Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(noir1 @ 2007 06 26, 08:35)
Niu čia truputį paskaičiau,bet man kažkodėl sudygo tą pačią vasarą,o rudenį nuėmiau didelį derlių tongue.gif dabar dar iš pernai metų turiu tų levandų.Jos pačios yra dvimetėst.y.jei nupjaunį krūmą kitais metais vėl atželia.Man taip anyta aiškino.O sudygo labai greitai ir vešliai.Sėklos lietuviškos.

O tau greitai jos sudygo? g.gif reiks gal ir man pabandyti seklu nusipirkti nes su sodinukais tikriausiai bus sunku g.gif
Atsakyti
o jos ar balkone augktu norejau siemet pasodint vietoj petunijiu bet susilaikiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jufka @ 2007 06 26, 09:41)
O tau greitai jos sudygo?  g.gif reiks gal ir man pabandyti seklu nusipirkti nes su sodinukais tikriausiai bus sunku  g.gif



Tiksliai nepamenu nes auginau pas anytą darže,o kai pasėjau tai ir pamiršau mirksiukas.gif bet tikrai ne ilgiau kaip mėnesį.
Atsakyti
O dabar tikriausiai jau per velu jas seti?
Atsakyti
QUOTE(noir1 @ 2007 06 26, 07:35)
Niu čia truputį paskaičiau,bet man kažkodėl sudygo tą pačią vasarą,o rudenį nuėmiau didelį derlių tongue.gif dabar dar iš pernai metų turiu tų levandų.Jos pačios yra dvimetėst.y.jei nupjaunį krūmą kitais metais vėl atželia.Man taip anyta aiškino.O sudygo labai greitai ir vešliai.Sėklos lietuviškos.

Daugiametės tongue.gif

QUOTE(zmonele @ 2007 06 26, 10:11)
O dabar tikriausiai jau per velu jas seti?



Aš tai pabandyčiau ax.gif Įdomumo dėlei. Rašo , kad dvimetes, daugiametes reikia iki birželio vidurio pasėti. Būtų nedidelis nukrypimas rolleyes.gif
Atsakyti
Reiks paieskoti seklu ir pabandyti paseti rolleyes.gif
dekui uz patarimus ir apsvietima biggrin.gif
Atsakyti
Sėklų dar niekur nemačiau pirkti, tai ieškau krūmelio (ir rezultatas greitesnis biggrin.gif ). Mačiau Senukų lauko prekyboj augalais, bes neišdrįsau pirkt schmoll.gif - toks mažutis krūmelis, o toks brangus (ar tik man taip pasirodė?)... g.gif Kainavo 16,99, gal tie kikos prekyboj pigesni? Pasidalinkit informacija kas pirkot 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2007 06 26, 14:53)
Sėklų dar niekur nemačiau pirkti, tai ieškau krūmelio (ir rezultatas greitesnis  biggrin.gif ). Mačiau Senukų lauko prekyboj augalais, bes neišdrįsau pirkt schmoll.gif  - toks mažutis krūmelis, o toks brangus (ar tik man taip pasirodė?)...  g.gif Kainavo 16,99, gal tie kikos prekyboj pigesni? Pasidalinkit informacija kas pirkot  4u.gif ax.gif

doh.gif Pas mus tokie kioskiukai prie kapinių pardavinėjo gan nemažus krūmiukus jau su žiedynstiebiais po 8 lt.
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2007 06 26, 17:05)
doh.gif Pas mus tokie kioskiukai prie kapinių pardavinėjo gan nemažus krūmiukus jau  su žiedynstiebiais po 8 lt.


O pas jus, tai čia kur būtų, jei ne paslaptis? 4u.gif Nes as tokia varlė keliauninkė - gyvenu vienur, dirbu kitur, o pas tėvus, tai dar kitur važiuot tenka smile.gif ax.gif
Atsakyti
Parasysiu is savo patirties .Levandos auga apie 10 metu.Zydi antrais metais,pirmais metais "gaminasi" krumelis. Ziemai reiktu uzdengti kuo nors(durpemis,eglisakemis ir t.t.t). Antrus metus buvo toks nedidelis krumelis,zydejo,o po to jis pletesi ir gavosi nemazas kerelis. Ziedai naudojami nuo kandziu,stiebeliai dedami kaip prieskonis i mesos/zuvies patiekalus,salotas. As auginau is seklu i indeli vasario/kovo men, kai paaugo kelis cm persodinau kiekviena daigeli atskirai,o kai atsilo,tai i zeme. Seklas pirkau Laisves pr.,(netoli TV boksto),uz kirpyklos Vizija.Kainavo 0,99 lt. Dvylikos aukstu name,uzrasyta "Seklos".
Atsakyti
QUOTE(Mėlyna @ 2007 06 26, 14:53)
Sėklų dar niekur nemačiau pirkti, tai ieškau krūmelio (ir rezultatas greitesnis  biggrin.gif ). Mačiau Senukų lauko prekyboj augalais, bes neišdrįsau pirkt schmoll.gif  - toks mažutis krūmelis, o toks brangus (ar tik man taip pasirodė?)...  g.gif Kainavo 16,99, gal tie kikos prekyboj pigesni? Pasidalinkit informacija kas pirkot  4u.gif ax.gif



Kikoj yra dviejų dydžių, mažučiai krūmeliai po 5,99 ar 6,99 ir dideli, žydintys daugybe žiedų ... nepamenu po kiek... gal po 25 Lt ?
Atsakyti
QUOTE(NY @ 2007 06 28, 12:41)
Parasysiu is savo patirties .Levandos auga apie 10 metu.Zydi antrais metais,pirmais metais "gaminasi" krumelis. Ziemai reiktu uzdengti kuo nors(durpemis,eglisakemis ir t.t.t). Antrus metus buvo toks nedidelis krumelis,zydejo,o po to jis pletesi ir gavosi nemazas kerelis. Ziedai naudojami nuo kandziu,stiebeliai dedami kaip prieskonis i mesos/zuvies patiekalus,salotas. As auginau is seklu  i indeli vasario/kovo men, kai paaugo kelis cm persodinau kiekviena daigeli atskirai,o kai atsilo,tai i zeme. Seklas pirkau Laisves pr.,(netoli TV boksto),uz kirpyklos Vizija.Kainavo 0,99 lt. Dvylikos aukstu name,uzrasyta "Seklos".

Dekui reikes paieskoti 4u.gif

QUOTE(Rrina @ 2007 06 28, 13:25)
Kikoj yra dviejų dydžių, mažučiai krūmeliai po 5,99 ar 6,99 ir dideli, žydintys daugybe žiedų ... nepamenu po kiek... gal po 25 Lt ?


Apie kokia Kika kalbi? g.gif
Atsakyti