Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

QUOTE(Irvel @ 2009 05 15, 11:37)

Tas didysis daigas tai kaip krumelis nuo pat zemes issisakojo. Ir lapeliai jo tokie siurkstus, o kitus palieciau - svelnuciai. Del vieno idomumo dar palauksiu, koki geguziuka as ten auginu.



levandu daigai kvepia, jei i atskira vazoneli savo milzina iskelei, tai svelniai pajudink ir pauostyk, ir bus aisku ar levanda ar apsisaukeli augini.
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2009 05 15, 13:06)
levandu daigai kvepia, jei i atskira vazoneli savo milzina iskelei, tai svelniai pajudink ir pauostyk, ir bus aisku ar levanda ar apsisaukeli augini.

Apsisaukelis blink.gif Ne maz nekvepia. schmoll.gif O tie du kiti nedidukai tikrai kaip kvepia wub.gif Bet yra dar du kitokie, irgi nekvepia. Ir ko tik neprideda i tas seklas. doh.gif
Atsakyti
as irgi sejau pernai, tik nesupratau kodel neisdygo. Veliau tik pamaciau kad katinelis naujai sodintas gelytes kapsto biggrin.gif
Atsakyti
Šįmet sėtos ant palangės sudygo, bet kad labai išstypę, plonytės, gulasi, ir bijau gnaibyt.. po tris poras lapukų turi jau, gal nepabijot ir nugnybt vidėlto?
Atsakyti
QUOTE(Irvel @ 2009 05 15, 12:34)
Apsisaukelis  blink.gif  Ne maz nekvepia.  schmoll.gif  O tie du kiti nedidukai tikrai kaip kvepia  wub.gif  Bet yra dar du kitokie, irgi nekvepia. Ir ko tik neprideda i tas seklas.  doh.gif


na gal ne seklos kaltos kad visko pridygsta, juk zeme tikriausiai nesterili smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2009 05 15, 16:03)
na gal ne seklos kaltos kad visko pridygsta, juk zeme tikriausiai nesterili smile.gif

Nesterili, is maisiuku. Gal ir is jos tie nekviestieji. biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos
gal žinot, kur galima būtų nusipirkti levandų daigų? Sėjau sėjau, pridygo daug, tik nežinau ar levandų lotuliukas.gif Taip ir stovi jau kokį mėnesį - tik daigeliai, nejuda iš vietos blink.gif Ir negaliu suprast, ar ten levandos ar kas.. Neapsikentus potencialiausius kandidatus (su durpių vazonėliais) perkėliau į lauką, kur ir norėčiua augint. Ir toliau nė iš vietos..
Atsakyti
QUOTE(zmogs @ 2009 05 26, 13:00)
Sveikos
gal žinot, kur galima būtų nusipirkti levandų daigų? Sėjau sėjau, pridygo daug, tik nežinau ar levandų  lotuliukas.gif Taip ir stovi jau kokį mėnesį - tik daigeliai, nejuda iš vietos  blink.gif Ir negaliu suprast, ar ten levandos ar kas.. Neapsikentus potencialiausius kandidatus (su durpių vazonėliais) perkėliau į lauką, kur ir norėčiua augint. Ir toliau nė iš vietos..

Kaip čia kažkuri rašė, levandos skleidžia labai aiškų kvapą, pajudink augaliuką ir žinosi ar ten levanda mirksiukas.gif O dėl augimo, tai ir pas mane lėtokai auga verysad.gif
Atsakyti
Jie labai maži, beuostant baisu į šnervę įtraukti lotuliukas.gif Nesijaučia kvapo. Dviejų rūšių daigai - tai kurie tikrieji, gal kas suprasit? O gal čia nėra levandų išvis?
Papildyta:
PS čia ne mano pirštas toks storas, o daigeliai maži tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zmogs: 27 gegužės 2009 - 20:45
Pas mane irgi dvejopos isvaizdos daigeliai, bet abeji kvepia. Deja, is viso ju tik 4... ir tie neauga, stovi vienas 6 lapelius uzsiaugines, o kiti maziau... Pamazu nublanko svajos apie violetiniais ziedukais apsipylusi krumeli.
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 05 27, 20:43)
Pas mane irgi dvejopos isvaizdos daigeliai, bet abeji kvepia. Deja, is viso ju tik 4... ir tie neauga, stovi vienas 6 lapelius uzsiaugines, o kiti maziau... Pamazu nublanko svajos apie violetiniais ziedukais apsipylusi krumeli.

O išvaizda ar panaši į maniškius?
Atsakyti
I ta pirma tai panasi, tik kad pas mane ir rozmarinai taip pat atrode ( ir jie, beje, nerodo noro augt). O tie pailgi tai man nematyti. Kiti pas mane buvo tokio grybuko ar vynu (kortu zenklas) formos.

Paskaiciau, kad levandu buna ivairiu rusiu. Kai kurios ruzavai ar baltai zydi. Tai gal gali ir seklu primaisyta visokiu but.
Atsakyti