Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(asara1 @ 2009 09 12, 23:19)
o levandas reikia apkirpti pries ziema ar palikti ziemoti su steibais ? g.gif

Kaip suprasti su stiebais? g.gif
Atsakyti
Skaičius, kad reikia levandas genėti nukerpant 1/3 krūmo aukščio. Geniu pavasarį. O sėti į lauką turbūt galėtų ir dabar. Nes pavasarį pas mane pridygsta jų - pačios pasisėja iš rudens.
Atsakyti
Parveze man is Olandijos toki kaip suvenyra. Maziukas vazoniukas, zeme atseit isbrinkstanti ir pokutis levandu seklu. Bet bankone jei kur pasesiu, tai issals g.gif O as zadejau savo dvi levandas nugenet velai rudeni, jos pas mane auga balkone tokioj vonelej ax.gif Kazi galiu palikt per ziema balkone ar nest i laiptine g.gif Jos nunyksta per ziema, ar tie koteliai tokie padziuve ir styros. Pirma karta auginu, noreciau islaikyt per ziema. Viena jau zydejo, kita pirmamete.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 13 rugsėjo 2009 - 08:34
merginos idekit foto savo levandu mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau ikelt, kazkodel neleidzia. g.gif Kazka ne taip darau, bandysiu veliau is naujo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irvel: 13 rugsėjo 2009 - 13:45
QUOTE(Irvel @ 2009 09 13, 15:43)
Norejau ikelt, kazkodel neleidzia.  g.gif  Kazka ne taip darau, bandysiu veliau is naujo.

sad.gif
Atsakyti
Kiek pasiskaičiau čia supratau, kad levanda-daugiemetis augalas, o pas mane ant pakelio parašyta, kad dvimetis, žydintis antrais metais. g.gif
Atsakyti
Laukiam laukiam nuotraukyciu is augintoju wub.gif
Atsakyti
Bandžiau aš daigintis, sodintis, sėtis.. rezultatų nėr schmoll.gif prasta aš dar sodinykė matomai.. spjoviau į tuos daiginimus ir nusipirkau krūmelių. Rudeninėj mugėj pavyko už simbolinę kainą (10 lt) įsigyti du baisaus dydžio levandų krūmus bigsmile.gif tiesa, beveik nužydėję, bet surinksiu sėklas ir pasėsiu visdėlto.. gal gi kažkas bent kitais metais išdygt teiksis doh.gif
Atsakyti
Išlaikiau pakelį nuo levandų sėklų,pas mane rašo daugiametės,tikrai labai liuks sudygo, vėliau įmesiu foto smile.gif
Atsakyti
Levandos daugiametės ir pradeda žydėti 2 metais. Pas mane balkone šiemet bus 3 žiema: auga normaliai, žydi gerai, po žiemos nemažai lapų nuruduoja - juos nuskabau, o vietoj buvusių rudų/nudžiuvusių lapų pradeda augti šakelės
Atsakyti
čia mano sėtos vasario mėnesį bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti