Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

O levandos isgyventu lauke pasodintos i zeme? Ar geriau joms ziemoti kambaryje ant palanges? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 09 07, 12:15)
O levandos isgyventu lauke pasodintos i zeme? Ar geriau joms ziemoti kambaryje ant palanges? g.gif

Išgyvena. Daugelis čia lauke ir augina. Aš irgi sodinsiu savaitgalį visas iš vazonų į žemę ir tebus jų problema išgy\venimas. Nes žiemojusios laiptinėje vazonuose arba numirė, arba buvo tokios pavėpusios. Jei jau pereitą žiemą lauke išgyveno, tai gyvens ir toliau. g.gif
Atsakyti
Uf, kaip gerai, kad nuraminot. Tada reiks ir man darze jas kur nors pasodinti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 09 07, 16:15)
Uf, kaip gerai, kad nuraminot. Tada reiks ir man darze jas kur nors pasodinti. smile.gif

kur nors darže tai netinka, levandoms reikalinga gana prasta dirva ( daržininkų kalba kalbant biggrin.gif ). Taigi, jei turit kokį plotelį, kur yra žvyro ar labai gerai drenuota žemė, pirmyn ir be baimės wink.gif biggrin.gif
Atsakyti
O, tokios zemes kaip tik pas mus daug.. Cia, pajurio kraste, net dirvozemis toks biski su smeliuku. biggrin.gif Jau net zinau, kurioj vietoj jos pas mane ziemos. wink.gif
Atsakyti
Pasejau is pakelio kazkas 1 isdygo, nezinau ar levanda ar zole blush2.gif lotuliukas.gif Pagal paveiksleli nepanasu, kad levanda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingaja: 11 rugsėjo 2010 - 18:02
Kai isdygsta baisiai panasu i rozmarina. As net pauosciau, kai isdygo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Getira @ 2010 09 11, 20:41)
Kai isdygsta baisiai panasu i rozmarina. As net pauosciau, kai isdygo. biggrin.gif

kvepejo? eisiu ir as uostyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2010 09 11, 18:59)
Pasejau is pakelio kazkas 1 isdygo, nezinau ar levanda ar zole  blush2.gif  lotuliukas.gif Pagal paveiksleli nepanasu, kad levanda  g.gif

Aš irgi gavau šiemet pokutį lauktuvių iš Olandijos. Tai iš jo tik viena išdygo. Nesupratau pradžioje, kas ten per dyvas auga, tikrai nebuvo panašu į levandą. Bet dabar jau sulevandėjo. biggrin.gif
Atsakyti

Aš levandų prisidauginau vasara iš seno krūmo išlaužus šakeles susmaigsčiau į žemę ir puikiai prigijo.Šakelės skabant, jos net su keliom šaknelėm nusitraukia.
Manau iš jų kitais metais jau bus krūmas, nes nuskyniau viršūnes, tai jos išplatėjo jau šiemet, manau geresnis būdas, nei iš sėklų. Taip pasidariau 20 krūmų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(geraszmogus @ 2010 09 23, 12:14)
Aš levandų prisidauginau vasara iš seno krūmo išlaužus šakeles susmaigsčiau į žemę ir puikiai prigijo.Šakelės skabant, jos net su keliom šaknelėm nusitraukia.
Manau iš jų kitais metais jau bus krūmas, nes nuskyniau viršūnes, tai jos išplatėjo jau šiemet,  manau geresnis būdas, nei iš sėklų. Taip pasidariau 20 krūmų. mirksiukas.gif

Visiskai sutinku, kad tokiu budu geriau dauginti levandas. Taciau, jei ne vienos levandutes neturi, tenka su seklomis prasideti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(geraszmogus @ 2010 09 23, 12:14)
Aš levandų prisidauginau vasara iš seno krūmo išlaužus šakeles susmaigsčiau į žemę ir puikiai prigijo.

Ačiū už mintį. 4u.gif Darysiu taip ir aš.
Atsakyti