Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

įdomu kaip mano pernykštės sode peržiemojo g.gif
Atsakyti
Pas mane nenušalo kol kas taip atrodo, pernai sėjau sudygo puikiai, svarbu kad iš po žiemos išsilaikytų g.gif
Atsakyti
Vakar apziurejau savasias laiptineje. Gyvos biggrin.gif Jau zadejau trumpam i saule balkone isnest, nes buvo pietu puseje labai silta, bet sunku tempt, tai paliko nemaciusios dar saules. ax.gif Einu pro sali ir vis paraminu jas, kad jau greit greit biggrin.gif
Atsakyti
user posted image
wub.gif
Atsakyti
Gražu thumbup.gif , kad taip pas mane būtų blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2010 03 28, 20:00)
Gražu  thumbup.gif  , kad taip pas mane būtų blush2.gif

nu jau nelabai norėk, vargu ar pavyktų tokį plotą apdeng žiemai lotuliukas.gif Bet jaučiu kvapas tuose laukuose wub.gif wub.gif
Mano bendradarbė rožes sakė perkels kitur, nes levandos gerai išsiplėtė biggrin.gif Tai jei gerai gauna vietos ir tinkama dirva - matyt kaip piktžolės auga. Maniškės balkone išgyveno tokią šaltą žiemą
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 28 kovo 2010 - 18:23
Istiklintam? Buvai uzdengus? Nes mano tai nelaimingos tokios, nors ir laiptineje buvo g.gif Gal per trumpai buvai nukirpus g.gif
Atsakyti
Įstiklintam, vazonas apmuturiuotas išmestinais rūbais blush2.gif , aišku daug senų lapų nurudavo, bet iš pažastėlių auga naujos šakelės.
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 03 28, 21:10)
Įstiklintam, vazonas apmuturiuotas išmestinais rūbais blush2.gif , aišku daug senų lapų nurudavo, bet iš pažastėlių auga naujos šakelės.

O rudeni nebuvai nutrumpinus sakeliu?
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2010 03 28, 17:21)
nu jau nelabai norėk, vargu ar pavyktų tokį plotą apdeng žiemai  lotuliukas.gif  Bet jaučiu kvapas tuose laukuose wub.gif  wub.gif
Mano bendradarbė rožes sakė perkels kitur, nes levandos gerai išsiplėtė biggrin.gif Tai jei gerai gauna vietos ir tinkama dirva - matyt kaip piktžolės auga. Maniškės balkone išgyveno tokią šaltą žiemą

Aš savo levandų nedengiu, dar nebuvo iššąlusios schmoll.gif . Žiūrėsim kaip šiemet, reiks savaitgalį patikrint.
Atsakyti
Sveikos,

niu prisiskaiciau cia jusu ir pasisejau sian levandu, pries tai ikisau i saldikli seklytes o p oto paberiau, daba lauksiu ar isdygs kas ar ne, bet jau seklyciu kvapas wub.gif wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Šiandien buvau nukakus į sodą. Mano pernai sodinta levanda gyva biggrin.gif O net nebuvau apdengusi.
Atsakyti