Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Salnu nebijo..bet varnenu doh.gif doh.gif doh.gif lotuliukas.gif sukisus buvau 5 puikiai iskanydintas sakeles..tai ka manot..dvi dienas isgyvena..ziuriu per langa o varnenas kad pesa jas..isrove ir nusisnese i lizda..galvojau nusausiu..vienas nebepanese..isrove ir numete doh.gif doh.gif doh.gif cia pries koki menesi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pedyte @ 2011 05 08, 07:21)
pasirodo, reikia griežtai su jom:) aš jau buvau beveik pasiruošus tik kitais metais lauką parodyt... galvojau, mažutės, tai neištvers..  blush2.gif

ne ne, namuose laikyt tikrai nereikia, bet ir neišmesti tiesiai į šalną iš šilto kambario, reik papratint. nu dabar tinkamas jau laikas.
Atsakyti
QUOTE(Daiva R. @ 2011 05 08, 11:04)
tai manot, kad jam savo namų kvepinti nereikia?? lotuliukas.gif
Atsakyti
Merginos, pas mane zydi pirktine levanda, bet nekvepia visai schmoll.gif Gal zinote, kame "saknys"? Kiek zinau, sidabrine levandu rusis lyg nekvepia, o maniske paprastute standartine levanda...
Atsakyti
Levanda visa kvepia. Net žydėti nereikia. O kokia ji - paprastutė?
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2011 05 13, 15:01)
Levanda visa kvepia. Net žydėti nereikia. O kokia ji - paprastutė?


Hmmm, pasiskaiciau apie levandu rusis, turbut pas mane italiskoji, gal todel man ji ne tokia aromatinga g.gif
Atsakyti
Jei domina: Vilniuje, Žaliajame centre lauko skyriuje prie Žirmūnų hiper Rimi savaitgalį buvo baltų levandų krūmelių po 10,50Lt (pardavėja garantavo; jauni krūmai, dar nežydi, todėl negaliu patvirtint ar tikrai baltos biggrin.gif)
Atsakyti
QUOTE(Zaizute @ 2011 05 13, 16:09)
Hmmm, pasiskaiciau apie levandu rusis, turbut pas mane italiskoji, gal todel man ji ne tokia aromatinga  g.gif


As pirkau Senukuose, tai ka pastebejau, palieta, tai tikrai ta pacia diena nekvepia, kaip siek tiek pavirsius pradziusta, pirsta ikisus i zemes, dregna, bet ne slapia, tada kvepet pradeda.
Pabandyk pradziuvusia pauostyt, sujudink pries uostydama, nu turi kvepet, kokia ji ten bebutu, italiska, prancuziska ar lietuviska, juk levanda, gal tik tas kvapo stiprumas skirtingas
Atsakyti
Levandos pilnos žiedynų - tuoj tuoj prasiskleis smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Daliuke_ @ 2011 05 17, 21:37)
As pirkau Senukuose, tai ka pastebejau, palieta, tai tikrai ta pacia diena nekvepia, kaip siek tiek pavirsius pradziusta, pirsta ikisus i zemes, dregna, bet ne slapia, tada kvepet pradeda.
Pabandyk pradziuvusia pauostyt, sujudink pries uostydama, nu turi kvepet, kokia ji ten bebutu, italiska, prancuziska ar lietuviska, juk levanda, gal tik tas kvapo stiprumas skirtingas

mano pirktinė sėdi tokioj sausoj žemėj, kiek laistai, tiek kiaurai išbėga, todėl nuolat pajudinta kvepia. šiandien kaip tik persodinau. turiu dar dvi pačios daigintas, mažutės dar.

QUOTE(crocus @ 2011 06 11, 22:21)
Levandos pilnos žiedynų - tuoj tuoj prasiskleis  smile.gif

dailu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Partizanė: 12 birželio 2011 - 12:14
Mano "sidabrinė" levanda pradeda žydėti, bet kvapas visai nemalonus g.gif
Atsakyti
jediara, o tu lavandas ziemai dengi? Mano krumai seni, bet ziema nemenkai apsala. Pavasari atsprogsta, bet zydi zymiai maziau.
Atsakyti