Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

kažkada čia gyriausi, kad pirkau baltą levandą (pardavėja užtikrino, kad TIKRAI balta). Nieko panašaus - tradicinės violetinės spalvos (iki galo nepražydo, bet pumpurai kaip mano senosios) mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 06 29, 12:30)
Aš Ermitaže mačiau levandas visai nepanašias į normalias- žiedynai visai kitokie, kažkokios keistos jos ir kvepia nekaip ar beveik be kvapo (prieš 2-3 mėn, mačiau- nepamenu) Tai gal tokios ir papuolė?
lavandula papillon user posted image

As maximoj norejau pirkti levandu ax.gif bet pabandziau uzuosti levandu auganciu vazonuose kvapa g.gif nu apsoliuciai jokio kvapo g.gif O nosi jau prikisau prie pat ziedyno lotuliukas.gif
Kazin butu imanoma kur isigyti kvepianciu? Tokia nostalgija ju kvapui wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agnir: 28 liepos 2011 - 17:02
Merginos, tik šiemet "susipažinau" su šiuo GROŽIU ir tvirtai apsisprendžiau labai labai noriu didelio levandų gėlyno. Sakykite ar šiuo metu tinka jas sodinti (krūmelius tiesiai i žemę). Kaimynė sako, kad iš rudens sodinti geriau, nes tipo per žiemą isišaknys ir pavasarį jau subujos didesnis krūmelis... Man skamba įtartinai smile.gif Žinau, kad auginti iš sėklų man prituks kantrybės... verysad.gif

Gal kuri turite parduoti? Ar žinote kur šiuo metu būtų galima nusipirkti levandų krūmelių? Man reiktų nemažo kiekio... kokių 30 vnt. Noriu tų kur kvepia smile.gif ( kad tik nebūtų kokios atvežtinės) su ryškiai ryškiai mėlynu žiedynu ir jeigu yra kokia rūšis, tai kurios auga nelabai aukštos.... blush2.gif

Labai laukčiau pasiūlymų pirkti į až.
Atsakyti
Mačiau pardavime, turbūt labai kažkokia ypatinga rūšis, nes net po 20lt krūmelis.? blink.gif Žiedai tikrai nepanašūs į mano auginamas tradiciškas, šiaip jos pas mus aukštos ir neužauga. Tačiau, Prancūzijoje išbujoja net iki 2 metrų- pati mačiau tokią "levandišką" gyvatvorikę biggrin.gif Man jos taip pat laaabai patinka, tačiau kadangi kartais šaltomis žiemomis iššąla, todėl nieko pasiūlyti negaliu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Mrs. R @ 2011 06 18, 16:45)
Turiu dvimečių levandų. Žiemai užpyliau durpėmis ir apdėjau eglišakėmis. Rodos, kaip ir visiems augalams, geriau vėsiau, nei per daug ... Rezultate - gerai aptūlota levanda, pavasarį ėmė leisti ūgliukus vėliau ir jie buvo tankesni, o mažiau užklostyta levanda anksčiau nubudo ir dabar pastypusi tokia, užtat jau apsipylusi žiedais thumbup.gif

Levandų žiedus (su tuo ilgu koteliu) sudžiovinu, dedu į drobinius maišelius ir kišu į patalynės stalčius - man labai gardžiai kvepia, kai perrengiu patalyne, tokia ramybė miegoti wub.gif Vėliau, prasivadėjusius stiebelius sumalu smulkintuvu, sumaišau su soda ir išbarstau ant kilimų, kuriuos po 1-2val. išsiurbiu, sako, tai jie labai atsigaivina, gal ir tiesa, bet gaiva - trumpalaikė smile.gif

sveikos, suzydejo ir pas mane levandos. galvoju dabar, ka su jom daryt? skinti ir dziovinti? bet ir lapus kazin galima? buvo minti hidroliata pasidaryt, bet kiek domejausi, tai ziedu laaaabai daug reikia... gal kas bandet?
Atsakyti
Manieji levandų krūmeliai pradėjo žydėti po antrą kartą. Kaip suprantu, dabar jau nužydėjusių stiebelių nereiks karpyti iki pavasario, kad sėkliukės išsibarstytų ir pačios aplinkui pasisėtų? Dar, pabandžiau pakarpyti šakelių ir sukyšti šalia į žemę, kad įsišaknytų, deja, atrodo, kad nieko nesigavo. Šakelės nudžiuvo ir tiek. o gal dėl to, kad buvo per daug sumedėjusios?
Atsakyti
Mano levandos nei zydi, nei ka...
Atveziau zydincias, bet labai greit nuleipo ir sudziuvo. Lyg ir laistau, ir viska...bet... verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Kazi kur nusipirkt lauke (ne vazoniukuose ) auganciu levandu? g.gif ne seklu, o jau krumeliu .
Noriu provanso po langais lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, ar čia tikroji levanda? g.gif

user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 09 03, 14:06)
Merginos, ar čia tikroji levanda? g.gif

user posted image  user posted image

Pas mane irgi tokia,manau kad tikra,nes jau kvaaapas thumbup.gif Sudziovintos sakeles,net po keliu metu vis dar kvepia.
Atsakyti
Nusipirkau porą vazonėlių iš "Moki veži" levandų. Kortelėje parašyta "Levanda Toscana". Bet man ji neatrodo, kad kvepėtų verysad.gif Gal čia kokia rūšis, kur tik vaizdas yra, o kvapo- ne g.gif Kitus du krūmelius pirkau turgelyje, bet jos dar nežydi. Ryškiai veislė kitokia, nes net patys lapeliai skiriasi. Deja, pardavėja veislės neįvardino, tai telieka laukt, gal bent šitos bus išsvajotos tikrosios ir kvapniosios levandos g.gif
Atsakyti
Mėgstu levandas. Ypač jų kvapą.

http://www.sveikaszm...amp;strid=36079
Atsakyti
Galbut kuri zinote kur galima butu isigyti dziovintu levandu ziedu? g.gif
Atsakyti