Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

man isdygo is viso pakelio setos tik 4 levandos. bet 3 is ju jau tikros milzines, palyginus su nupaveiksluotomis cia biggrin.gif turbut jau 10cm siekia, o kai persodinejau ir daigyklos tai kai pakvipo, jokiu abejoniu neliko, kad gali buti ne lavanda thumbup.gif tikiuosi uzaugs ir zydes. linkiu, kad i jums uzaugtu wub.gif kai turesiu foto, ikelsiu.
Atsakyti
Na tai panašu, kad "grybukai" ima viršų, bet kol kas ir tuos pailgus paliksiu. Jei sraigės nesuvalgys - jos pas mus baisiausios kenkėjos..
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2009 05 27, 22:14)
Na tai panašu, kad  "grybukai" ima viršų, bet kol kas ir tuos pailgus paliksiu. Jei sraigės nesuvalgys - jos pas mus baisiausios kenkėjos..


tavo pirmas grybukas - levanda, o tie siuleliai tikrai ne. gal velai sejai kad tokios mazules. bet gal dar paaugs. as pernai panasiu laiku saviskes jau i lauka sodinau. o ir dirvoje kurios siemet sudygo jau sakojasi. gali but kad zeme prasta. ar kitokiu augalu i ta pati substrata nesejai, gal ir kiti augaliukai vargsta? man pvz siemet dauguma daigu sunyko persodinus juos i nauja zeme, o kitoje auga. tikekimes kad levandikes isikabins i gyvenima, o paskui tikrai atsipirks tas laukimas biggrin.gif
Atsakyti
Praėjusiais metais parodoje buvau nusipirkus lavandos krūmelį.Pardavėjas sakė,kad pas žiemoja ,šalčio nebijo.Žydėjo pasakiškai ir nemažas per vasarą užaugo, o po žiemos .... jokio gyvybės ženklo ir jau dabar atsidūrė šiukšlyne.Bijau pirkti naują,nes jeigu nežiemoja lauke, tai nesinor iškasinėt ,nešiot vidun g.gif Ar pas ką nors žiemoja lauke g.gif Gal yra kokių rūšių aklimatizuotų Lietuvai
Atsakyti

Lavandula angustifolia 4 skirtingų atmainų žiemojo lauke, pavasarį apkarpiau, palikdama tik 1/3 buvusio krūmo. Kuo gražiausiai atauginėja ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DeeDee: 28 gegužės 2009 - 11:06
QUOTE(DeeDee @ 2009 05 28, 13:04)
Lavandula angustifolia 4 skirtingų varietų žiemojo lauke, pavasarį apkarpiau, palikdama tik 1/3 buvusio krūmo. Kuo gražiausiai atauginėja  ax.gif


Kur tokių nusipirkti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rozarka @ 2009 05 28, 12:06)
Kur tokių nusipirkti smile.gif

visur, kur tik vyksta prekyba augalais, svarbu, kad būtų užrašas 'Lavandula angustifolia'
Atsakyti
QUOTE(DeeDee @ 2009 05 28, 13:08)
visur, kur tik vyksta prekyba augalais, svarbu, kad būtų užrašas 'Lavandula angustifolia'


AČIŪ, DABAR ŽINOSIU KO IEŠKOTI smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2009 05 28, 08:27)
tavo pirmas grybukas - levanda, o tie siuleliai tikrai ne. gal velai sejai kad tokios mazules. bet gal dar paaugs. as pernai panasiu laiku saviskes jau i lauka sodinau. o ir dirvoje kurios siemet sudygo jau sakojasi. gali but kad zeme prasta. ar kitokiu augalu i ta pati substrata nesejai, gal ir kiti augaliukai vargsta? man pvz siemet dauguma daigu sunyko persodinus juos i nauja zeme, o kitoje auga. tikekimes kad levandikes isikabins i gyvenima, o paskui tikrai atsipirks tas laukimas biggrin.gif

Aš dabar galvoju, kad per gera žemė, nes čia kompostas. Na, jis neriebus, be mėšlo, bet visgi.. levandos juk skurdokoj žemėj auga.
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2009 05 28, 21:06)
Aš dabar galvoju, kad per gera žemė, nes čia kompostas. Na, jis neriebus, be mėšlo, bet visgi.. levandos juk skurdokoj žemėj auga.


na, vargu ar zeme per gera, bet gal...pas mane auga dvejose vietose, viena molis, sunki zeme, bet nieko auga, jau ziedus kelia, kitos darzo kompostinej zemej pacios isdygo, irgi auga. man atrodo kad jei jau levanda isikabino i gyvenima, tai ji gana nelepus augalas, va tik kad pradzia nevisada lengva buna smile.gif
Atsakyti
Mergaitės turiu klausimėlį dėl levandų dauginimo. Turiu alpinariume didelį krūmą, tačiau jau pradeda užgožti kitus augalus,noriu paklausti kada galėčiau jį iškasus išskirstyti? O gal nereikia nei iškasti, tik atkirtus padalinti . Ačiū už būsimą atsakymą. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(japoniuke1 @ 2009 05 30, 16:01)
Mergaitės turiu klausimėlį dėl levandų dauginimo. Turiu alpinariume didelį krūmą, tačiau jau pradeda užgožti kitus augalus,noriu paklausti kada galėčiau jį iškasus išskirstyti? O gal nereikia nei iškasti, tik atkirtus padalinti . Ačiū už būsimą atsakymą. ax.gif


na as dar mazai patirties turiu, bet man atrodo kad levandos dalijimo budu nedauginamos g.gif , kiek skaiciau tai sumedejusiais ar pusiau sumedejusiais auginiais ir seklomis. jei klystu tiksliai zinantys pataisys.
Atsakyti