Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Pas mane lyg visos 5 levandos puikiai perziemojo wub.gif MAciau, kad leidzia naujas, zalias sakutes... O tas senas, padziuvusias, reikia nugeneti jau? g.gif
Atsakyti
Pasiskaitinejau sia temele, taip uzsinorejau levandu pasisodinti sodyboje blush2.gif
Toks uzeme azartas pasiseti, taciau snypstas gavosi, alia nei vienas daigelis neisdygo jau antra savaite verysad.gif , vyras burbuliavo,kad pasiskaitineciau pries sedama, bet man taip norejosi kuo greiciau sukisti seklytes i zeme, kad turbut kazka netaip ir padariau cool.gif Sejosi mama, taciau ji turejo vos 9 seklytes is viso pakelio, tikrai negalvojau,kad ir jai isdygs cool.gif taciau isdygo, o as buvau pirkusi kur labai daug seklyciu pakelyje (maximoje) .....

Jei kas noretu pasidalinti jau isdygusiai krumeliais, labai lauksim i az 4u.gif

bet vistik tikiuosi,kad ivyks stebuklas ir nors vienas daigelis isdygs blush2.gif
Atsakyti
Laba, merginos, jungiuosi ir aš prie jūsų - prieš pusvalandį pasisėjau levandų ax.gif skaičiau, kad jos sudygsta maždaug per mėnesį, tai padėjau ant palangės ir jau pamiršau smile.gif
Atsakyti
Nebutinai...Pamenu, kad man per kelias dienas isdygo...
Atsakyti
Sveikutes smile.gif
As irgi apziurejau, kad levandos labai grazu ir nutariau pasiseti. Nusipirkau triju skirtingu imoniu seklu ir pasejau. Tai zinokit is triju pokeliu isdygo tik septyni daigeliai. Tai dabar ziuresiu, kas bus toliau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*neva* @ 2011 04 05, 20:49)
Pasiskaitinejau sia temele, taip uzsinorejau levandu pasisodinti sodyboje  blush2.gif
Toks uzeme azartas  pasiseti, taciau snypstas gavosi, alia nei vienas daigelis neisdygo  jau antra savaite verysad.gif , vyras burbuliavo,kad pasiskaitineciau pries sedama, bet man taip norejosi kuo greiciau sukisti seklytes i zeme, kad turbut kazka netaip ir padariau  cool.gif Sejosi mama, taciau ji turejo vos 9 seklytes is viso pakelio, tikrai negalvojau,kad ir jai isdygs  cool.gif  taciau isdygo, o as buvau pirkusi kur labai daug seklyciu pakelyje (maximoje) .....

Jei kas noretu pasidalinti jau isdygusiai krumeliais, labai lauksim i az  4u.gif

bet vistik tikiuosi,kad ivyks stebuklas ir nors vienas daigelis isdygs  blush2.gif


Aš sėjau levandas prieš kelis metus, ir neišdygo niekas, tai liko dėžutė lauke per žiemą su tom pasėtom sėklom. Kitais metais pasėjau iš naujo - ir ką jūs manot: išdygo ir naujai pasėtos, ir tos iš praeitų metų. pirmą žiemą jos ir žiemojo toj dėžutėj, nes labai mažutės buvo. Puikiausiai peržiemojo, buvo išsodintos į gėlyną ir praėjusią vasarą jau žydėjo. Taip kad jei net neišdygs - nepraraskit vilties ir neišmeskit. Vėliau sužinojau, kad sėklas reikia stratifikuot (šaldytuve palaikyt), ale kai kurios dygsta ir nešaldytos, o kitom matyt reikia pašalt... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2011 04 19, 09:20)
Sveikutes smile.gif
As irgi apziurejau, kad levandos labai grazu ir nutariau pasiseti. Nusipirkau triju skirtingu imoniu seklu ir pasejau. Tai zinokit is triju pokeliu isdygo tik septyni daigeliai. Tai dabar ziuresiu, kas bus toliau smile.gif

Ant mano turimų pokelio buvo parašyta kad dygsta 30-40 dienų doh.gif Keletas išdygo po savaitės, likusius palikau toliau daigintis. Taip pat girdėjau kad stratifikuotis jos mėgsta....
Atsakyti
QUOTE(Statistinis vienetas @ 2011 04 19, 12:39)
Ant mano turimų pokelio buvo parašyta kad dygsta 30-40 dienų  doh.gif Keletas išdygo po savaitės, likusius palikau toliau daigintis. Taip pat girdėjau kad stratifikuotis jos mėgsta....

Kam vargti? ...seti, galvoti ar sugygs ir kada tas bus... Nuejome i Maxima, nusipirkome vazoneli uz kelis litus (kur skirti naudojimui kaip prieskoniai), pasodinome, paaugo, puikiai perziemojo... smile.gif
Ta pati padareme ir su kitais prieskoniniais augalais (ciobreliais, bazilikais, raudoneliais ir t.t.). Si pavasari va lauramedziais visa gimine aprupinome. Uz 10Lt vazonelyje apie 20 mazu meduku buvo, tai issodinome i vazonelius ir apdalinom visiem pazystamiem - puikiausiai auga... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MRD: 27 balandžio 2011 - 12:43
Mielosios levandu myletojos,kur matet Kaune ar aplink paaugintu krumu levandu pirkti?
Atsakyti
sodinau praeitais metai, bet neišdygo dar nei viena... spėju,kad ir nebeišdygs... reik iš naujo sėti. gal kokios nekokios sėklos pasitaikė.. doh.gif
Atsakyti
Visos sėjančios-pašaldykit sėklas šaldiklyje, jei jau pasėjot-įdėkit su visu vazonėliu-gal tada sudygs. Nes joms reikia šaltuko kažkodėl..
Atsakyti
Saldiklyje, ar pakaktu saldytuve palaikyt? Ir kiek ilgai?
Pasejau pries pora savaiciu, bet daigeliu dar nematyti. Gal ta procedura padetu biggrin.gif .
Atsakyti