Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2009 09 15, 12:29)
Levandos daugiametės ir pradeda žydėti 2 metais. Pas mane balkone šiemet bus 3 žiema: auga normaliai, žydi gerai, po žiemos nemažai lapų nuruduoja - juos nuskabau, o vietoj buvusių rudų/nudžiuvusių lapų pradeda augti šakelės

O kaip per ziema palieki? Balkone?
Atsakyti
taip, mano įstiklintas balkonas, bet vistiek vazoną šiek tiek apmuturiuoju skudurais blush2.gif , t.y. susirenka kokie seni ar baisiai pabodę rūbai, tai jų neišmetu. Malonumas atsibodusiais rūbais atsikratyti perkeliamas pavasariui mirksiukas.gif kai jau atšyla oras
Atsakyti
Tai neįstiklintam garantuotai neišbus. g.gif O laiptinėje kažin kaip? g.gif Nešildoma, bet vistiek pakankamai šilta. Jeigu nukirpus potrumpiai per žiemą g.gif Pelargonijos tai išleisdavo tokius išstybusius ugliukus, kuriuos pavasarį nukarpydavau. Bet kažin kaip su levandom?
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 10 13, 16:14)
Tai neįstiklintam garantuotai neišbus.  g.gif  O laiptinėje kažin kaip?  g.gif  Nešildoma, bet vistiek pakankamai šilta. Jeigu nukirpus potrumpiai per žiemą  g.gif Pelargonijos tai išleisdavo tokius išstybusius ugliukus, kuriuos pavasarį nukarpydavau. Bet kažin kaip su levandom?


Nestiklintam balkone gal ir ne, nes peršals kiaurai žemė. Laiptinėj turėtų išgyventi ir augti, tik ūgiukai bus labai ištysę. Kelis krūmelius pernai atidaviau bendradarbei į sodą, pas ją peržiemojo. mirksiukas.gif Pasodino šalia rožių ir kartu žiemai apklojo. Sakė kad rožes perkels kitur, nes levandos išsiplėtė lotuliukas.gif - matyt pajautė kad ne vazone auga.
Atsakyti
Mano levandos žiemoja nepridengtos - auga žemėj, ne vazone. Vazoną manau reiktų apmuturiuot kuo šiltesniu ir taip pat puikiai išžiemos
Atsakyti
O lauke pasodintas reikia dengti žiemai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 10 13, 19:53)
O lauke pasodintas reikia dengti žiemai? g.gif


Man draugė praeitą rudenį davė levandų, aš jas pasodinau ir niekuo neuždengiau(draugė neliepė ax.gif ) ir jos peržiemojo puikiai. Šiais metais išbujojo. Dabar galvoju - o gal reikia dengti g.gif praeita žiema lyg ir nešalta buvo.
Atsakyti
Merginos, gal zinot, kur galima nusipirkti levandu ziedu? Kalbu apie Vilniu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sky_diver @ 2009 12 15, 13:18)
Merginos, gal zinot, kur galima nusipirkti levandu ziedu? Kalbu apie Vilniu  4u.gif


Neįsivaizduoju. Aš net nemačius, kad jas vazonuose pardavinėtų, o ką kalbėti apie žiedus. Jei labai nori - teks pačiai auginti biggrin.gif
Atsakyti
pasisejau levandu, isdygo labai greit gal per pora savaiciu, bet daugiau neauga, jau visas menuo stovi tokie mazyliai daigiukai, kaip pagreitint procesa, ar pavasario laukt g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Manoji jau antrą žiemą žiemoja lauke, ne vazone.
Pridengiau tiek pernai, tiek šiemet. Man rodos, kad pavojus nušalti gali būti, kai labai šalta, bet nėra sniego. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levereti @ 2010 01 12, 14:44)
pasisejau levandu, isdygo labai greit gal per pora savaiciu, bet daugiau neauga, jau visas menuo stovi tokie mazyliai daigiukai, kaip pagreitint procesa, ar pavasario laukt g.gif


Šiek tiek per anksti pasėjai - dabar dar ramybės periodas, visos gėlės daug lėčiau auga arba net miega mirksiukas.gif . Augimas savaime pagreitės, kai pradės ilgėti diena
Levandos - šiltesnių kraštų augalai, todėl jas reikia dengti kai šalta, o juo labiau be sniego
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 12 sausio 2010 - 15:53