Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(staselė @ 2007 08 20, 16:36)
tai jie lauke nežiemoja?

Jei lauke, matyt reikia dengti.
Atsakyti
va va as ir apie tai skaiciau kad dengiama tik neaisku kiap balkone auginant turbut irgi reikia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2007 08 20, 16:42)
Jei lauke, matyt reikia dengti.

tada negaliu jų pasisodinti, nes neturėsiu, kur per žiemą laikyti. o su tuo pridengimu, kai sodas toli, derlių nuimu, tai ir nebenuvažiuju. per anksti uždengti ir negerai...
Atsakyti
QUOTE(HATA @ 2007 08 10, 14:54)
mano  jau sudygo bigsmile.gif tik nezinau kaip jos ten praziemos balkone g.gif



Kai paaugs kelis cm neuzmirsk atskirti (t.y. persodinti kiekviena daigeli atskirai).
Atsakyti
QUOTE(HATA @ 2007 08 20, 16:45)
va va as ir apie tai skaiciau kad dengiama tik neaisku kiap balkone auginant turbut irgi reikia? g.gif

O kur tu balkone augini? As tai vazonuose ir kai atsala sunesu i laiptine.
Atsakyti
as i loveli plasmasini supyliau jau kai kurios gerokai ugtelejio kito net neisdygo g.gif bet seip tai tarpai normalus tarp gelyciu iseina kas trecia diena palaistau (tikiuosi jos nelabai reiklios vandeniui)
Atsakyti
sveikos,

gal pastebėjot - ar nuskintos levandos ilgai laikosi? ar tiktų puokštei?

ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(rmtx @ 2007 09 05, 17:05)
sveikos,

gal pastebėjot - ar nuskintos levandos ilgai laikosi? ar tiktų puokštei?

ačiū  rolleyes.gif

Laikosi labai gerai, jas galima net džiovinti, nepraranda nei spalvos nei kvapo.
Atsakyti
dėkui!
Atsakyti
Aš ir svaigstu nuo levandų wub.gif wub.gif (įsimylėjau pabuvusi Prancūzijoje)- šį pavasarį pirmą kartą pasisėjau. iš pirmo pakelio neišdygo, teko antro gerai paieškot. Susodinau į gana gilius vazonus po 3 daigelius (mano sodas tik balkone tongue.gif ) - viename taip išbujojo doh.gif , kitame ištysę, nupiepę šakelės. Jei nepamiršiu tai nufotkinsu ir įdėsiu. Pavasarį klausiau kaip žiemai jas paruošti, tai kažkuri mergina sakė, jog reikia gerai palaistyti ir "apšiltinti" vazonus. Bet kaip su pačiais krūmeliais - juk jų tai skudurais neuždengsi, eglišakių vidury miesto ir nerinksiu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2007 10 22, 15:30)
Aš ir svaigstu nuo levandų wub.gif  wub.gif  (įsimylėjau pabuvusi Prancūzijoje)- šį pavasarį pirmą kartą pasisėjau. iš pirmo pakelio neišdygo, teko antro gerai paieškot. Susodinau į gana gilius vazonus po 3 daigelius (mano sodas tik balkone tongue.gif ) - viename taip išbujojo doh.gif , kitame ištysę, nupiepę šakelės. Jei nepamiršiu tai nufotkinsu ir įdėsiu. Pavasarį klausiau kaip žiemai jas paruošti, tai kažkuri mergina sakė, jog reikia gerai palaistyti ir "apšiltinti" vazonus. Bet kaip su pačiais krūmeliais - juk jų tai skudurais neuždengsi, eglišakių vidury miesto ir nerinksiu? g.gif

Mano lauke žemėj augančios-tai nedengiu niekuo. O tavo balkone-prie namo dar šilčiau. Nebent kokių durpių dar ant šaknų užmesk.
Atsakyti
QUOTE
Aš ir svaigstu nuo levandų  (įsimylėjau pabuvusi Prancūzijoje)- šį pavasarį pirmą kartą pasisėjau. iš pirmo pakelio neišdygo, teko antro gerai paieškot. Susodinau į gana gilius vazonus po 3 daigelius (mano sodas tik balkone  ) - viename taip išbujojo  , kitame ištysę, nupiepę šakelės.


Ar galėtumei plačiau apie sėjimą papasakot (įkokį vazonėlį sėjai ir pan.)? Ketinu ir aš sėtis kadanors, bet prisiskaičiau visko, ir nebežinau kada čia tinkamiausias laikas.. g.gif
Atsakyti