuksim, nors jau ir taip daug maz viska zinom apie vedybini gyvenima megalol.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2004 11 12, 23:03)
taip,kad krikstateviu parinkimas labai asmeniskas dalykas-renki atrimiausia sau zmogu,bet nebutinai seimos nari!


Butent, pati galvodama atvirksciai greiciausiai padariau klaida sad.gif Kai nusprendem krikstyti vaika buvo labai daug diskusiju, bet pagrindine aisku - del krikstateviu. Visi lyg susitare suoke, kad vos ne nesvarbu kas, tegul tik is gimines. O mes turim draugus, kurie turbut mums artimesni ir uz gimines. Kita vertus - draugai gali ateiti ir praeiti, o gimines lieka visam. Na bet visgi nusprendem pasirinkti giminaicius, kuriu kitom aplinkybem nebuciau pasirinkus, bet kai tiek to pasirinkimo buvo, tai nusprendem pasirinkti juos...Ir dabar, gaila, bet esu nusivylusi... ir eilini karta pykstu ant saves kam paklausiau kitu... mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Limcamca @ 2005 01 10, 17:19)
Nu ot idomiai. Mes prie to pacio ir sliuba noriime imti. Tai turbut irgi be kursu neissisuksim, nors jau ir taip daug maz viska zinom apie vedybini gyvenima megalol.gif



Kai norėjome tuoktis, kuigas atsisakė,nes buvom kursų nepraėję.Tuomet nuvažiavome pas Vyskupą,tas parašė anam laišką ir turėjo sutuokti ir be kursų:)
Atsakyti
Mums irgi ta pati bedele. Nezinom ka rinktis krikshtateviais. Ir daugelis sheimu, jau turi krikshto vaikus.
Atsakyti
GuteJ, galiu duot patarima - pasitarkit seimoj, kas Jums atrodo tinkamiausi sia garbinga vieta uzimti ir pasiulykit tiems zmonems, tiksliau paprasykit, o kadangi atsisakyti buti krikstateviais nevalia, tai viskas bus ok thumbup.gif smile.gif
Atsakyti