Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

o gal zinot kokias seklytes sejot, kad nereiktu nedengti labai noreciau?...
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 25, 22:04)
Hm... as siemet pavasari pasejau 12 seklyciu i indeli ir 6 isdygo bigsmile.gif  Dabar graziai sau auga lauke smile.gif  Keista, kad pas jus nedygsta g.gif Mano labai greitai ir lengvai sudygo. O gal ne levandos pas mane unsure.gif
Pirkau sias:
user posted image


QUOTE(Gaudvilė @ 2010 08 06, 22:48)
žiūrint, kokios levandos. Po praeitos žiemos senas krūmas dar vis atsigaudinėja, o pernai sodinti nauji krūmeliai peržiemojo be dengimo ir net perdaug išsiplėtė, teks retinti.


Kaip suprasti kokios unsure.gif Jei rusis - tai sejau vat tokias smile.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 08 07, 15:33)
Kaip suprasti kokios unsure.gif Jei rusis - tai sejau vat tokias smile.gif

l. angustifolia žiemoja pas mus, tik per gerų sąlygų nereiktų sukurt. Yra daugiau jų rūšių, kurios tinka auginti tik namuose, todėl ir klausiau wink.gif
Atsakyti
Na ką, mano levandoms sunkiai sekėsi žydėt balkone, tai bus iškraustytos į kaimą, į gėlyną. Tikiuosi, taip jom sąlygas pagerinsiu, o ne pražudysiu. g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2010 09 02, 17:25)
Na ką, mano levandoms sunkiai sekėsi žydėt balkone, tai bus iškraustytos į kaimą, į gėlyną. Tikiuosi, taip jom sąlygas pagerinsiu, o ne pražudysiu.  g.gif  biggrin.gif


Gal todėl, kad karšta buvo? g.gif Man paprastai rugpjūčio gale žydi antrą kartą, nors ne taip gausiai kaip pavasarį, o šiemet viršunėlės po 1-3 mm užaugo ir nudžiuvo. Matyt karščiai paveikė, nors balkonas visalaik atidarais langais ir laisčiau negailėdama
P.S. kaime savaime aišku, kad joms bus geriau biggrin.gif aš kažkada kolegei daviau 1 krūmą į ssodą, tai pas ją ir žydi ir auga/želia kaip išprotėjusi
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 02 rugsėjo 2010 - 15:51
Mano irgi isleido naujas šakeles, jei būtų šiltas rugsėjis, tai gal dar žydėtų. Bet vešiu į kaimą. Mano balkonas pietų pusėje, karšta ir vėjai. Pamačiau pas draugę sodyboje Maximinės levandos kokios gražios, nu galvoju, aš savąsias kodėl skriaudžiu, vešiu ir aš . g.gif
Atsakyti
o maniskems si vasara nepatiko, tokia salta ziema isgyveno puikiai, o slapia ir tvanki vasara matyt kai kurias bus supudzius...ne beda, is uzsisejusiu naujas plantacijas isiveisiu. beje, nuzydejo irgi neitiketinai greit, 2 savaites liepos karsciu ir ziedai nurudavo, uztai nesveikas dregmes kiekis padare savo, isvesejo lapija, o ziedu antros partijos neuzaugino.
Atsakyti
Labukas,
turiu levandą kuri sėkmingai vasarojo lauke vazonėlyje.
klausimėlis, ką žiemai su ja daryti, kaip išsaugoti ?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 25, 23:04)

Man irgi kai šias sėjau (visai neseniai), tai beveik visos ir sudygo. O kai sėdavau Nojaus ar kitų firmų, tai sudygdavo koks trečdalis ir mažiau. O šitų nei šaldžiau, nei tupinėjau daug (tik pamirkiau), pasėjau tankiai, nesitikėjau kad visos sudygs, o tos ėmė ir sudygo kaip miškas doh.gif lotuliukas.gif Nežinau ką dabar daryti, ar dar išsodinti į lauką rizikuoti, ar jau vazoniuke teks per žiemą laikyti? Seni krūmai gyvena (tik 1 praeitą žiemą nudžiūvo), o čia kai dar visiški "pypliukai" ax.gif

saulyte sesyte, jei augaliukas tvirtas ir sveikas, aš tikriausia išsodinčiau į dirvą.
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 09 02, 21:59)
Man irgi kai šias sėjau (visai neseniai), tai beveik visos ir sudygo. O kai sėdavau Nojaus ar kitų firmų, tai sudygdavo koks trečdalis ir mažiau. O šitų nei šaldžiau, nei tupinėjau daug (tik pamirkiau), pasėjau tankiai, nesitikėjau kad visos sudygs, o tos ėmė ir sudygo kaip miškas doh.gif  lotuliukas.gif  Nežinau ką dabar daryti, ar dar išsodinti į lauką rizikuoti, ar jau vazoniuke teks per žiemą laikyti? Seni krūmai gyvena (tik 1 praeitą žiemą nudžiūvo), o čia kai dar visiški "pypliukai" ax.gif

saulyte sesyte, jei augaliukas tvirtas ir sveikas, aš tikriausia išsodinčiau į dirvą.

atrodo labai gražiai, visą vasarą augo lauke vazonelyje..o dabar įsodinti į dirvą? palikti žiemoti, nepadengti, nenukirpti ?
aš maniau atsivežti (kadangi nedidelis krūmelis) namo, pasistatyti miegame ant palangės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte sesyte @ 2010 09 02, 23:54)
atrodo labai gražiai, visą vasarą augo lauke vazonelyje..o dabar įsodinti į dirvą? palikti žiemoti, nepadengti, nenukirpti ?
aš maniau atsivežti (kadangi nedidelis krūmelis) namo, pasistatyti miegame ant palangės blush2.gif


Nebandžiau levandos namuose auginti. Galit bandyti? Nors dauguma augalų, kurie šiaip yra lauko, namuose skursta. Bent jau suraskit jai šviesią ir maksimaliai vėsią vietą, kad pajustų ramybės laikotarpį.
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2010 09 03, 00:57)
Nebandžiau levandos namuose auginti. Galit bandyti? Nors dauguma augalų, kurie šiaip yra lauko, namuose skursta. Bent jau suraskit jai šviesią ir maksimaliai vėsią vietą, kad pajustų ramybės laikotarpį.


Jungiuosi ir as prie levandu augintoju 4u.gif Gavau 3 mazytes gelytes. Jau reikia persodinti. Auginsiu balkone. Ziemai sodinsiu i loveli,o pavasari persodinsiu i molinius vazonus. Paliksiu ziemoti lauke, nes kito pasirinkimo nera..Tikiuosi, isgyvens cool.gif
Atsakyti