Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Aš prieš kelis metus levandas sejau,na man jos dygo daugiau negu menesį.Bet išdygo....tiesa ne visos 7 daigeliai iš viso pokelio,bet ir tai ,džiaugiausi.
Sedama,nežinojau kad jas reikia palaikyti šaldyklije ar šaldytuve,o pasejus indeli padejau ant šildomu grindu ir laikiau kol sudygo.Šiemet noriu dar daugiau prisiauginti,bet tingiu terliotis su seklomis,gal kas žinot kaip kitaip galima pasidauginti levandų? dalijant kerą?ar auginiais?
Atsakyti
QUOTE(veronika1 @ 2008 03 11, 15:08)
gal kas žinot kaip kitaip galima pasidauginti levandų? dalijant kerą?ar auginiais?

Taip visais paminėtais būdais smile.gif .
Atsakyti
Mano levandos berods puikiai perziemojo thumbup.gif
Atsakyti
gal kas pasidalintu g.gif man niekaip iš sėklų nesudygsta 4u.gif
Atsakyti
nu as savo seklas pasaldytas pasejau, tai isdygo po 5 dienu, nors ant pakelio raso kad sudygsta po 30-40dienu. bet praejo 2 savaites ir isdygusiu tera vos 5, kazi cia jau viskas?man irgi kazkokios nustype kaip kazkuri rase, tai net nebezinau, kas man is ju gausis
Atsakyti
Aš taip pat turiu levandų sėklų,bet nemaniau,kad jas reikia dabar sėti,aš tai būčiau sėjusi tiesiai į žemę,pvz,po kokių velykų g.gif unsure.gif
Tai dabar nežinau nei ką daryt doh.gif
Atsakyti
Tai ir į žemę tiesiai gerai. Man tai pavasarį irgi pačių pasisėjusių pridygsta.
Atsakyti
Tai aš taip ir darysiu kaip sakiau,kad tiesiai į žemes sėsiu rolleyes.gif .
Norėjau paklausti,kiek laiko reikia palaikyti šaldytuve tas sėklas prieš sėjant,valandą dvi g.gif unsure.gif ?
Atsakyti
QUOTE(nikitaL @ 2008 03 12, 18:55)
Tai aš taip ir darysiu kaip sakiau,kad tiesiai į žemes sėsiu rolleyes.gif .
Norėjau paklausti,kiek laiko reikia palaikyti šaldytuve tas sėklas prieš sėjant,valandą dvi g.gif  unsure.gif ?

Siūlyčiau kelias dienas, savaitę. Juk natūraliai per visą žiemą stratifikuojasi tongue.gif
Atsakyti
as pora savaiciu kameroj laikiau, tai greit isdygo, jau turiu 10. o jei seti tiesisiai i dirva tai kada? jei jos nebijo salnu, tai gal ir dabar galima? ir kokia dirva jos megsta?
Atsakyti
as levandu nesejau blush2.gif nusipirkau, viena kera is lietuves turguje gyvavo man tris metus, paskui viena ziema nusalo saknys, dar du kerus parduotuveje sodo reikmenu pirkau, kiokios rusies, lapeliai skirtingi, tos po pirmos ziemos numie.
dabar vel turiu tas "lietuviskas", kur gyvavo, tai dar nezinau kaip perziemojo po sitos siemos, kai buvo daugiau lietaus, nei sniego, nezinau ar po pusie sakelemis nesusuto, bet tikiuosi, akd bent saknys gyvos liks.
gal zinote kokios rusies lavandas auginate? as irgi bandyciau tada atspariu seklu gauti ir auginti 4u.gif
Atsakyti
Lavandula angustifolia vadinasi rūšis kuri auga Lietuvoje ir peržiemoja. Pas mane tai be jokių dengimų.
Atsakyti