Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(ne mama @ 2010 04 27, 22:21)
taigi maximoj buna, prie prieskoniu vazoneliuose. praeita savaite kaip tik buvo akcija bent musu maximoj- po 1.99 nemazi tokie krumeliai ax.gif o ir siaip sodininku mugese ne karta esu macius smile.gif gal ir turgeliuose kur nors yra

Ojej, kodel as nemaciau? Kaip pigu. bigsmile.gif Gal pas mus nebuvo g.gif Turguje paaugusias tokias pas mus pernai po 5 litus pardavinejo. As tai jau zydincia pirkau parduotuveje, tai 10 litu mokejau.
Atsakyti
Ačiū merginos, reikės būtinai pasižiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
sako levandos uodus baido g.gif o ar jos pacios dauginasi ?
Atsakyti
Aš vasario menesi pasejau lenandu seklyciu, sunkiai augo, bet išaugo smile.gif , prieš pora savaičių tik į lauka pasodinau. Aišku žydės jos tik kitais metais...
Atsakyti
sveikutes, as taip pat pasisejau levandu gal pies koki1,5 men, bet sudyge vos trys ir tos pacios tokios nusususios, kad net graudu ziureti, gal da atsigaus nors vienas daigelis g.gif
Atsakyti
Va mano antramete levanda. Cia kartu su slamuciu ir rozmarinu. Laukiu, turetu siemet zydet. O vienos neissaugojau, numire per ziema laiptineje.

user posted image
Atsakyti
user posted image
user posted image

Cia mano levandos, sodinau seklytes sausio men. Dabar taip isaugusios, nezinau ka su jom daryti, persodint gal reikia i kelis vazonelius, ar i lauka. Bet kad jos auga ne i virsu kaip krumelis, o tokiom zemyn svyranciom sakelem g.gif
Atsakyti
Aš pirmą kartą matau tokias levandas. g.gif O čia tikrai levanda? g.gif
Na kad uodus atbaido,tai pirmą kartą girdžiu.Vat,kad kandis atbaido,tai seniai žinau. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 06 11, 19:37)
Aš pirmą kartą matau tokias levandas. g.gif O čia tikrai levanda? g.gif
Na kad uodus atbaido,tai pirmą kartą girdžiu.Vat,kad kandis atbaido,tai seniai žinau. mirksiukas.gif

Zinok, man is viso pokucio siemet tik vienas daigelis, bet irgi va toks. Maniau, kad piktzole, bet pauostem, nugi kvepia levandom, bet irgi nepanasu i levanda, ir ne vienas stiebelis, o tokiu krumeliu auga. Gal cia apsirike kokias seklas siemet prekiavo g.gif Bet kaipgi su tuo kvapu tada g.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2010 06 11, 18:06)
Cia mano levandos, sodinau seklytes sausio men. Dabar taip isaugusios, nezinau ka su jom daryti, persodint gal reikia i kelis vazonelius, ar i lauka. Bet kad jos auga ne i virsu kaip krumelis, o tokiom zemyn svyranciom sakelem g.gif

apkirpk palikdama 10-15cm, pradės šakotis, rudeniop sumedės apačia ir susitvarkys vaizdas wink.gif
Atsakyti
Aš jau ir antri metai sėju, bet niekas nedygsta. Dabar šiltnamy pasodinau, bet ir nieko, jau praradau viltį iš sėklų turėt.Reiks matyt pirkti krūmiuką... verysad.gif
Atsakyti
Nusipirkau rozmariną ir levandą. Nedideli, bet atrodo ir kvepia vienodai blink.gif Kad atrodyt panašiai turi, tai sutinku, bet kvapas g.gif
Atsakyti