Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Mano viena, kur dar pernai nezydejo, tai jau leidzia sakeles, o kita tokia issigandus, yra kelios gyvos sakeles. Manau, per trumpai buvai apkirpus jas rudeni. g.gif
Atsakyti
Daugiau kaip pries menesi pasejau, isvis jokios gyvybes. g.gif Liudesys mane apima.
Atsakyti
Yra, yra, vienas daigelis šįryt pasirodė. thumbup.gif Gal dar ir daugiau bus. Nu, tikiuosi ne piktžolė ten, jug tos tai būtų senai išdygusios. biggrin.gif
Atsakyti
Savo levanda vazone issitempiau i balkona (balkonas ne LT) saulyte palepint, tai kad suviesejo patenkinta wub.gif , turi viena pumpuriuka bet dar nezydi, o jau taip norisi rolleyes.gif
Atsakyti
Pernai prisirinkau levandu seklu, siemet pavasari pasejau i indeli ir ikisau i sniega dviems savaitems lauke, kai parsinesiau jos man sudygo gan greitai thumbup.gif

user posted image

na jos man dygsta su labai nedaug zemiu, nes as ziopla juk kai istraukiau jas is sniego pasidejau ant verandos krasto ir is kart pamirsau, kas cia per sniego gumulas tai su koja nuspyriau doh.gif o paskui blink.gif taigi cia mano levandos tai idejau atgal tai kas liko, bet juk laimingai baigesi, jos auga cool.gif
Atsakyti
manosios laimingai peržiemavojo biggrin.gif
vakar pajudinau, tai taip užkvipo wub.gif
Atsakyti
Aš pasisėjau levandų vasario menesį. Jos man tokios mažytės, atrodo nieko neauga, tai šiandien nusprendžiau išpikiuot. Vėliau foto įkelsiu.
Atsakyti
Isgyveno vistik mano levandos, nors ir perdaug trumpai nukirpau jas rudeni. Pajudinau irgi, nu taip pakvipo. Ta, kur jau treciamete bus, tai vos keliose vietose leidzia naujas sakele, o jaunesnioji zelia kaip reik. Siemet tokios klaidos nepadarysiu, nenukirpiu tip trumpai. O norejau kaip geriau. g.gif
Atsakyti
Štai kokios mano mažytės levandos blush2.gif
Tai kada galėčiau į lauką sodinti?

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 04 12, 11:05)
Štai kokios mano mažytės levandos  blush2.gif
Tai kada galėčiau į lauką sodinti?


kai lauke naktį tikrai bus šilta, gal +10 g.gif . Pas mane balkone auga, tai net negaliu patarti kaip ir kada ir kur į atvirą gruntą sodinti mirksiukas.gif Visai nemažai daigelių, kai užaugs labai gražu bus. O jau kvepės wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pukiota @ 2010 04 12, 09:05)
Štai kokios mano mažytės levandos  blush2.gif
Tai kada galėčiau į lauką sodinti?


Aš tai drąsiai sodinčiau jau. Kuo anksčiau padiegsi į nuolatinę vietą, greičiau sutvirtės.Pasodinus dar nugnybk viršūnėlę, kad kerotųsi. Dėl drąsos tai gali agroplėvelės uždėt.
Atsakyti
As tik šeis metais nusipirkau seklu levandų ir dar nepasejus, galvoju kaip visai atšils tiesiai į lauką sėsiu, bet matau kad daugelis jau paauginę, tai kažin ar neužsivelinus būsiu... g.gif
Atsakyti