Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

na man pavasari is pakelio isdyko tik viena isodinau ja laukia prie rozes, bet ji tokia mazyte verysad.gif pries gera men laikiau pakeli su seklom saldiklyje (girdejau, kad taip reikia) tai dbr isdyko atrodo 8 thumbup.gif ar jos man kita meta zydes jei per ziema paauginsiu namuose o pavasari issodinsiu i lauka?
ir dar vienas klausimasar ta levanda kuria turiu laukia ja ten ir palikti ar iskasti ??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 09 01, 14:23)
na man pavasari is pakelio isdyko tik viena isodinau ja laukia prie rozes, bet ji tokia mazyte verysad.gif  pries gera men laikiau pakeli su seklom saldiklyje (girdejau, kad taip reikia) tai dbr isdyko atrodo 8 thumbup.gif  ar jos man kita meta zydes jei per ziema paauginsiu namuose o pavasari issodinsiu i lauka?
ir dar vienas klausimasar ta levanda kuria turiu laukia ja ten ir palikti ar iskasti ??? g.gif

Lavandas geriausia sėti lauke prieš žiemą, tai pavasarį gerai sudygsta.
Tos, kuri lauke, tikrai nenešk namo, o likusias mažikes aš irgi palikčiau lauke .
Atsakyti
QUOTE(Oli_vija @ 2009 09 01, 15:22)
Lavandas geriausia sėti lauke prieš žiemą, tai pavasarį gerai sudygsta.
Tos, kuri lauke, tikrai nenešk namo, o likusias mažikes aš irgi palikčiau lauke .

na bet jos tokios mazytes katik isdygusios ar iki kito meto isgyvens? ir noriu kad kitą metą jos jau zydetu tongue.gif smile.gif
Atsakyti
Nusipirkau levandu seklu pasesiu ryt paziuresiu kas bus pavasari g.gif
Atsakyti
Aš sėjau vasario mėnesį,pasodintos jau lauke ir auga neblogai,gal kitą metą žydės jau?
Atsakyti
QUOTE(Rastika @ 2009 09 01, 15:59)
na bet jos tokios mazytes katik isdygusios ar iki kito meto isgyvens? ir noriu kad kitą metą jos jau zydetu tongue.gif  smile.gif


Isgyvens, ir zydes, ir bus dideli krumeliai thumbup.gif .
Atsakyti
Merginos kaip manot jei siandien pasejau levandas tai po kiek gyvenimo metu lotuliukas.gif jos man zydes?
Atsakyti
Antrametės jau žydi
Atsakyti
QUOTE(crocus @ 2009 09 06, 17:00)
Antrametės jau žydi



gal man reikejo i dezute kokia seti jas ir lauke palikti ziemoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2009 09 04, 22:08)
Nusipirkau levandu seklu pasesiu ryt paziuresiu kas bus pavasari g.gif


Aš irgi vis svajojau svajojau ir nusipirkau. O sėti iškart į lauką.
Atsakyti
QUOTE(baltai balta @ 2009 09 12, 20:16)
Aš irgi vis svajojau svajojau ir nusipirkau. O sėti iškart į lauką.

Aš sėjau vasario mėnesį į indelius,po to atšilus pasodinau lauke ,ir auga neblogai thumbup.gif
aš manau geriau sėti į indelius,o ne į lauką schmoll.gif
Atsakyti
o levandas reikia apkirpti pries ziema ar palikti ziemoti su steibais ? g.gif
Atsakyti