Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(jju @ 2010 06 26, 17:56)
Turiu klausima, mergaites - per kiek laiko sudygsta levandos? Jau 3 pakeli nusipirkau....negali gi jos dygti 3 menesius g.gif



Man ir jos nedygsta, kažko nenori jos su manimi draugauti biggrin.gif . Kelinti metai sodinu - niekaip g.gif
Atsakyti
Tikriausiai i saldytuva savaitei reik idet tai sudygs, nes as laikiau sniege ikisus tai sudygo 4u.gif
Atsakyti
Nu gal ir reiks pabandyt g.gif
Atsakyti
O man viena isdygo siemet visai netiketai. Matyt liko zemeje is pernai nesudygusiu. Zeme stovejo per ziema atviram balkone. Siemt tarp ciobreliu ziuriu levanda auga bigsmile.gif Visai neissigando tokiu speigu.
Atsakyti
QUOTE(simson @ 2010 06 26, 21:27)
Tikriausiai i saldytuva savaitei reik idet tai sudygs, nes as laikiau sniege ikisus tai sudygo  4u.gif



Reiks bandyti ir man , dar turiu sėklyčių, nors jau praradau viltį verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juračiuks @ 2010 06 27, 11:32)
Reiks bandyti ir man , dar turiu sėklyčių, nors jau praradau viltį  verysad.gif

būtumėt Panevėžyje,tai duočiau daigelių.Šiemet pačios užsisėjo,raunu ir metu doh.gif
Atsakyti
Taigi jūs taip nepergyvenkit, jos sudygsta tik kitais metais, nebent sodintos ankstyvą pavasarį ir gauna šalnos, tada yra šansų, kad sudygs tais pačiais metais.
Atsakyti
Hm... as siemet pavasari pasejau 12 seklyciu i indeli ir 6 isdygo bigsmile.gif Dabar graziai sau auga lauke smile.gif Keista, kad pas jus nedygsta g.gif Mano labai greitai ir lengvai sudygo. O gal ne levandos pas mane unsure.gif
Pirkau sias:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2010 07 25, 23:04)
Hm... as siemet pavasari pasejau 12 seklyciu i indeli ir 6 isdygo bigsmile.gif  Dabar graziai sau auga lauke smile.gif  Keista, kad pas jus nedygsta g.gif Mano labai greitai ir lengvai sudygo. O gal ne levandos pas mane unsure.gif
Pirkau sias:
user posted image



Prisikaiciau, kad pas jus levandos nedyksta tai pavasarai kai sliukstelejau seklu i vazona tai neturejau kur det (nieko nesaldziau). Tai su drauge padarem isvada kad viskas priklauso nuo seklos kokybes.
Atsakyti
Kaip faina jums, matyt ir sėklos , ir žemė turi patikt.
Atsakyti
Baigiasi mano levanda, vos vos žydėjo, dabar tokia pusiau nudžiūvus. Bandysiu persodint į gėlyną, gal išgyvens. Atrodo ir žemę dėjau patinkančią, ir saulės buvo, ir neperlaisčiau. Gal kaimynystė nepatiko g.gif
Atsakyti
Valio valio valio, sudygo levandos pašaldytos šaldytuve. tongue.gif Siūliukus persodinau į geresnę žemytę, žiūrėsiu kaip augs
Atsakyti