Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

user posted image Čia mano levandos, tik į aplinką prašom nežiūrėti blush2.gif buvo numatytas remontas, bet užsibaigė langu ir durų nudažymu.
Su visom balkoninėm gėlėm elgiuosi taip: sėklytes suberiu į lėkštutę (kur būna po vazonais) užpilu vandeniu. Kai sudygsta/išleidžia pirmus lapelius, kišu žemėn. neprigyja tik 1-2 daigeliai, sėjau tiesiai vazonan tik aguonas ir šitas baltas kur nuotraukos kampelyje.
Papildyta:
kažkodėl neleidžia prisegt paveikslėlio g.gif Bandysiu tada kitaip
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 26 spalio 2007 - 11:56
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2007 10 26, 12:48)
user posted image Čia mano levandos, tik į aplinką prašom nežiūrėti blush2.gif buvo numatytas remontas, bet užsibaigė langu ir durų nudažymu.
Su visom balkoninėm gėlėm elgiuosi taip: sėklytes suberiu į lėkštutę (kur būna po vazonais) užpilu vandeniu. Kai sudygsta/išleidžia pirmus lapelius, kišu žemėn. neprigyja tik 1-2 daigeliai, sėjau tiesiai vazonan tik aguonas ir šitas baltas kur nuotraukos kampelyje.
Papildyta:
kažkodėl neleidžia prisegt paveikslėlio g.gif Bandysiu tada kitaip

Man tavo levanda daugiau panaši į rozmariną. Lavandųlapeliai pilki. tuoj nufotkinsiu ir įmesiu foto.
Papildyta:


user posted image
Atsakyti
Radau maximoje levandų sėklų bigsmile.gif
reiks sodinti ir žiūrėt ar išdiks ar ne g.gif
Atsakyti
Knifofija, papasakokit placiau apie lavandu sejima , persodinima, prieziura. Kad visoms butu trumpai ir aiskiai. O tai mes cia bandom, bandom.... blush2.gif As pernai irgi bandziau, beveik nieks neisdygo, o kurios ir isdygo, tai stypo, stypo, kol nustipo... lotuliukas.gif
P.S. siemet vel nusipirkau seklu, bet nedristu dar seti.... Gal ka gudriai patarsit?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mamce: 22 vasario 2008 - 11:25
Aš ir nusipirkau levandų sėklų, tad reiktų informacijos kaip sėkmingai jas auginti. Šiaip įsivaizdavau, kad nereikia jų daiginti, o iš karto sėti į žemes orams atšilus, o žydis jos tik kitais metais. Ar aš teisi?
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 02 22, 13:41)
Aš ir nusipirkau levandų sėklų, tad reiktų informacijos kaip sėkmingai jas auginti. Šiaip įsivaizdavau, kad nereikia jų daiginti, o iš karto sėti į žemes orams atšilus, o žydis jos tik kitais metais. Ar aš teisi?

Aš savąsiais kažkada vazonėlyje pasiauginau. Dabar senieji krūmai plečiasi ir dar šalia pasisėja. Skaičiau ,gal ir šiame forume, kad nestratifikuotos nedygsta. Siūlo palaikyti šaldytuve ar šaldiklyje. Paskaityk visą temą, gal rasi.
Atsakyti
O kaip žinoti , stratifkuotos sėklos ar ne. Kažin Vilmorin sėklos tokios? Turbūt, kad ne, nes ant įpakavimo parašyta "sėti pavasarį", "persodinti rudenį", "žydi kitą vasarą". unsure.gif
Gal jas trumpam įkišt į šaldytuvą laugh.gif .
Atsakyti
QUOTE(GAPO @ 2008 02 25, 19:03)
O kaip žinoti , stratifkuotos sėklos ar ne. Kažin Vilmorin sėklos tokios? Turbūt, kad ne, nes ant įpakavimo parašyta "sėti pavasarį", "persodinti rudenį", "žydi kitą vasarą". unsure.gif
Gal jas trumpam įkišt į šaldytuvą laugh.gif .

Aš bandyčiau kišti. Manosios tai ir šiaip sudygo. Bet va skaičiau komentarų, kad yra ir nedygstančių. Gal reikia net į kamerą pašaldyt? Nes pas mane po žiemos sudygsta pačios pasisėjusios.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2008 02 25, 13:44)
Aš savąsiais kažkada vazonėlyje pasiauginau. Dabar senieji krūmai plečiasi ir dar šalia pasisėja. Skaičiau ,gal ir šiame forume, kad nestratifikuotos nedygsta. Siūlo palaikyti šaldytuve ar šaldiklyje. Paskaityk visą temą, gal rasi.

Iš tiesų, ant pakuotės parašyta "Prieš sėjant sėklas atšaldyti" doh.gif Ačiū, kad įspėjot. O tai dabar į šaldytuvą kišti užteks ar į šaldiklį geriau g.gif
Pirkau vokiškas sėklas "Sperli", tai kiek suprantu ant jų parašyta, jog žydi tais pačiais metais: sėti III-V mėn., išsodinti kas 40 cm, o žydi VI-VIII mėn. Žiūrėsim kaip seksis g.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2008 02 25, 19:10)
Iš tiesų, ant pakuotės parašyta "Prieš sėjant sėklas atšaldyti" doh.gif Ačiū, kad įspėjot. O tai dabar į šaldytuvą kišti užteks ar į šaldiklį geriau g.gif
Pirkau vokiškas sėklas "Sperli", tai kiek suprantu ant jų parašyta, jog žydi tais pačiais metais: sėti III-V mėn., išsodinti kas 40 cm, o žydi VI-VIII mėn. Žiūrėsim kaip seksis g.gif

Tikrai nežinau kur. Pabandyk truputį ten ,truputį ten
Atsakyti
paskaiciau visa tema tai ir as savo levandom susirupinau, imeciau saldytuvan, paziuresiu kas is to gausis, o kita pakeli bandysiu set tiesiai i dirva, galesiu palygint rezultatus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2008 02 26, 13:15)
paskaiciau visa tema tai ir as savo levandom susirupinau, imeciau saldytuvan, paziuresiu kas is to gausis, o kita pakeli bandysiu set tiesiai i dirva, galesiu palygint rezultatus smile.gif


Reiks ir man tokį eksperimentą padaryti nes turiu dvi pakuotes smile.gif
Atsakyti