Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Kad levandos net neabejoju, nes kvapas laaabai stiprus. Seklas pirkau ebay'uje. Nezinau kaip kirpti, nes jos taip stiebiasi, ir lapeliai yra tik ant galu, o kokie geri 5 cm nuo zemes numeta lapelius ir lieka tuscias stiebas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 11, 21:16)
Nusipirkau rozmariną ir levandą. Nedideli, bet atrodo ir kvepia vienodai  blink.gif Kad atrodyt panašiai turi, tai sutinku, bet kvapas  g.gif



Va ir aš šiandien Maximoj uosčiau visus tuos prieskonių krūmukus, na ,kad net vyras pasakė - nesuprantu ,visi vienodai smirdi blink.gif . Tikrai jokio svaiginančio aromato, matyt vien trąšos. Reik gal bandyt dar kartą sodint tą levandą, na kuri kurią įveiks -ar aš sėklas ,ar jos mane lotuliukas.gif .kiti užaugo per kelis metus ,sunkiai, bet pasiekimų yra thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cinside @ 2010 06 11, 21:16)
Nusipirkau rozmariną ir levandą. Nedideli, bet atrodo ir kvepia vienodai  blink.gif Kad atrodyt panašiai turi, tai sutinku, bet kvapas  g.gif

gal sumaišytos etiketės. Rozmarino kvapas toks aitresnis ir jį įkvėpus žvėrienos kepsnys prieš akis iškyla wub.gif
Na, o levandos tai man visad bobutėm kvepia, dar ir pakalnutės primena bobutes ( išskyrus tuos atvejus, kai daug daug vaistų vartoja ar išsitraukia naftalininę suknutę ar kokį palčiuką) lotuliukas.gif
QUOTE(Levereti @ 2010 06 11, 21:17)
Kad levandos net neabejoju, nes kvapas laaabai stiprus. Seklas pirkau ebay'uje. Nezinau kaip kirpti, nes jos taip stiebiasi, ir lapeliai yra tik ant galu, o kokie geri 5 cm nuo zemes numeta lapelius ir lieka tuscias stiebas unsure.gif

a Jūsų kumštis S, M ar L dydžio? Jei pirmi du, tai suimkit kuošteliais į saują ir kas virš jos - kerpam. Pradžioj atrodys nekaip, bet norit turėtų gražius krūmelius, tenka aukoti nutysusias kasas. Tiesa, ateity teks kiekvieną sezoną kirpt. Todėl nieko čia baisaus nesiūlau tongue.gif 4u.gif

A! Nukirptus galiukus galima panaudoti pietus darant ar įšaknydinti.
Atsakyti
Bandysiu kirpt, bet labai gaila, tie galai patys graziausi, o tie like isleis naujus ugliukus?
Atsakyti
Taip 4u.gif Tik tiek, kirpčiau ne šian, o kada mėnulis pradės pilnėti. Šiuo metu jis dar yra dylantis wink.gif
Atsakyti
aciu uz patarimus, taip ir padarysiu 4u.gif
Atsakyti
Aš ir šiemet pasisodinau levandų iš kart sodinukų thumbup.gif .Žiūrėsiu kaip augs.
Atsakyti
kadangi man keistai sudygo, tai nusipirkau vazoneliuose pavasary maximoj. Pasodintos rozyne ir jau zydi thumbup.gif stengsiuos nenugeneti visu perzydejusiu stiebu, kad uzsisetu pacios ir gal taip pavyks pasidauginti. Graziai atrodo jau 2 krumai, o isivaizduoju koks grozis butu, jeigu ju butu daugiau
Atsakyti
as pirkau seklytes, tai sudygo gal tik 30% Dabar balkone auga. perbraukus ranka tai toks aromatas lieka. dar nezydi, bet tikiuosi

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 21 birželio 2010 - 14:43
QUOTE(*KAJA* @ 2010 06 21, 15:40)
as pikau seklytes, tai sudygo gal tik 30% Dabar balkone auga. perbraukus ranka tai toks aromatas lieka. dar nezydi, bet tikiuosi

kiek zinau, tai tik antraisiai metais levandos zydi g.gif
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 06 21, 15:43)
kiek zinau, tai tik antraisiai metais levandos zydi  g.gif

aaa, tai tados nesulauksiu siemet... o taip noretusi wub.gif i sodyba labai noriu levandu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *KAJA*: 21 birželio 2010 - 14:45
Turiu klausima, mergaites - per kiek laiko sudygsta levandos? Jau 3 pakeli nusipirkau....negali gi jos dygti 3 menesius g.gif
Atsakyti