Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

visgi verta is pakelio seklytes seti rudeni ir tiesiai i dirva, tuomet pavasari isdygsta grazios, tvirtos. savo pirmasias levandas irgi daiginau namie, pavasari, pasaldzius saldytuve, sudygo, bet kambary vistiek per maza sviesos, daigeliai isstypo, isvirto, na bet nepaisant visko sekmingai auga ir vargo nemato. bet kita puse pakelio buvo paseta rudeni, tai pavasari sudygo daug grazesni ir tvirtesni daigiukai, ir krumeliai jau pirmais metais buvo labai grazus, beje daigumas irgi buvo daug geresnis nei sejus namie. na o dabar, jei palieku per ziema ziedynus, pavasari raviu ir dalinu visiems kas tik nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(329 @ 2010 06 27, 21:49)
būtumėt Panevėžyje,tai duočiau daigelių.Šiemet pačios užsisėjo,raunu ir metu doh.gif



Ačiū labai, gaila, kad toli, na nieko, bandysiu vis tiek vėl ir vėl.


O tai kaip čia juos iš rudens sodinti, jei rašo pavasarį.?
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 07 28, 15:55)
O tai kaip čia juos iš rudens sodinti, jei rašo pavasarį.?

ne sodinti, o sėti.
Atsakyti
QUOTE(329 @ 2010 06 27, 21:49)
būtumėt Panevėžyje,tai duočiau daigelių.Šiemet pačios užsisėjo,raunu ir metu doh.gif

Man reiktu blush2.gif Arba bent pasakykit kur musu krastuose seklyciu gaut? blush2.gif
Atsakyti
nu man levandos nei be šaldytuvo, nei su šaldytuvu nedygo. duosiu joms paskutinį šansą - įbersiu į lovelį ir paliksiu per žiemą balkone biggrin.gif gal įvyks stebuklas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingaja @ 2010 08 05, 13:51)
Arba bent pasakykit kur musu krastuose seklyciu gaut?  blush2.gif

Seklu yra visose specializuotose seklomis prekiaujanciose parduotuvese
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2010 08 05, 17:43)
Seklu yra visose specializuotose seklomis prekiaujanciose parduotuvese

Eisiu ryt ieskoti 4u.gif
Atsakyti
Sesiu rudeni tiesiai i gelyna, nieks kitaip man nesigauna. Manau, gal perziemos nors kokia viena. Tik kada set, gal rugseji?
Atsakyti
Nusipirkau ir as bigsmile.gif Ir pasirodo jos visai nebrangios ax.gif
Atsakyti
Mano levandos bujoja... ziema, kaip suprantu, reikes dengti, o kitais metais jau laukti ziedu bigsmile.gif Kai vakar ravejau jas, tik pajudinu ir toks stiprus kvapas dvelkia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 06 rugpjūčio 2010 - 22:36
žiūrint, kokios levandos. Po praeitos žiemos senas krūmas dar vis atsigaudinėja, o pernai sodinti nauji krūmeliai peržiemojo be dengimo ir net perdaug išsiplėtė, teks retinti.
Atsakyti
na siaip levandos nera lepios, as savu nedengiau niekad, aisku , pajury silciau, bet mama gyvena kitam kraste, is manes parsivezusi daigelius susisodino, nedangsto ir jau turi nemazai levandu. tiketis kad tai bus viszalis augalas tikrai nereikia,kiekviena pavasari levandas labai smarkiai nugeniu ir kasmet atzelia grazus apvalus krumas, negenint isplinka apacios.
Atsakyti