Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Tai va, iš viso pokučio tik vienintelė išdygo. Daugiau jau, ko gero, ir nesulauksiu.
Užteks, ką darysi. Vistiek ją balkone laikysiu. g.gif

Manau, nesusivėlinai, jug vistiek pirmais metais nežydi. O gal tavo tokios, kur žydi. Čia kažkas rašė, kad pirko ir tokių. g.gif
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2010 04 13, 16:44)
Aš tai drąsiai sodinčiau jau.  Kuo anksčiau padiegsi į nuolatinę vietą, greičiau sutvirtės.Pasodinus dar nugnybk viršūnėlę, kad kerotųsi. Dėl drąsos tai gali agroplėvelės uždėt.



Ačiū už patarimus 4u.gif
Atsakyti
na ant pakelio tai su žiedais smile.gif o kaip bus iš tikruju matysiu.
Atsakyti
QUOTE(Imager @ 2010 04 14, 08:45)
As tik šeis metais nusipirkau seklu levandų ir dar nepasejus, galvoju kaip visai atšils tiesiai į lauką sėsiu, bet matau kad daugelis jau paauginę, tai kažin ar neužsivelinus būsiu... g.gif

Sėk-nieko nebelauk. Dar gali kelioms dienoms šaldytuve palaikyt-sako geriau dygsta. Tik va neatsimenu ar kameroj, ar paprastai šaldytuve...
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2010 04 14, 15:48)
Tik va neatsimenu ar kameroj, ar paprastai šaldytuve...

Kažkur skaičiau, kad daržovių skyriuje. biggrin.gif
Atsakyti
Aš pernai pavasarį sėjau pati iš sėklų, peržiemojo neblogai , gal šiemet žiedų sulauksiu, aš laikiau daržovių skyriuje šaldytuve bigsmile.gif
Atsakyti
as dar tik sesiu... mano tos, kur tik antrais metais zydi, tai kazkaip ir neskubu seti.. bet jaurytoj pasesiu, siandien ikisiu i saldytuva seklas, jusu rekomendaciju paskaiciusi biggrin.gif Planuoju auginti balkona... tik klausimas, kaip man tas seklytes seti? taip po viena tarpeliais, kaip supratau? Buvau Prancuzijoje, maciau levandu laukus, bet nepaziurejau, kaip jos ten auga doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Knifofija @ 2007 06 16, 20:37)
Jos dygsta tik antrais metais. 4u.gif


geras,ant pakelio nėr parašyta.
bandysiu sėt šiemet.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *meduota*: 17 balandžio 2010 - 18:56
QUOTE(*meduota* @ 2010 04 17, 19:56)

geras,ant pakelio nėr parašyta.
bandysiu sėt šiemet.


Tai gal ir mano tokios, kad nesudygo nei viena . Tas taip lauktas daigelis tai vis labiau panaseja i piktzole. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raiboji peleda @ 2010 04 17, 20:01)
as dar tik sesiu... mano tos, kur tik antrais metais zydi, tai kazkaip ir neskubu seti.. bet jaurytoj pasesiu, siandien ikisiu i saldytuva seklas, jusu rekomendaciju paskaiciusi biggrin.gif  Planuoju auginti balkona... tik klausimas, kaip man tas seklytes seti? taip po viena tarpeliais, kaip supratau? Buvau Prancuzijoje, maciau levandu laukus, bet nepaziurejau, kaip jos ten auga doh.gif

gali sėti tankiau, vistiek ne visos sėkklos išdygsta, o be to jei tankiai, tai išpikiuosi mirksiukas.gif

QUOTE(*meduota* @ 2010 04 17, 20:56)

geras,ant pakelio nėr parašyta.
bandysiu sėt šiemet.



Nu šiaip jos sudygsta tais pačiais metais, tik pradeda žydėt antraisiais biggrin.gif
Atsakyti
Labai noriu ir aš turėti levandų savo kieme ax.gif ir labai daug...kaip Provanse biggrin.gif
o neteko jums kartais pirkti jau šiek tiek paaugusių? kokiuose nors vazonėliuose? ar pas mus LT nebūna? aš anksčiau nesidomėjau, tai net nežinau pati... o šįmet jau turiu kur sodinti, tai labai parūpo....
Atsakyti
QUOTE(DoviN @ 2010 04 27, 21:31)
Labai noriu ir aš turėti levandų savo kieme  ax.gif ir labai daug...kaip Provanse  biggrin.gif
o neteko jums kartais pirkti jau šiek tiek paaugusių? kokiuose nors vazonėliuose? ar pas mus LT nebūna? aš anksčiau nesidomėjau, tai net nežinau pati... o šįmet jau turiu kur sodinti, tai labai parūpo....



taigi maximoj buna, prie prieskoniu vazoneliuose. praeita savaite kaip tik buvo akcija bent musu maximoj- po 1.99 nemazi tokie krumeliai ax.gif o ir siaip sodininku mugese ne karta esu macius smile.gif gal ir turgeliuose kur nors yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ne mama: 27 balandžio 2010 - 21:22