Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Gal kas gali papasakoti ax.gif kaip levandų daigeliai atrodo. Pas mane išdygo...bet tik du daigeliai ... ir abu skirtingi. Vienas labai silpnas violetiniu koteliu ir pailgais lapeliais. O kitas atrodo tvirtas daigelis - baltu koteliu ir apvaliais lapukais. Tai ir suku galvą, kas yra kas g.gif nes daugiau nesimato, kad kas dygtų...
Atsakyti
Pas mane irgi tokie dygsta. Bet tie plonu koteliu ir pailgais lapeliais isdygsta ir nunyksta, o tie apvaliaisias jau lyg ir bando antrus lapelius leist.
Atsakyti
Pas mane setos vasario menesi jau lauke ,sudygo tik penkios ,lapai i pilkuma lapeliai pailgi bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 05 02, 12:06)
Gal kas gali papasakoti ax.gif kaip levandų daigeliai atrodo. Pas mane išdygo...bet tik du daigeliai ... ir abu skirtingi. Vienas labai silpnas violetiniu koteliu ir pailgais lapeliais. O kitas atrodo tvirtas daigelis - baltu koteliu ir apvaliais lapukais. Tai ir suku galvą, kas yra kas g.gif nes daugiau nesimato, kad kas dygtų...



user posted image

cia mano levandos, nuotrauka pernai metu, jei geriau paziuresi, pamatysi ir tokiu dar labai jaunu daigeliu, tai pirmieji lapeliai tikrai ne pailgi, bet ir apvaliais ju nepavadinciau, greiciau kaip grybuko formos.
Atsakyti
Sakykite, kada levandas pirma karta reikia pageneti? Ar jau mazutes reik pradet skabyti?
Atsakyti
QUOTE(Dzhine @ 2009 05 05, 17:11)
Sakykite, kada levandas pirma karta reikia pageneti? Ar jau mazutes reik pradet skabyti?


manau kad reikia ziuret pagal augala, manosios buvo pastype, gule ant zemes, o jau ir matesi kad kai kur jau sakeles nori kaltis, tada ir nugnaibiau virsunes, dabar galvoju kad galejau tai padaryt ir anksciau. o jei ziurint pagal laika, tai saviskes mazdaug tokiu laiku ir apkarpiau.
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2009 05 05, 17:44)
manau kad reikia ziuret pagal augala, manosios buvo pastype, gule ant zemes, o jau ir matesi kad kai kur jau sakeles nori kaltis, tada ir nugnaibiau virsunes, dabar galvoju kad galejau tai padaryt ir anksciau. o jei ziurint pagal laika, tai saviskes mazdaug tokiu laiku ir apkarpiau.


ačiū 4u.gif
Atsakyti
gal galit parodyt kaip jusu levandos atrodo ? na ne pirmu/antru metu...
noreciau su saviskem palyginti, nes nezinau kaip jos turi augti... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jot.ka @ 2009 05 05, 17:08)

cia mano levandos, nuotrauka pernai metu, jei geriau paziuresi, pamatysi ir tokiu dar labai jaunu daigeliu, tai pirmieji lapeliai tikrai ne pailgi, bet ir apvaliais ju nepavadinciau, greiciau kaip grybuko formos.

4u.gif
Tai vadinasi, pas mane primaišyta kitokių sėklų nemažai. Šiandien pakrapščiau žemę tai matosi, kad dar bus kitokių daigelių. Svarbu, kad nesunyktų, gal nors vienas bus levandos daigelis.
Atsakyti
As jau tris lavandas buvau parsivezusi is svedijos.Tik man kazko jos sode neisziemoja g.gif .Siemet sejausi pati ir nesudygo
Atsakyti
mano levandos isziemojo, buvo tokiu kurios smarkokai apdege vasario sauleje, bet smarkiai apgenejau, visos zelia, grazu ziuret, o kadangi man ju negana ir antrakart nesinorejo su seklu daiginimu ant palanges zaist, pasejau is rudens tiesiai i dirva, kad per ziema naturaliai prasistratifikuotu, ir kagi, vakar ravedama ziuriu yra bigsmile.gif , ziuresiu kaip joms seksis,zeme pas mane tokia kieta, o daigeliai mazuliai, bet jei jau sudygo, tai gal gyvens smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 05 05, 19:48)
4u.gif
Tai vadinasi, pas mane primaišyta kitokių sėklų nemažai. Šiandien pakrapščiau žemę tai matosi, kad dar bus kitokių daigelių. Svarbu, kad nesunyktų, gal nors vienas bus levandos daigelis.

Man kyla itarimas, kad viena is penkiu sudygusiu yra kazkoks neatpazintas objektas. g.gif Kaip sitaip gali skirtis augimo tempai. Triju rusiu lapeliai. O vienas tai is vis vos ne visas krumas jau. Ar tik nebus piktzole. blink.gif O taip garbingai pasodinau i atskira vazoneli. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(jot.ka @ 2009 05 05, 17:08)
user posted image

cia mano levandos, nuotrauka pernai metu, jei geriau paziuresi, pamatysi ir tokiu dar labai jaunu daigeliu, tai pirmieji lapeliai tikrai ne pailgi, bet ir apvaliais ju nepavadinciau, greiciau kaip grybuko formos.

Va, du tokie tikrai yra. bigsmile.gif Bet ir tas dickis is pradziu lyg toks buvo g.gif Reiks pafotografuot ir parodysiu jusu teismui. ax.gif
Papildyta:
QUOTE(jot.ka @ 2009 05 05, 18:44)
manau kad reikia ziuret pagal augala, manosios buvo pastype, gule ant zemes, o jau ir matesi kad kai kur jau sakeles nori kaltis, tada ir nugnaibiau virsunes, dabar galvoju kad galejau tai padaryt ir anksciau. o jei ziurint pagal laika, tai saviskes mazdaug tokiu laiku ir apkarpiau.

Tas didysis daigas tai kaip krumelis nuo pat zemes issisakojo. Ir lapeliai jo tokie siurkstus, o kitus palieciau - svelnuciai. Del vieno idomumo dar palauksiu, koki geguziuka as ten auginu.
Atsakyti