Įkraunama...
Įkraunama...

Levandos

Nu, perskaiciau as sia temyte visa, turbut bereikalo, nes dabar jau nebezinau, kaip jas cia set fool.gif Gaila kad nei tos, kuriom nesudysta, nei tos, kuriom sudygsta gerai ir gausiai, neparaso kokiu firmu seklas pirko.. gal kazkas paaisketu..? Turbut bandysiu seklas su pokeliais det saldytuvan, o po keliu dienu daigint kambary.. pas man firmos "Seklos".
Mano toks pamastymas: jei zydi tik antrais metais, tai gal jai salcio reikia, kad "susiprotetu" zydet? Tai gal galima, jei greit man jos sudygs, po kokio menesio-pusantro ugtelejusias..kist saldytuvan kelioms savaitems blink.gif
nu ir poto joms bus "antra vasara"? bigsmile.gif
Atsakyti
As pirkau ''nojaus seklos'',as seklas pabarsciau ant vienkartines nosinaites t.y dregnos ir padejau i saldytuva darzoviu skyriuje apie dvi savaites ,po to sejau ir galiu pasakyti kad jos man pradeda patikti thumbup.gif
Atsakyti
Ateinu su klausimais doh.gif Vakar visai neplanuotai nusipirkau levandos krūmelį - toks visai emocinis pirkinys gavosi: pamačiau, pauosčiau ir užsimaniau doh.gif Nieko apie šitą augalą nežinojau (ir iš viso aš menka gėlininikė), pirkau kaip kambarinę gėlę - dabar pasiskaičiau temutę ir supratau, kad ją reikėtų lauke persodinti blush2.gif

Patarkit man neišmanėlei - gal ją vis tik galima namie auginti? unsure.gif

Va kokia pas mane wub.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zebenkstiejka @ 2009 04 04, 22:18)

Mano toks pamastymas: jei zydi tik antrais metais, tai gal jai salcio reikia, kad "susiprotetu" zydet? Tai gal galima, jei greit man jos sudygs, po kokio menesio-pusantro ugtelejusias..kist saldytuvan kelioms savaitems  blink.gif
nu ir poto joms bus "antra vasara"?  bigsmile.gif


zydi jos pirmais metais, tik gal veliau nei iprasta. kelis puslapius atgal ir nuotrauka buvau idejus, taip kad jei sudygs, tai jau i saldytuva nedek smile.gif , bo vargu ar isvis turesi. stratifikavimas reikalingas seklai, kad ji geriau dygtu. maniskes is nojaus seklu, buvau visa pakeli imetus i kamera savaitei ar dviem, bet gal ir be saldytuvo but sudyge. perziemavojo gerai, apgenejau negailedama, lauksiu dabar kol atzels naujom sukuosenom.
Atsakyti
gal kas levandu daigeliu turit parduot nes niekaip neiseina is seklu uzaugint blush2.gif
Atsakyti
Sveikos,
jungiuos ir aš prie jūsų. Šiemet pirmą kartą su mama pasisėjom levandų (pačių pigiausių pirkom) ir sudygo jos, aišku, nelabai gausiai, bet pradžiai užteks smile.gif
Tik va aš norėčiau suformuot tokį medelį darželyje kaip Misty nusipirko. smile.gif Kaip jūs manot, kaip jį čia tokį formuot? Gal iš mažumės visas šonines šakeles karpyt ir leist tik stipriausiai pagrindinei į viršų augt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 03 27, 14:02)
Meduliuk, o kam tau jas į šaldytuvą? Aš prieš gerą savaitę nusipirkau kažkuriam prekybcentryje pigiausių lietuviškų, sėjau tiesiai į vazoniuką (be jokių stratifikavimų, stimuliatorių ir pan.), jau pradygusios ir gan gausiai  thumbup.gif

dabar tyčia nuėjau suskaičiuot - 23 daigeliai. Kai kurie jausu antrais lapeliais  bigsmile.gif


As sejau pries dvi savaites. Pries kokias 3 dienas islindo 2 labai jau suvarge daigeliai, is kuriu vienas nunyko. O tas likes taip ir stovi - neaauga. Dabar dar 3 kalasi. Ka Jus darot, kad jie taip greit augtu?
Atsakyti
QUOTE(Arven @ 2009 04 22, 03:44)
As sejau pries dvi savaites. Pries kokias 3 dienas islindo 2 labai jau suvarge daigeliai, is kuriu vienas nunyko. O tas likes taip ir stovi - neaauga. Dabar dar 3 kalasi. Ka Jus darot, kad jie taip greit augtu?


nieko nedarom bigsmile.gif tiesiog leidžiam jiems augti, o pačios tuo tarpu kitais reikalais rūpinamės mirksiukas.gif nes... kai nueini patikrinti tik kartą per savaitę, "augimo" įspūdis būna stipresnis, negu tikrinant kasdien ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 22, 08:26)
nieko nedarom  bigsmile.gif  tiesiog leidžiam jiems augti, o pačios tuo tarpu kitais reikalais rūpinamės  mirksiukas.gif  nes... kai nueini patikrinti tik kartą per savaitę, "augimo" įspūdis būna stipresnis, negu tikrinant kasdien  ax.gif

drinks_cheers.gif pritariu 100%
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 04 22, 10:26)
nieko nedarom  bigsmile.gif  tiesiog leidžiam jiems augti, o pačios tuo tarpu kitais reikalais rūpinamės  mirksiukas.gif  nes... kai nueini patikrinti tik kartą per savaitę, "augimo" įspūdis būna stipresnis, negu tikrinant kasdien  ax.gif


lotuliukas.gif Mano palange netoli rasomojo stalo, tai kai tik ilsinu prota, tai ir krypsta akys i daigelius.
Atsakyti
sveikutės,

aš ir šįmet pasisėjau levandų, tai dvi išdygo. Na, jei nenugaiš, tai man jų užteks smile.gif Tai va tokios tokelės smile.gif Tiesa, gal galėtumėt kuri brūkštelt, ar joms reik gilesnio vazonėlio, ar kokio???
Atsakyti
Labukas ,noriu paklausti ar jau galiu savo siemet paseta levanda sodinti lauke,man ji tokia mazute ar nenusals? bigsmile.gif
Atsakyti